БЯЛ СПИСЪК на лекарите - гр. София

  • 868 359
  • 1 444
  •   1
Отговори
# 1 035
  • София
  • Мнения: 6 110
Здравейте! Можете ли да ми препоръчате добър дерматолог. Конкретно ми е необходим за брадавици по шията - евентуално за премахването им.

Моите ги махна д-р Виолета Нанкова- клиника Дерматологикум

# 1 036
  • Мнения: 4 587
Моите ги махна д-р Ангелова 29 поликлиника. Лошото е, че вече приема само платено.

# 1 037
  • Мнения: 136
д-р Павел Павлов - 1АГ Света София
Случайността ме срещна с този млад Лекар, а той се оказа истински човек и лекар с голямо сърце. Професионалист, внимателен,търпелив - Лекар по призвание. Препоръчвам го на всеки, който има нужда от операция или друг гинекологочен проблем.

# 1 038
  • София
  • Мнения: 3 943
И аз да се включа за дерматолог - бих желала да ме прегледа, както и да ми направи микродермабразио. И да работи с НЗОК. Моля да ми препоръчват хора, които са си правили такива процедури и са доволни. ☺️ Веднъж ходих при една "специалистка" с медицинско образование, която ме уверяваше колко ми е добре кожата, въпреки че аз си виждах всички разширени пори.

# 1 039
  • Мнения: 223
Здравейте, чета темата, но няма много коментари за нефролог. Видях проф Делийска бяха писали. Имате ли препоръки за нефролог или уролог. С бъбречна криза съм и реално не знам при уролог или нефролог да ходя.

# 1 040
  • София
  • Мнения: 688
Здравейте,
Бихте ли ми препоръчали ортопед, става въпрос за мъж на 64г диагностициран с коксартроза.
Става въпрос за град София , без значение дали е платен прием или по здравна каса.

# 1 041
  • Мнения: 1 278
Бих искала да включа в белия списък Проф. Валентина Златева
Офталмолог. Освен добър специалист, е и прекрасен човек, с грижа и отношение към пациента. Преглежда в ДКЦ Св Иван Рилски, работи със Здравната каса.
Надявам се да съм била полезна.

# 1 042
  • Мнения: 178
Здравейте! Търся добър ревматолог  за постоянно наблюдаване на пациент.

# 1 043
  • Мнения: 178
Здравейте,
Бихте ли ми препоръчали ортопед, става въпрос за мъж на 64г диагностициран с коксартроза.
Става въпрос за град София , без значение дали е платен прием или по здравна каса.
        В Токуда са много добри. Аз се оперирах при д-р Яблонски. д-р Стоянов също е добър. Дано  съм помогнала.

# 1 044
  • Мнения: 1 538
Здравейте ! Много моля за препоръка за добър коремен хирург, става въпрос за надбъбречна жлеза.
Благодаря предварително !

# 1 045
  • София
  • Мнения: 688
Здравейте, бихте ли ми препоръчали добър хематолог в гр. София, без значение дали е по ЗК или платен.
Става въпрос за нисък хемоглобин, който обаче не идва от ниско желязо, по-скоро Б12.
Предварително благодаря !

# 1 046
  • Мнения: 60
Здравейте, момичета. Има ли отделна тема за добри гинеколози в София?

# 1 047
  • Мнения: X
Търся добър невролог, който няма само да изпише куп обезболяващи, а ще се опита реално да реши проблема с изкривяване на гръбначния стълб.

# 1 048
  • при късмета
  • Мнения: 23 868
Търся добър невролог, който няма само да изпише куп обезболяващи, а ще се опита реално да реши проблема с изкривяване на гръбначния стълб.
Направете консултация и с ортопед. Невролог май няма какво друго да направи освен да изпише обезболяващи. Ако има начин проблема да се реши, мисля, че ортопед ви трябва

# 1 049
  • Мнения: 1 207
Търся добър невролог, който няма само да изпише куп обезболяващи, а ще се опита реално да реши проблема с изкривяване на гръбначния стълб.
Направете консултация и с ортопед. Невролог май няма какво друго да направи освен да изпише обезболяващи. Ако има начин проблема да се реши, мисля, че ортопед ви трябва
Ортопед и кинезитерапевт.

Общи условия

Активация на акаунт