Ох, тези нови телефони!

  • 1 080 380
  • 11 706
  •   3
Отговори
# 9 390
  • Мнения: 1 003
Здравейте, не успявам да свържа телефона (Ксиоми Редми Нот 5)с компа посредством юсб кабел за да прехвърлям данни.
Като го свържа започва да зарежда, но няма възможност за пренос на данни.
Осве това възникна и нов проблем с гсм-а изразяващ се в това, че не мога да пиша в месинджърите и гугъл.
Показва ми, че Gboard е спрял.
Независимо дали изпращам сигнал за поправяне на грешката или отказ същото досадно съобщение се показва отново след по-малко от минута.
Много ще съм благодарен за помощта понеже от утре ще съм в чужбина а телефона ми трябва.
Весели празници.

П.П.Пробвах със системни актуализации и рестарт, но няма ефект.

След свързването с кабел на дисплея на телефона излиза системно съобщение, което цитирам по памет : "Позволи на телефона : 1. да прехвърля снимки; 2. да прехвърля файлове; 3. да не прехвърля; " По подразбиране е зададена опция телефона да не започва прехвърляне на данни без изрично да му разрешиш, т.е. да избереш изрично опция какво да прави. Съобщението не излиза веднага след включване на кабела в компютъра/лаптопа, изчакай малко на включен екран. Ако не ми се появи и след като съм изчакала, плъзгам дисплея надолу.

# 9 391
  • Мнения: 1 782
Здравейте, не успявам да свържа телефона (Ксиоми Редми Нот 5)с компа посредством юсб кабел за да прехвърлям данни.
Като го свържа започва да зарежда, но няма възможност за пренос на данни.
Осве това възникна и нов проблем с гсм-а изразяващ се в това, че не мога да пиша в месинджърите и гугъл.
Показва ми, че Gboard е спрял.
Независимо дали изпращам сигнал за поправяне на грешката или отказ същото досадно съобщение се показва отново след по-малко от минута.
Много ще съм благодарен за помощта понеже от утре ще съм в чужбина а телефона ми трябва.
Весели празници.

П.П.Пробвах със системни актуализации и рестарт, но няма ефект.

След свързването с кабел на дисплея на телефона излиза системно съобщение, което цитирам по памет : "Позволи на телефона : 1. да прехвърля снимки; 2. да прехвърля файлове; 3. да не прехвърля; " По подразбиране е зададена опция телефона да не започва прехвърляне на данни без изрично да му разрешиш, т.е. да избереш изрично опция какво да прави. Съобщението не излиза веднага след включване на кабела в компютъра/лаптопа, изчакай малко на включен екран. Ако не ми се появи и след като съм изчакала, плъзгам дисплея надолу.

Няма никакви индикации за свързване освен зареждането(само то работи).

# 9 392
  • Мнения: 4 585
Момичета и момчета, моля помагайте, че съм доста ядосана вече. Сложих СД карта на Нокиа 3.2, обаче все ми дава, че няма достатъчно място за сваляне на каквото и да било. Системният софтуер заема почти цялата памет на телефона, но картата е празна. Къде и какво да пипна, за да мога да свалям на нея?
Като вляза в Настройки - Хранилище, ми дава 55% заето пространство, значи половината е свободно, но като тръгна да свалям ------ Недостатъчно място, а сега де ???????? Играх си цял следобяд и не успях да го оправя.

# 9 393
  • Мнения: 1 003
Здравейте, не успявам да свържа телефона (Ксиоми Редми Нот 5)с компа посредством юсб кабел за да прехвърлям данни.
Като го свържа започва да зарежда, но няма възможност за пренос на данни.
Осве това възникна и нов проблем с гсм-а изразяващ се в това, че не мога да пиша в месинджърите и гугъл.
Показва ми, че Gboard е спрял.
Независимо дали изпращам сигнал за поправяне на грешката или отказ същото досадно съобщение се показва отново след по-малко от минута.
Много ще съм благодарен за помощта понеже от утре ще съм в чужбина а телефона ми трябва.
Весели празници.

П.П.Пробвах със системни актуализации и рестарт, но няма ефект.

След свързването с кабел на дисплея на телефона излиза системно съобщение, което цитирам по памет : "Позволи на телефона : 1. да прехвърля снимки; 2. да прехвърля файлове; 3. да не прехвърля; " По подразбиране е зададена опция телефона да не започва прехвърляне на данни без изрично да му разрешиш, т.е. да избереш изрично опция какво да прави. Съобщението не излиза веднага след включване на кабела в компютъра/лаптопа, изчакай малко на включен екран. Ако не ми се появи и след като съм изчакала, плъзгам дисплея надолу.

Няма никакви индикации за свързване освен зареждането(само то работи).

При светещ екран плъзни по дисплея надолу, да ти се покажат онези кръглите иконки "mobile data" "wifi" "mute" "screenshot"  и така нататък....нищо му няма на тел, просто "поразцъкай" върху дисплея, превърти началните страници напред-назад..съобщението излиза в долната част на екрана. Аз на моя му се зверих 1 седмица докато го намеря това..

# 9 394
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 1 843
Момичета и момчета, моля помагайте, че съм доста ядосана вече. Сложих СД карта на Нокиа 3.2, обаче все ми дава, че няма достатъчно място за сваляне на каквото и да било. Системният софтуер заема почти цялата памет на телефона, но картата е празна. Къде и какво да пипна, за да мога да свалям на нея?
Като вляза в Настройки - Хранилище, ми дава 55% заето пространство, значи половината е свободно, но като тръгна да свалям ------ Недостатъчно място, а сега де ???????? Играх си цял следобяд и не успях да го оправя.
Преместете снимки, клипове и разни сваляни файлове (книги, pdf файлове и други) на картата. Може да си свалите и някоя програма move to sd с нея ще видите какво точно може да прехвърлите на картата.
Няма как да сваляте приложения на самата карта, на тях им трябва поне работните файлове да са на вътрешната памет на телефона.

# 9 395
  • Мнения: 7 847
А аз като сменя телефона, първо изключвам гугълската и си тегля тази! Laughing
Никога не съм я засичала фабрично инсталирана на някой телефон, това ме учуди.
Да, така е. Права си. Гледах в настройките няма я. Явно нея съм си издърпала първо.

# 9 396
  • Мнения: 4 585
Момичета и момчета, моля помагайте, че съм доста ядосана вече. Сложих СД карта на Нокиа 3.2, обаче все ми дава, че няма достатъчно място за сваляне на каквото и да било. Системният софтуер заема почти цялата памет на телефона, но картата е празна. Къде и какво да пипна, за да мога да свалям на нея?
Като вляза в Настройки - Хранилище, ми дава 55% заето пространство, значи половината е свободно, но като тръгна да свалям ------ Недостатъчно място, а сега де ???????? Играх си цял следобяд и не успях да го оправя.
Преместете снимки, клипове и разни сваляни файлове (книги, pdf файлове и други) на картата. Може да си свалите и някоя програма move to sd с нея ще видите какво точно може да прехвърлите на картата.
Няма как да сваляте приложения на самата карта, на тях им трябва поне работните файлове да са на вътрешната памет на телефона.
благодаря ти Flowers Hibiscus

# 9 397
  • Мнения: 2 577
Скрит текст:
А аз като сменя телефона, първо изключвам гугълската и си тегля тази! Laughing
Никога не съм я засичала фабрично инсталирана на някой телефон, това ме учуди.
Да, така е. Права си. Гледах в настройките няма я. Явно нея съм си издърпала първо.

С Huawei съм, беше вградена, не съм я теглила аз, но на мен не ми е удобна. Постоянно бъркам с нея.

# 9 398
  • Мнения: 3 306
Здравейте, колебая се между Samsung A50 и Huawei P30 lite. Кой от двата е по - добър?

# 9 399
  • Мнения: X
Моето мнение е категорично втория, но всеки си решава сам.

# 9 400
  • Люлин
  • Мнения: 378
Моето мнение е категорично втория, но всеки си решава сам.

И аз съм за Huawei P30 lite.

# 9 401
  • Мнения: X
Аз бях дълги години луд фен на Самсунг. От както открих Huawei, не искам друг модел телефон. Голямата дъщеря също се запали по марката. Никога не е имала телефон, различен от Самсунг, за рождения си ден си избра и тя като моя телефон. Не е Р 30… но моделът е 2019 година.

# 9 402
  • Мнения: 6 088
За Huawei P30 lite съм и аз  Peace

# 9 403
  • Мнения: 9 991
Значи с хуауей съм. Правя си папки като събирам на едно място примерно месенджер, уатсап, вайбър за да ми е по удобно да ги намирам и всичко да ми е на първа страница. Когато някой ми пише съобщения във фейсбук, се появява прозорче на екрана, което суркам да махна. Незнайно как преди малко, вместо да хвана прозорчето с пишещи, съм хванала една от папките и изчезна "безкрайно"Simple Smile). Реших че са изтрити и тръгвам да ги дърпам от гугъл плей, обаче ми дава да ги отворя, не да дръпна. Обаче въртя суча не ги намирам. Къде ми е папката и как да я върна на мястото и, някой да да има някакви идеи?

# 9 404
  • Мнения: 2 577
Ами ти би трябвало да си ги имаш като приложения, просто си изтрила групирането им, но ги имаш в менюто където са ти другите приложения. Просто си направи нова папка с тях като ги провлачиш пак.

Всъщност ти на чекмедже ли си ги настроила? Или ти стоят на основният екран?

Общи условия

Активация на акаунт