Мъжът Везни

  • 97 023
  • 614
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 325
И защо търсиш причината в зодията?

# 16
  • Мнения: 0
Интересно ми е като цяло. Нямам никакъв опит с мъж Везни. По принцип това присъщо ли им е да го правят?

# 17
  • Мнения: 45
Интересно ми е като цяло. Нямам никакъв опит с мъж Везни. По принцип това присъщо ли им е да го правят?

Мисля че им е доста присъщо. Везните не са от силно привързващите се знаци. Малко са повърхностни в чувствата си като Близнаците.

# 18
  • Мнения: 106
В момента съм в прохождаща връзка с мъж Везни и ми прави впечатление, че има момент и на отчуждаване при тях, което не зная на какво се дължи. Уж всичко е наред и в следващия момент има затишие. Вече втори ден ми мълчи и не зная как да реагирам и какво му е.
Големи манипулатори са. Стратези, почти винаги са много комплексирани, неудовлетворени от живота, вечно дерзаещи. Това е представител на зодиака, от който аз бягам като дявол от тамян. Може да ги оправи само "кучка", на която могат цял живот да се доказват, докато тя не ги зареже...обикновено така става.

# 19
  • Мнения: 2
Не съм те следи, така се получи  Grinning ,абе жените везни са мрънкялници с претемции повечето без покритие ,а мъжете и те не са много убави Laughing


Абеееееее не съм много съгласна с теб, първо сестра ми е жена везни и е много точен и сериозен човек, тук има голяма прилика между мъжете и жените везни, защото и мъжът ми е везни, и помнят много, ако недай си Боже ги настъпиш....бягай надалече и за дълго....

А сега тъй като темата е конкретно на мъжете везни, нека да кажа моето си мнение...умеят да ухажват, обичат много силно, обичат да става по тяхното, много ревниви, не бих казала, че са колебливи, макар че много хора мислят така...абе аз съм с добро мнение за мъжете везни...Мъжът ми е везна, най-добрите ми прияттели от детството са везни и двамата, синът ми също е везни едва ли бих могла да кажа нещо лошо за тех, освен че са мнооооого инати, ама на фона на всичко хубаво у тях, това си е направо нищо Simple Smile

# 20
  • Мнения: 2
Моят прекрасен мъж също е от тази зодия  Simple Smile. Винаги съм била ужасно предубедена към мъжете Везни, но толкова любов и уважение имам, че ... Прекрасен човек е и изобщо не е мързелив, дори напротив - по-работлив е от мен, а аз съм Дева (доста работлив тип).
Невероятен чистник, кавалер, винаги ми е помагал много. Дори е поел голяма част от къщната работа. Няма момент в който да не ми е носил чантата, независимо колко тежи или да не ми е отворил врата. Толкова закрилнически се държи, че на моменти му се карам, че не съм от захар  Laughing.
Единственото нещо, което ме дразни, е че не обича да каним гости, защото "цапали" и не му харесва когато сме на почивка да сме повече от 3 дни на едно и също място. Но това за мен са дребни неща в сравнение с всичко хубаво, което виждам всеки ден.
Изобщо 100 % невероятен мъж  Heart Eyes!

Ихааааааа и аз съм дева и живея с мъж везни...единствената разлика е, че моята везна обича да каним гсти, но после задължително ми помага да оправя Simple Smile))) страхотен мъж, на всяка жена пожелавам по един такъв Simple Smile

# 21
  • Мнения: 2
Изключително комуникативни - могат да завържат разговор с абсолютно всеки, страхотно чувство за хумор, в повечето случаи са душата на компанията, непринудени, поради което са магнит за жените. 
Мъжете от тази зодия имам чувството, че правят най-много секс за една вечер от целия зодиак. Митовете за похожденията на Скорпиона и Стрелеца... Ряпа да ядат.  Whistling Единствена аналогия на Везните намирам с Близнаците, като обаче мъжете Везни са ми по-неангажиращи, защото докато Близнаците пускат разни шеги и забелязват, че мадамите им се лепят и се правят на ударени,
а същевременно си придават важност, то Везните, милите, са едни невинни, недоразбрали, "как ще ме харесва Х, та ние сме приятели от цяла вечност!".  Mr. Green
Мъжете Везни хлътват от пръв поглед, поне с такова впечатление съм останала, ако хлътнат наистина. Другото са някакви симпатии и както вече споменах - еднодневни романси. На принципа са "като ти дават - вземай", пък и защо да бягат, като някоя им се дава на тепсия.  Crazy
Естети са и не обичат запуснати жени, в повечето случаи залитат по нормални към пухкави, но в никакъв случай с наднорменно тегло.
Истински ловци са и понеже голяма част от нежната половина на населението им се дава доброволно, за тях е истинско предизвикателство да намерят някоя, която не им се връзва на номерата. Тогава преследват до дупка.
Иначе във връзките си са всеотдайни и грижовни, отдават се изцяло на жената до себе си. Кавалери. Отнасят се с уважение към жената, предусещат желанията й, стараят се да й угодят във всеки един момент и да я задоволят. Не познавам мъж Везни, който да има кофти отношения с бивше гадже, честно. Включваме дори еднократните свалки. Тактични и дипломатични са, и винаги се стараят да са в добри отношения с хората, избягват конфликтите, което е дразнещо понякога защото именно тази им вежливост се разбира погрешно и докато той приема питието с бившата като приятелски жест за доброто старо време, тя го приема като евентуален шанс отново да се намъкне в леглото му. Като цяло Везните са безкрайно търпеливи що се отнася до жените в живота си, затова и все си намират разни властни натури, които не само да им се качват на главата, ами и да играят хоро отгоре.  Laughing Както неведнъж са ми казвали мъже от тази зодия "Обичам да ми е трудно и да ми е гадно".  Mr. Green Във връзка обаче наистина не позволяват такива изпълнения - нито от страна на половинката, нито от своя. Усетят ли, че някоя друга жена ги иска за себе си и се опитва да наруши хармонията в настоящата им връзка, слага се чертата и дотам.
С приятелите им обаче не може да се случи същото. Първата, която им каже "никакви бири с Й., той е такъв и онакъв" ще види вратата от другата страна. Прекрасни приятели, безкористни, верни, отзовават се винаги, щом им позвъниш, пък било то и в 3 през нощта.
Природно интелигентни са и могат да стигнат далеч, ако вложат малко усилия, въпросът е, че ги мързи или по-скоро са от типа "Какво ще докаже тази хартийка, като аз и без това знам, че съм добър и го мога".

ееееее по точно от това няма на къде...както вече казах мъжът ми е везни, синът ми също е представител на тази зодия, а и имам двама приятели от детството, оито също са везни...прекрасни и верни мъже са везните, можеш да разчиташ на тях, и като приятели и като половинка Simple Smile))))

# 22
  • Мнения: 106
Айде, айде ся. Ти си предубедена. Всеки си хвали своето. Да, можеш да разчиташ на тях, но преди това ще ти стъжнят живота. Peace

# 23
  • Мнения: 2
Айде, айде ся. Ти си предубедена. Всеки си хвали своето. Да, можеш да разчиташ на тях, но преди това ще ти стъжнят живота. Peace

Аааааа не си го хваля, казвам истината, явно аз съм случила на предствители на тази зодия, за мен те са срахотни хора, единственият им недостатък е че са проклетички, ама то е поносимо Simple Smile

# 24
  • Мнения: 106
Много са си проклетички даже.  Hug

# 25
  • Мнения: 2
Много са си проклетички даже.  Hug

Абе така е, ама и девите не падат по-долу, така че явно жена дева-мъж везни е една успешна комбинация, поне в моя случай

# 26
  • Мнения: 106
Много са си проклетички даже.  Hug

Абе така е, ама и девите не падат по-долу, така че явно жена дева-мъж везни е една успешна комбинация, поне в моя случай
Аз също съм Дева, с мъж Козирог.

# 27
  • Мнения: 0
В момента съм в прохождаща връзка с мъж Везни и ми прави впечатление, че има момент и на отчуждаване при тях, което не зная на какво се дължи. Уж всичко е наред и в следващия момент има затишие. Вече втори ден ми мълчи и не зная как да реагирам и какво му е.
Големи манипулатори са. Стратези, почти винаги са много комплексирани, неудовлетворени от живота, вечно дерзаещи. Това е представител на зодиака, от който аз бягам като дявол от тамян. Може да ги оправи само "кучка", на която могат цял живот да се доказват, докато тя не ги зареже...обикновено така става.

Мисля, че си много права с коментара си. Според мен не може да им се вярва въобще. Постоянно лъжат, манипулират и трудно се разбира всъщност каква му е основната цел, за да се дъжи така. Оплитат много.

# 28
  • Мнения: 2
В момента съм в прохождаща връзка с мъж Везни и ми прави впечатление, че има момент и на отчуждаване при тях, което не зная на какво се дължи. Уж всичко е наред и в следващия момент има затишие. Вече втори ден ми мълчи и не зная как да реагирам и какво му е.
Големи манипулатори са. Стратези, почти винаги са много комплексирани, неудовлетворени от живота, вечно дерзаещи. Това е представител на зодиака, от който аз бягам като дявол от тамян. Може да ги оправи само "кучка", на която могат цял живот да се доказват, докато тя не ги зареже...обикновено така става.


Според мен прекалено много вярваме на зодията, всички сме различни без значение от зодията, всеки човек си има своите особености, хубави или лоши, вярно че има някакви неща характерни за ората от някоя зодия, но не това трябва да бъде решаващо в една връзка

Мисля, че си много права с коментара си. Според мен не може да им се вярва въобще. Постоянно лъжат, манипулират и трудно се разбира всъщност каква му е основната цел, за да се дъжи така. Оплитат много.

# 29
  • Мнения: 45
Бих казала че девите са проклетички, а не Везните.

Везните толкова държат на хармонични и красиви отношения че направо език не ми се обръща да ги нарека проклетички. Това са най-спокойните уравновесени хора.

Общи условия

Активация на акаунт