СЕПТЕМВРИ`09-тема 42

  • 45 770
  • 351
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 138
И аз съм нещастна от безснежната зима. Спорадичните валежи на дъжд и мокър сняг освен да разкалят всичко ужасно нищо друго не правят. А миналата зима беше толкова хубаво и чисто с цял метър сняг в града. Heart Eyes

Никола ме изненада неприятно като се събуди следобед с температура. А бяхме планирали да ходим на гости, ама явно ще остане за друг път. Дано поне да е този еднодневният вирус, който протича само с температура, че не искам утре да пропусне кукления театър.

Надина, чудесна ваканция сте си изкарали, браво! И ние бяхме планирали такава за края на януари, но моите болнични премеждия я осуетиха.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 504
Добро утро мацки!
Надина - много харесвам Банско...и на пролет и лятото е екстра там  Grinning
Анита - то аз докато се включа  Embarassed...една приятелка прави компрес на гърдите и гръбчето - мас, цвят лайка и сода ...не съм го пробвала, но казва, че действа безотказно. Всичко се маже на найлоново пликче и лепиш отпред и отзад.
Снощи мина официалния РД на Кати...естествено половината деца бях болни, та в мнооого тесен кръг бяхме/децата/...нещо с възрастните преиграхме и определено другата година няма да го посрещаме в къщи. Но тази Кати се запъна, че не иска в детски клуб и това си е. Е хубаво, ама децата са с по двама родители и направо стана по едно време лудница. Както и да е - мина, важното е, че рожденничката е доволна.
От няколко дни спретваме и ние един Боровец...но днес окончателно ще се разбере дали ще ходим или не...Децата са се настроили, аз още нищо не съм оправила...а къщата е на вили и могили... Laughing

# 17
  • Мнения: 1 046
Емка няма какво да приготвяш, отваряш 3 гооолеми чанти/куфари и каквото ти е пред очите слагаш вътре - обаче обратния ред е кофти вариант - вече цяла седмица не мога да изпера и подредя все още. С прибирането на багажа съм се специализирала - за час съм с чантите в ръка и в колата- само да ми кажат тръгваме и съм готова.

Тъй се повредих - 3 ден съм с темп и от снощи с ясно изразена гнойна ангина - направо е отврат и само треперя да не го метне и Боян, че не ми се взима болничен.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 504
Надина меткай се на антибиотик, не си прави шега с гнойните налепи. Ако не ти се пие, яко мажи със содаи мед...но не е гаранция, че скоро няма пак да те повтори...
Нашия Боровец временно отече..детето на мойта приятелка с бронхиолит, та отлагаме ходенето...поне си подредих къщата, а багажа и аз вече съм се специализирала  Wink

# 19
  • Мнения: 2 381
Голямо планиране направихме за цели 3 дена почивка и най- накрая се оказа, че не можем да заминем. Детето минава всички възможни вируси, които върлуват в момента. Аз за сега магически стоя извън заразите.
Чакаме лятно бебе 2013. Много съм щастлива Simple Smile

# 20
  • Мнения: 1 046
Eй Niki1 много се радвам, страхотна новина.  bouquet

# 21
  • Мнения: 2 381
Надина, благодаря Simple Smile Много тестове, много чудо. Малко като, че ли се успокоих и по- лесно говоря за това.

# 22
  • София
  • Мнения: 1 504
Ехааа Niki1 честито, лека и безпроблемнна - както се казва:))))
Планиране + деца = на мисията невъзможна, поне докато са по-малки.  Спрях да планирам, решавам в последния момент, че иначе само се психясвам...

# 23
  • София
  • Мнения: 2 138
Ники, много хубава новина! Дано продължиш да устояваш на вирусите и всичко да е наред. Hug
Знае ли се вече - момче/момиче? Grinning

# 24
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Niki1, честито и от мен!!! Hug

# 25
  • Мнения: 82
Ники, честито!

Болни сме. Първо Ива - два дни само температура и се оправи, после аз - вече 4 дни вдигам по малко температура, много ми е зле, боли ме всичко. От днес и Мария е с температура. Дано таткото ни удържи фронта, та да ни обслужва.
Надина, благородно завиждам за почивката. Много исках и аз зимна почивка, но....планирането не ми се получи.

# 26
  • София
  • Мнения: 1 504
Привет мривет от Боровец....Simple Smile))
Оказа се, че и още по-бързо мога да спретвам багажа хе хе
Смайлс - грип ли е това? ДА се оправяте бързо...ПО миналата година се бяхме натръшкали всички....аз бях най-зле обаче...

# 27
  • Мнения: 2 381
 Hug на всички. Момиче е. Ще ползваме неизползваните дрехи от първото  Laughing

# 28
  • sofia
  • Мнения: 3 706
EmiR, блазяяя тииии!!! Hug
Niki1, супер, че ще е момиче! Каката ще си има приятелка!

# 29
  • Мнения: 414
Еха,Ники1,честито и от мен!
При нас нищо интересно,затова и не пиша,но ви чета от време на време...

Общи условия

Активация на акаунт