Порасналите ни ЮНСКИ мъници скоро ще са ученици!

  • 31 996
  • 57
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 33
Здравейте,

Моля, за съвет ако има мама на абитуриент/ка завършили 5-то ОДЗ Ракета, да споделят отзиви за Госпожите. Трябва да избера между тандемите Кирилова-Митакова и Петкова-Мирчева. Благодаря и прощавайте за нахлуването в темата Ви.

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 40 599
Мами,къде се изгубихте? Grinning На почивки или...все още като мен работите?
Вашите дечица ходят ли още на ДГ или сте в дълга ваканция?
Аз моя юнак го пратих малко на село,после на море,малко с мен през отпуската,пак при баба и така...че в ДГ са само сборни групи,а и май ще я затварят за ремонт.

Купихте ли нещо за гордите първолаци? Wink

# 47
  • Мнения: 268
Каква почивка  Crazy - започваме ремонт  ooooh!. Ани винаги е ходила на ДГ до края на май и тази година не прави изключение. Ние си купихме раница и несесер  Simple Smile- засега толкова. Имаме чисто нови цветни и графитени моливи и сметало. Всичко останало ще трябва да набавяме, но ще чакам да дойде есента, защото съм убедена, че тогава ще има по-голям избор.

# 48
  • Мнения: 119
Само сме поръчали елечето от униформата.
Алекс ще посещава детската градина до края на август - няма как - работим Simple Smile

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 40 599
При нас почивките приключиха...и пак на работа  Crossing Arms Ами понякога ми омръзва.Ама няма как.То като се замисля и при децата ни сигурно е така-градина,в къщи,пак градина.После същото с училището... Grinning

Нащият юнак е пак при баба на село и на нас ни е мъчно,но пък и ДГ е затворена за ремонт и не ми се мести в друга.По-добре е при баба Heart Eyes

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 40 599
Привет! Peace
Снощи купих раница и т.к. детенце е на село с баба,довечера като си идем ще му я меря и ако нещо не я хареса я връщам.
Друго вде още не съм накупила.

# 51
  • Мнения: 3 499
Кой в кое училище е? И как върви учебния процес?
Моника е в 32-ро и засега нещата са ок.

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 40 599
Привет! Peace
Наско е в 60-класното в Пловдив,но г-жата ни направи забележка да казваме,че у-щето е Софроний Врачански  Wink

Иначе детето още се адаптира и му е трудно...плаче си по-малко къде от това,че не успява нещо да го докара от първият път,кога че му е мъчно за мен.А в детската нямаше рев Rolling Eyes
Но се надявам още седмица и да сме печени...

# 53
  • Мнения: 966
Здравейте !!!  bouquet
Йоана е 1 клас в ОУ "Елин Пелин"
До момента няма никакви проблеми,справя се отлично.
Доволни сме и от училището и от госпожите.

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 40 599
  bouquet  Привет!Нещо темата не върви... Rolling Eyes Как са учениците?На моя определено ваканцията повече му харесва Wink
И да споделя въпрос зададен от сутринта  Wink "Какво е чувството да пипаш облак?"

Желая ви весело посрещане на Новата година! Peace

# 55
  • Мнения: 946
Момичета, Честита нова година!нека сме здрави,да са  здрави децата!
Как са учениците?Ние долу горе сме добре,нои с бебето нямам много време за бати.ходи на занималня  и там пише всичко

# 56
  • Мнения: 966
при нас училището продължава да върви много добре,тя е сред първите в класа и аз съм много горда с нея.Справя се със всичко.Записала съм я на модерни танци към училището и музика.
Целувки на всички първокласници!!
  bouquet

# 57
  • Бургас
  • Мнения: 458
Отдавна не съм влизала в темичката и се загледах на сн от първата страничка,връхлетяхаме пак онези чувства на очакване на всички първи неща.Чак не мога да повярвам колко мънички са били.
Йо се справя добре с училището,но най-важното е че и харесва и се забавлява.Незнам дали съм казвала,но ннашето ново попълнение (то май вече не е много ново)почти 3годишно,ходи на ясла и напоследък се заиграват доста с как си.
Аз се завърнах на работа още през октомври и живота стана безкрайно забързан с много малко време,нопък гледм да е пълноценно.

Общи условия

Активация на акаунт