Мартенското бебче рождения си ден очаква вече - 3

  • 43 988
  • 269
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 1 635
И Ния е с две зъбчета. Хич и не бързам да излизат. Mr. Green

# 46
  • Мнения: 3 921
Сутрин предимно попара със сухари, сирене, масълце, вода.

Но се чудя какво друго да предложа за закуска... освен попара и кус кус... newsm78

И аз същото се чудя и питах във форума за захранване. Там ми отговориха буквално следното:
Млечна каша, овесени ядки/ръжени, ечемичени с масло и сирене, грис с масло и сирене, елда с масло и сирене, АМ с бисквита.


Друг въпрос е, че ние даже и попарата не я ядем. Ама нищо - продължавам да упорствам с нея сутрин. Даже днес правих домашни сухари от хляб, който изпекох в хлебопекарната.  Най-много ни се услаждат и гризкаме бисквитките на Плазмон. Със седем зъбчета сме. Simple Smile

# 47
  • Мнения: 772
За пилето-моята лекарка ми каза да не го пипам до година и аз така и правя,но кой знае защо започва да се чудя дали не съм сгрешила..

# 48
# 49
  • Мнения: 772
Днес ,момичета моят Тино е много кисел-сигурно зъбите го мъчат,само плаче и мрънка,но и спи ,което е супер и то на два часа...
Много замря нашата темичкаа,никой не пише,не че аз съм много активна де..

# 50
  • Мнения: 80
Емито е същата! и дупето и е така зачервено,чудя се дали е от това че я мъчат зъбките.... Thinkingм не знам...

# 51
  • Мнения: 6
Запис и от нас! Рядко чета! Поздрави на всички, с които не се познаваме!

# 52
  • Мнения: 772
Ами сигурно е от това,оф Валентин така се дра тази вечер,че...

# 53
  • Мнения: 20
мами,записахте ли малчовците за ясли??? с това електронно записване е ужасно и тези точки Sad

# 54
  • София
  • Мнения: 336
Ние си попълнихме профила, но още няма обявени места... да видим дали ще имаме късмет

И в Пловдив ли сте с електронна система?

# 55
  • UK
  • Мнения: 600
Здравейте и от нас.
И Ивайло вчера следобед и после цяла нощ - много кисел, буди се, рев, ама на болка, отдавам го и аз на зъби...  Tired Днес иначе е доста по-добре.

До къде сте с гърнето?! Кога го започнахте и как?!
Аз отлагах да приключим с преместването и вече мисля, че с наближаването на 10-тата ни месечинка е време да го пробвам, но как... newsm78

# 56
  • София
  • Мнения: 1 635
Хмм, не е ли рано за гърне? В смисъл, че децата още не могат да си кажат. За тези, които ги издържат от съвсем мънички, ясно. Peace Ния пробвам да я подържа над тоалетната сутрин при ставане и вечер преди лягане. Първите няколко дни бяха без пропуск, веднага пишкаше. Обаче сега не става, стои, стои и започва да се върти без да пусне нищо.

# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 2 165
Васко го слагам на гърне от 8-я месец, след като седна стабилно. Всяка сутрин го държа и ако до 15 мин. не направи нищо го издържам на тоалетната. Пускам му детски и се заглежда и не парви опити да избяга от гърнето. Вече си знае работата. От месец и половина наакано дупе не съм бърсала. готов е точно за 5 мин. и даже като свърши работата се е случвало да си стане от гърнето и пълзейки да дойде до мен с усмивка. Иначе всеки път му викам браво и му пляскам с ръце. Дали се усеща или не не мога да съм сигурна, но не ака в памперса. Имало е и такива издънки, но то е било като е буден от рано и не ми се става и се улежама в леглото, а той чака-чака до към 9 ч. и накрая оплеска работата, но това разбира се е по моя вина и е изключение.  Blush А иначе хвана ли го над тоалетната започва на мига и даже гледа надолу какво ще падне и после ме поглежда, чакайки одобрение.  Laughing

# 58
  • Мнения: 239
Здравейте! От майските майки съм, но ми се иска да попрочитам и вашата тема, за да съм подготвена какво ме очаква след 2 месеца Simple Smile

# 59
  • Мнения: 772
Аз пък хич не съм слагала Тино на гърне,но може би скоро ще трябва да почна.Иначе при нас продалжава адския рев.Просто на моменти се дере много срашно,чак се изпотява и почервенява милия.Мисля,че много ско ще излязат тези двата горни зъба/резците/.

Общи условия

Активация на акаунт