Lady Popular 8

  • 83 048
  • 747
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 0
Как мога да се махна от лейди клуб? newsm78

# 526
  • Мнения: 6
Под прозорчето с "Умения" в клуба пише "Членове", кликни на "Членове", потърси своето име и под него ще пише "Напусни", кликни и вече ще си вън от клуба, но знай че не можеш да напускаш клуб по време на битка и до колкото знам трябва да са минали 2 дни след напускането ти, за да влезеш в друг клуб.

# 527
  • Мнения: 39
Здравейте момичета,

От отдавна ви чета, но днес реших да се запиша при вас Simple Smile Ще се радвам да помогна на някое лейди в нужда Wink Куклата ми се казва - киврин

Ivi4ka_80 - Предполагам, че вече си минала нивото, но ще ги дам за другите момичета Simple Smile  Ето целите на 81 ниво:
   1. Промени своя нос 3 път,
   2. Чети в библиотеката 25 пъти,
   3. Изпий 33 студени чая.
Целите на 82 ниво:
   1. Посети солариума 25 пъти,
   2. Намери си гадже,
   3. Работи като журналист най-малко 20 часа.

Някой беше питал, каква е наградата за 1200 дни в играта, мисля, че беше 13 000 точки / нищо особено Simple Smile /
Ако някой има целите на по-горните нива от 83 на татък, моля да ги напише Praynig

Това е от мен и приятна игра Hug

# 528
  • Мнения: 0
Какви абитуриентски подаръци си купихте и какво спечелихте от тях след като ги отворихте ? Simple Smile

# 529
  • Мнения: 301
Аз си купих 2 подаръка за 240 и ми се падна рокля, чанта, обеци, един красив интериор  Simple Smile Другото е точки и някакъв талант. За съжаление не спечелих колата и сега се чудя дали да си взимам още един за 300  Thinking Иначе роклята не ми хареса особено, падна ми се тази с дантелените ръкави.
Моля някой да пише какви дрехи има в другите подаръци, за да знам дали има смисъл да си ги взимам  Simple Smile

# 530
  • Мнения: 0
Ти с долари ли събра толкова много балони? Аз си купих един от големите и един малък ... От големия ми се падна колие, 14 дни премиум, интериор и IQ. От малкия премиум, интериор ... с няколко думи нищо особено ... надявах се поне на прическата Sad Като че ли при тези игри е по-важна бройката подаръци, а не вида им ...  По-добре ще е ако показват предварително какво може да се падне от различните подаръци със снимки

Последна редакция: чт, 22 май 2014, 18:04 от latushka

# 531
  • Мнения: 301
Аз си бях събрала около 180 диаманта от мистериозния бутик и си наех ... (каквото там се наема  Mr. Green ). И така си ги събрах. Аз не бях разбрала, че ще има и прическа. Така че сигурно ще пропусна малките и средни подаръци и направо ще си взема един от големите. Но като цяло тези събития са си разочарование, цъкаш през 15 мин и накрая- нищо. По ми харесваше преди, когато можеше да си избереш какво да си купиш с намереното (балони, сърца и т.н.).

# 532
  • Мнения: 92
Хора, то няма да има прически. Тези които са показани са от съвсем други събития и няма да се печелят от това.

# 533
  • Мнения: 0
Най-вероятно е така ....

# 534
  • Мнения: 0
Хей, здравейте всички, днес видях темата за лейдито и реших и аз да се присъединя Simple Smile

# 535
  • Мнения: 307
Ето ги и целите на 83 ниво:
30 пъти специален грим,20000 дуела и достигане на идеалните 57 кг.

# 536
  • Мнения: 92
Здравейте.
Подарявам си лейдито в модната арена. Който може да се грижи за него и го иска, моля да ми пише лс.

# 537
  • Мнения: 2 177
Хей, здравейте всички, днес видях темата за лейдито и реших и аз да се присъединя Simple Smile
Добре дошла.

# 538
  • Мнения: 2 177
Искам да ви попитам дали знаете колко са нивата в обикновената версия на играта?

# 539
  • Мнения: 1
ще дам паролата на лейди акаунта ми,може ли някой да помага  Simple Smile пишете ми на лично.. моля ви Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт