Отговори

Анкета

Заглавие за новата тема

Опции:

# 15
  • В сърцето на моите съкровища...:)
  • Мнения: 622
Много благодаря за подкрепата!  Hug

Днес ходих да има занеса мартенички и много се зарадвах като го видях да търчи из отделението. Сестрите казаха,че не са могли да смогнат с мазането на филии за закуската  Joy много е бил гладен.

Покрай суматохата,забравих да пожелая леко раждане на очакващите мами!  Peace

# 16
  • Мнения: 486
Честита Баба Марта!Да сме живи и здрави всички!

# 17
  • София
  • Мнения: 483
Честита баба Марта!
Да сме здрави ние, дечицата ни, близките ни!

Леле Мишеее  ooooh! Много се радвам, че детенце вече е добре! Да го нацелуваш милото  Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 686
  Честита Баба Марта! Всичко най-най! Ние сме се накичили като коледни елхи. И на работа накичих аланглетата, само където щъркел няма да видим скоро..
   Мише ужас, голям кошмар, но важното е, че се оправя вече  Hug от нас  Hug
   Мишел онзи ден каза, че *мишка хапи зъбче* и показа къде, та видях, че има напълно излязъл 17ти зъб  Crazy След всичките кошмари при никненето на другите съм много доволна, че този не го разбрахме...Нооо има още  ooooh!
   Стихотворения незнае, не съм я учила. Знае няколко песнички, като мила моя мамо се пее до откат  Crazy Вече получавам тикове като я чуя  Laughing Много обича приказки да и чета сега, само ми бута книжки в ръцете. Любимата е червената шапчица, нея и довършва почти всяко изричение.
  Хайли, мерси за темичката  Hug

# 19
  • Мнения: 62
Честита Баба Марта! Здрави, румени, засмени да са всички октомврийчета и октомврийски мами!
Не съм чела и писала отдавна, но тази седмица беше много натоварена. Започнах обучение за една работа и днес е първият ми работен ден  Grinning
Светлозар пък пипна ангина и се не знае кога ще оздравее. Та всяка сутрин го водя до майка ми да го гледа /заедно с двамата ми племенници  Crazy/, вечер го вземам. И то станало време за лягане  ooooh! Но съм щастлива, че поне накрая започнах работа.
В яслата пък има варицела и сега се чудя дали като оздравее да го пускам или не. Чуденката ми е от гледна точка на това, че след боледуването ще му е по-слаб имунитета и се притеснявам ако се разболее да не би да изкара по тежко шарката. Та съвети приемам всякакви.
А като стана въпрос за кариеси - ходих на зъболекар и преди мен имаше едно детенце на годинка и половина. Толкова ужасено плачеше милото, че направо ми се дорева и на мен. Как се развалят тези зъби още неизраснали  Confused
Мишанка, добре че малкия толкова бързо се възстановява. Дано го изпишат скоро!

# 20
  • Мнения: 120
Честита Баба Марта, да сте здрави и засмени, румени, червени Simple Smile
Да няма нито едно болно Октомврийче в новата тема.
Mamam-am, честита работа! Дано бързо да оздравява Светолозарче, а ти с кеф да ходиш на работа.
Благодаря на Евка за бързата помощ за Мани Simple Smile Hug

# 21
  • Мнения: 42
Честита Баба Марта! Много здраве и усмивки на всички!!!

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 366
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА!
С пожелание за Здраве, Щастие, Късмет,
Сбъднати Мечти и Успех навред!


MISHANA13 бързичко да се прибира Неси в къщи и повече да нямате такива емоции!

Mamam-am честита нова работа!

Не съм защо не караш Георги да му казва лесни думички да повтаря. Моя син от мен не възприема, но от сестра си попива всичко включително и думичките и по английски...

_илка Леко и безпроблемно раждане!!!

За зъбите - все още за 16, но от 1 седмица го мъчат здраво и е с разхлабено коремче. Днес и на лекар го водихме и той заключи, че зъбите са му проблема...

Стихчета не рецитира защото и той е на прости изречения от по 2-3 думички - дай апка влак /дай шапката с влак/. Песнички не тананика и не пее - слуша музика и си пусна сам на синтезатора на сестра си, но реша ли аз да пея има едно МАМОООО с тон който ми казва /не съм бебе/, че аз му пея бебешките. Книжки обича много да му се четат, но не винаги слуша, но спреш ли идва да ти прави забележка - мамо ети /мамо чети - има навика да не казва първата буква на думите и аз започвам да ги нагласям понякога за да разбера какво ми казва/.

# 23
  • Мнения: 486
Здравейте ,мами!
Искам да помоля тези,които знаят добър лекар и болница в София,в която да заведа баща ми -става въпрос за дископатия и по-точно прищипан нерв !От доста  време ходи по мъките тук в Бургас и не могат да му помогнат!Ако някой знае нещо конкретно нека да ми пише на лични да не спамя темата!

# 24
  • Мнения: 2 286
Здравейте ,мами!
Искам да помоля тези,които знаят добър лекар и болница в София,в която да заведа баща ми -става въпрос за дископатия и по-точно прищипан нерв !От доста  време ходи по мъките тук в Бургас и не могат да му помогнат!Ако някой знае нещо конкретно нека да ми пише на лични да не спамя темата!


Свако ми лежа лятото в 1-ва градска (до НДК). Много беше доволен от грижите и лечението (точно за дископатия, беше там, защото имали ЯМР).
За ВМА знам само хубави неща.
За конкретен лекар, обаче, не знам... Rolling Eyes .

# 25
  • Сливен
  • Мнения: 140
хайде да се запиша докато не сте ме махнали от списъка  Flutter
здравейте милички
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА

чета ви редовно,но вече нямам нито време ,нито желание за писане
диването по цял ден пищи за щяло и нещяло  ooooh! главата ми става компот
не знае стихчета,защото не приказва,елементарни неща казва -баба,мама,татко,тати ,Гого,бау (на кучето),мяу (котето),тоа (това)леля,кака,Миме,Пепи,
прави смесени изречения  Laughing от думи и жестове,но се разбираме за почти всичко
на работа горе долу върви,вече влязох в ритъм и не ме болят краката,свалила съм 10 кг и имам още 14
Мишанке много прегръдки за Неси
Илка безпроблемно
честито на всички с нова работа и с поводи за празнуване!
всички болнички да оздравяват
отиваме да спим,че ще ставам в 3:30

# 26
  • София
  • Мнения: 483
Пашик, може да провериш в Токуда. Не знам за конкретен лекар, но аз оттам бих започнала. Само за тази болница не съм чувала оплаквания, даже наскоро две мами бяха там с децата си и много ми я похвалиха, пак! Изглежда там има специалисти за всичко.
Не съм, кога смогна и мартенички да направиш с пълна къща деца“  ooooh! Браво момиче!

Момичета с мъжки рожби, само да ви напомня че не бива да сравнявате говоренето и общуването момченцата си с момиченцата  Hug Естествено е на тази възраст девойките да пеят и бърборят повече и по-разбираемо - нали бърборене ги чака цял живот  hahaha "Мъжете са от Марс, жените от Венера"  Simple Smile

Мишанка, как е Нени?

# 27
  • Мнения: X
Мамам, честита нова работа. Дано да си много доволна.  Hug

Не съмче, направо се шокирах, че си правила мартенички.  Hug Браво.

За говоренето - Борко говори доста и почти всичко му се разбира, прави много дълги изречения. Но пък нещо не го виждам да помни стихчета, песнички пеел в яслата, но у нас не.

# 28
  • В сърцето на моите съкровища...:)
  • Мнения: 622
Мишанка, как е Нени?
Значиелно по-добре! Започна да се храни с апетит,както и да лудее. Ще приема антибиотиците до понеделник и тогава ще преценят дали да ги изписват. Иначе докторите полагат много грижи,следят го постоянно.Но аз се замислям след такъв стабилен прием на лекарства,какво да му давам за имунитета?  Thinking В момента приема 2 антибиотика за операцията и отделно му дават медикаменти за кашлицата, за да не направи пак спазъм и за белия дроб  Crazy

# 29
  • Мнения: 6
Малко на патерички, но Да сте румени и засмени всички    bouquet

МишаниHug, добре, че вече е по-добре Неси! Дано скоро се приберете в къщи и повече нямате подобни изживявания  Hug
Адаш, аз по-скоро имах предвид да споделиш за наблюденията върху братята си (имам спомен, че имаш 2-ма по-малки). Ама нали ми е хванал паяжини мозъка, та явно не съм се изразила достатъчно ясно  ooooh!
Мирче, голяма бърборана и сладурана е Евичка  Hug
Краси, ще гледам тези дни да драсна няколко реда за лъжата.

Общи условия

Активация на акаунт