МАРТенчета 2009

  • 60 081
  • 730
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 361
Тъкмо тези дни си мислех за Роси.
Браво, да им е жива и здрава

# 721
  • София
  • Мнения: 673
еха, супер, това е една страхотна новина. да е много здравичка и щастлива новата принцеса

# 722
  • Мнения: 21 204
Честито бебче   bouquet

# 723
  • Мнения: 660
Росиии, честита принцеса и тук, миличка! Много здрава да е и прекрасна да расте също като кака. Hug

Честит рожден ден днес на Софи и на Алекс! Да са живи и здрави!   bouquet

Честито и на Калин, Яна, Ники, Лора и Симона, че ги забравих тях да ги поздравя тук! Embarassed

И рождения ден на Рая мина и замина - голяма веселба беше. Simple Smile

А ето и рожденичката, за тези, които не я видяха във фейса:

# 724
  • Мнения: 21 204
Страхотна   bouquet

# 725
  • Мнения: 21 204
Какво замисляте за идните рожденни дни ?

# 726
  • Мнения: 660
Благодаря! Simple Smile

# 727
  • Мнения: 246
Здравейте момичета,
форумът съвсем умря, но пък получавам чувство на раздвоение, когато пиша за едни и същи неща тук и във фейсбук.
Да отговоря на малката лисичка - ще черпим в градината, ако е здрав (до 26-ти март има време, а и още се чудя какво, че в нашата градина имат странни изисквания) и в края на седмицата ще правим събиране в детско клубче. Още се радва на това и за сега с този вариант сме доволни. Клубчето ще е Слон Балон - там е най-удобно за възрастни и деца. Да каним деца у дома не е вариант заради голямото куче (любвеобилно) и недовършения ремонт. Не сме почнали нов, момичета, просто с нашия татко е така - нищо не се завършва до край и аз отдавна се предадох.
Честито на всички отминали рожденици! Поздравявам накуп, че да няма пропуснати и забравени.

Ние тези дни боледуваме щафетно - първо беше мъжо, после ме тръшна мен един зловещ ларингит и още грача, но поне ми се чува гласа, а сега и Митака се сополиви и покашля. Или е вирус, който атакува различни неща при различни хора, или всеки си се заразява самостоятелно от негов си вирус. Иначе нямаме друго нещо интересно около нас. Единственото, за което се сещам е, че Митко още не бил решил дали ще ме кани на рожден ден, след като баща му ще бъде там... Една седмица спят в спалнята, а аз в другата стая и вече станаха комбина!

# 728
  • Мнения: 21 204
ТаняТ , благодаря ти за отговора,и ние бяхме болни от декември не е ходила на градина,утре евентуално ще я пускам.
И аз мисля в градината (27.03) да занесем торта и нещо друго и в един детски парти център и засега това.

Тук са ни много смотани лекарите и я водих в Пловдив,малко ме наплашиха,но за момента всичко е ок.

Благодаря отново за отговорът  Hug

Честит празник!

# 729
  • Мнения: 660
Ахахахахаха, Танче, Митака е образ и половина. Simple Smile А дано докато му дойде времето да реши да те покани. Simple Smile

Да оздравявате бързо! Hug

И Честит ни празник!  bouquet

# 730

Общи условия

Активация на акаунт