черен списък на лекари

  • 205 416
  • 444
  •   2
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 480
Д-р Калпачки-невролог от 2-ра градска-извънредно алчен и склонен към всякакви злоупотреби-назначава лекарства, които въобще не съответстват на дадения случай, но могат да направят пациента постоянно негов за много години(ако е лековерен, разбира се и му се довери напълно). Прави излишни изследвания и изпраща за излишни с една единствена цел-пари! Даже не пита дали можем да си ги позволим и не обяснява предварително колко струват. Други негови колеги останаха шокирани. Не знаеха как да нарекат това поведение. Аз го определям като престъпна дейност, тоест много повече от склонност към обикновено мошеничество и обикновена злоупотреба. Не зная как се държи в болницата. Тук говоря за неговото поведение в частен кабинет. Конфликт между него и мен няма. Най-вероятно отдавна ме е забравил. Но си заслужава евентуалните му пациенти да бъдат предупредени какво ги очаква. Такива като него трябва да бъдат включени във всички черни списъци. Ако това беше нормална държава можехме да претендираме за отнемане на лекарските му права.

# 31
  • Мнения: 608
Д-р Калпачки-невролог от 2-ра градска
Май го бяха уволнили от втора градска преди година и нещо......

# 32
  • Мнения: 39
Бих искала да предпазя форумките от "доктор" Бранимир Градинаров, ДКЦ Чайка, Варна. Този човек ми гледаше първата (неуспешна) бременност, която приключи рано с неоткриване на сърдечна дейност. Думите на "милия" доктор бяха: "Ами ембриончето е мъртво, трябва да се направи аборт, цената е 150 лв." (това 2012). После ми обясни как ми е спасил живота, като е открил това. На същия ден разбрах, че аборта ми се води по мед. причини и е безплатен. Това е по-малкото зло обаче.
При втората ми бременност аз, глупавата, пак там. Имах тест с 2 чертички, щастие голямо и изведнъж "Няма сърдечна дейност!" Това 7 г.с. Ревнах аз и излязох. Отидох при Уалид, той ме успокои да почакам и след 2 седмици сърчицето на моята Силвия туптеше на монитора Simple Smile

НООО за мен Бранимир Градинаров е некадърен лекар!  Naughty

# 33
  • Мнения: 2 480
Д-р Калпачки-невролог от 2-ра градска
Май го бяха уволнили от втора градска преди година и нещо......

Възможно, е не зная. Моето вземане-даване с него беше по-миналата година. Виждам, че доста се е старал да трие подобни писания против него и затова реших да ги подновя. Спрямо никой друг лекар не се е случвало да напиша нищо лошо въпреки, че е било резонно. Но Калпачки е уникален и не заслужава да бъде наречен лекар.

Последна редакция: чт, 08 яну 2015, 01:39 от vl

# 34
  • Мнения: 4
Искам да предупредя всички мами да внимават с ортопедите в Пловдив, д-р ПАНЧЕВ, работи в ДКЦ 7, човекът не е лекар а бизнесмен, искаше да сложи на тримесечното ни бебе в стремена на Павлик без да има никаква причина за това, излишно си облъчихме детето и правихме ренгенова снимка от която се вижда, че всичко е наред за неговата възраст и въпреки това ни изпрати да купуваме стремената на Павлик! Които се слагат в крайни случаи и то при деца над 6м., да не говорим, че е възможно да се получи изкривяване на гръбначния стълб от тях!!!

# 35
  • Мнения: 7
Здравейте, момичета. ИСКАМ да ви предупредя за д-р Зауи от ДКЦ ГУРГУЛЯТ в София (Центърът е повече от мизерен,4 кабинета, липса на хигиена, дупка пълна) Този гинеколог - д-р Зауи (чужденец тип арабин, мазен, миришещ, без престилка) е напълно НЕКАДЪРЕН доктор. Отидох на профилактичен преглед, а той веднага започна да ми обяснява, че трябва да си пусна за рак изследване. После "на магарето" беше адски груб, като същевременно се опитваше да ми гали бедрото и да обяснява дали съм била при ПО-НЕЖЕН лекар?!?!?! Заяде се, че не може раничка, която съм имала преди 10 години да е излекувана само с хормонална терапия - противозачатъчни (така помнех и зная, че нямам проблем). Драсна отвътре с някаква четчица и ми показа, че имам кръв- при което на мен ми стана лошо. Буквално. Щях да повърна, разтреперих се.... Обясни ми, че било нормално след прегледа да кървя. И все си мисля, че не беше с ръкавици. Оххх ужасно беще просто... Накрая заяви, че вероятно съм и бременна и не знаех на кой свят съм като излязох от това мизерно място.  Днес си взех резултатите и ще отида другаде. Но такива доктори трябва да спрат да практикуват

# 36
  • Мнения: 360
Резултатите добри ли са?
В Медива съм била на уникален гинеколог по заместване...но не му помня името. Прегледа трая един час, като когато постави някакъв уред в мен и сума ти време се разхождаше напред назад, та помислих, че е забравил докъде е стигнал... #Crazy

# 37
  • Мнения: 7
Олеле, сега прочетох - и аз съм била при Зауи- не е редно да го наричаме дори  гинеколог. Този е касапин! smile3556

# 38
  • Мнения: 7
Да, Iorry, според докторката, при която обикновено ходя (този път просто не ми се чакаше и затова отидох при този....) резултатите са добри. Здрава съм и това е най-важното, но нямаше как да не споделя разочарованието си от Зауи.

# 39
  • Мнения: 2
       С чиста съвест добавям към черния списък д-р ЗОГРАФОВА- невролог в  ТОКУДА болница. Мисля, че грубото отношение към пациента, липсата  на човечност и професионализъм  са достатъчни да я наредят  в челните места в черния списък. За тази лекарка  изпълнението на служебните задължения ( тя се държи точно като закоравяла чиновничка) се свежда до това да вкара в касата на болницата 40лв. за преглед и 25лв. "анализ" на резултати - разбирай захвърляне на рецепта. Все се надявам да съм някакво изключение от правилото, но споделяйки своето разочарование пред познати, се оказа че и други са се сблъсквали с нейното бездушие. За съжаление ми трябваше спешна помощ от специалист, каквато не получих. Рискът е сериозен, не опитвайте!!!!

# 40
  • София
  • Мнения: 735
Днес бях в ДКЦ Гургулят. При др. Зауи. Интересно, но не беше нито груб, нито нещо друго негативно. Седнахме,  поговорихме, за да е наясно с предисторията. Допадна ми като отношение и начин на работа. Направи ми впечатление, че не е с престилка, ползва ръкавици, разбира се. Но не дават калцуни, като се събуваш. Центърът е малко мизерен, но явно си има пациенти, щом толкова години функционира (май 20г). Разбира се, почнах да ровя за инфо за него, защото трудно си намирам доктор, на когото да вярвам. Сега като чета, и на мен, и на сестра ми ни каза, че имаме ранички. Чудя се дали да не направя преглед и другаде, за справка, защото не искам да си давам парите ей така. Цитонамазка ок, но колпоскопия без реална причина има ли смисъл?!? А защо да не вземат 40лв отгоре...

# 41
  • Мнения: 7
Malini, добре, че към теб е бил любезен. Мен също ме разкървави, искаше да ми прави още сто изследвания и заяви, че имам огромна рана. Много менаплаши и мен. Може би просто си е такъв - черноглед и песимистичен за здравето на хората. Не ми хареса. После отидох при гинеколога  ми, който просто тогава  беше в отпуск, пуснахме изследвания и вс е наред. Не бих се доверила на Зауи. Съветът ми е да потърсиш второ мнение.

# 42
  • Мнения: 1
Д-р Татяна Немирникова, дерматолог в 12 ДКЦ София. Понеже няма никаква информация за нея,реших да напиша моето от днес. Отвратително отношение,безкраен непрофесионализъм. Случайно отидох при нея и не бих повторила. Некадърна и арогантна жена! Може би затова няма и опашка пред кабинета и.

# 43
  • Мнения: 324
Д-р Михайлова АКУШЕР-ГЕНЕКОЛОГ 18ДКЦ .
Ходех при нея и в интерес на истината бях доволна от нея ,но в един момент просто се случи нещо отвратително.Бременна в 11 седм отидох при нея хем да ме запише за картон ,хем да ме прегледа ,защото имах болки ниско долу и не знаех ,дали не е сериозно.Тя директно ми отказа ,каза купи си Нош па и си пий във вкъщи и ако стане нещо отиваш в болница да те видят....Дори не ме прегледа изгони ме от кабинета,каза че не се занимавала с жени ,които могат да абортират .Тя се занимавала само с здрави бебета.Направо онемях  как така реши ,че ще абортирам?!Бях в шок и 3 дни след това ме приеха по-спешност в Майчин дом.Оказа се ,че преди време когато ми махала раничка на шийката на матката нищо не е направила същата тази и от тази раничка сега кърви и цялата ми матка е пълна с кръв.А на контролният преглед въпросната каза ,че всичко ми е наред......Правете си сами извода.Слава Богу ,че детето ми е добре.

# 44
  • Мнения: 1
След прочетеното малко по-горе реших и аз да напиша какво ми се случи в мед. център Гургулят.
Бях на гинеколог при д-р Бехтерева. Само и само да ме накара да си направя още изследвания(колпоскопия, биопсия дори) ми постави фалшива диагноза за папило-подобни клетки. Понеже бях с ваучер и явно е трябвало да се избият парите от отстъпката. За щастие отидох при друг гинеколог, на когото вярвам, който сам потвърди, че е било за пари всичко и ми няма абсолютно нищо. Дано да не стават жертва и други хора на подобни практики!

Общи условия

Активация на акаунт