Chicago fire

  • 45 558
  • 425
  •   1
Отговори
# 300
# 301
  • Мнения: 611
Само да не напусне Севарайт, той ми е любимец. Sad
мисля че няма да напусне нали  уж в новия еп го повишиха и ся ще ръководи отдел убийства или палежи нещо такова

# 302
  • Мнения: 1 705
Само да не напусне Севарайт, той ми е любимец. Sad
мисля че няма да напусне нали  уж в новия еп го повишиха и ся ще ръководи отдел убийства или палежи нещо такова

Тъкмо удобен начин да го махнат от сериала.

# 303
  • Мнения: 4 097
Мисля че няма да напусне той.

# 304
  • Мнения: 611
Каква е възможноста Габи Доусън да е бременна от Мат и затова да се връща при него ?

# 305
  • София
  • Мнения: 12 394
Тя нали имаше някакъв проблем и май затова замина. Не искаше да му пречи да създаде свое семейство. Не знам, може и да е забременяла. Ще е интересен такъв развой на събитията.

# 306
  • Мнения: 611
Тъй да попитам понеже тук се пише и за трите сериала та защо им беше нужно да правят сериал Chicago Justice след като го прекратиха след 1 сезон ?

# 307
  • Мнения: X
Искали са повече печалби. Започнах с Чикаго ПД, заради кросовърите започнах Чикаго файр и няколко епизода на Чикаго мед. Прекалено много серии и сюжети. Много хубаво пак не е на хубаво.

# 308
  • София
  • Мнения: 12 394
Тъй да попитам понеже тук се пише и за трите сериала та защо им беше нужно да правят сериал Chicago Justice след като го прекратиха след 1 сезон ?

Беше приятно сериалче и се учудех тогава, че го прекратиха.

# 309
  • Мнения: 611
Искали са повече печалби. Започнах с Чикаго ПД, заради кросовърите започнах Чикаго файр и няколко епизода на Чикаго мед. Прекалено много серии и сюжети. Много хубаво пак не е на хубаво.

ако искаш всичко да разбереш изгледай първо всички сезони подред на Пожарникарите после всички сезони на Полицаите и накрая Медиците

# 310
  • Мнения: X
Нямам желание. Бях започнала от полицаите, когато се кръстоса с пожарникарите ми харесаха и те, изгледах ги от първа серия, без последния сезон. Просто много години са това. Тъпчат на едно място и стават банални.

# 311
  • Мнения: 611
за Много години на всички гледам че по Диема дават сезон 7 на Пожарникарите с бг аудио всяка вечер от 21 часа

# 312
  • Мнения: 790
За много години! Ние в къщи теглим сезоните които дават по Фокс,но този последния сезон,няма субтитри.С пожарникарите едва едва до 10 епизод а другите изобщо не могат да се намерят! Жалко ! Страхотни сериали са !

# 313
  • Мнения: 611
За много години! Ние в къщи теглим сезоните които дават по Фокс,но този последния сезон,няма субтитри.С пожарникарите едва едва до 10 епизод а другите изобщо не могат да се намерят! Жалко ! Страхотни сериали са !
всъщност можеш да гледаш новия сезон до където е качен с бг субс тук https://filmisub.com/filmi/drami/44867-chicago-fire-season-8-poz … sezon-8-2019.html

# 314
  • София
  • Мнения: 12 394
В Замунда има до 12 епизод с бг субтитри. За осми сезон говоря.

Последна редакция: пт, 31 яну 2020, 14:37 от The only one

Общи условия

Активация на акаунт