В памет на ВЕРА! Тя млада ще остане! Тъй красива! И тъжна есен не ще да я срази!

  • 88 080
  • 514
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 370









МАЙЧЕТАТА ни са 79 : 38 момичета и 41 момчета!







     


Това е Велизар от София! Очакваме мама Олче да се разпише скоро и да сподели как е сладурко!
А това е неговото семейство.  

АЛБУМЧЕ МАЙ-КИ
потреб. име: maiski
парола: 2006






Предложения за следващи теми:


1. Лято е и МАЙското дете все навънка го влече! (galiushana)
2. Майските момченца и момиченца, берат белички кокиченца! (galiushana)
3. Празник най-чудесен - празника на Мама, Майската дружина го посреща с песен. (А н и)
4. Нова МАЙска мода настана - поголовно продължаване на рода! (tania_ark)
5. Първи сняг настана, а Майчето със шейните се захвана (gi4o_pi4o)


[img width= height=]http://www.3dtextmaker.com/queue/VELIZAR_32033.gif[/img]

Последна редакция: пн, 06 авг 2018, 13:56 от Aniii

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 459
Първа Mr. Green
Да ни е честита новата тема и бързо да я изпишем Heart Eyes
Първата страница е много хубава,Ани Hug

# 2
  • Мнения: 1 733
Точно вчера гледах, че старата тема я пишем от ноември месец. Дано сега сме по-бързи, че докато ни дойде реда, Калоян ще стане абитуриент  Joy
Ани   bouquet

# 3
  • Мнения: 937
Супер, най сетне нова тема!
Даниеле се оплаква и ние с Люба и Пейзи какво да кажем  Joy

По темата за образованието се надявам Люба да е права и за нешите мъници нещата да се променят, надявам се бъдещите професори да са завършили в чужбина и да имат друго мислене далеч от комунистическите похвати днес.

Надявам се и Олчето да се разпише в тяхната красива тема!
Браво Ани!   bouquet

# 4
  • Мнения: 1 733
Супер, най сетне нова тема!
Даниеле се оплаква и ние с Люба и Пейзи какво да кажем  Joy

Е, как какво? Ще си имате чудесен сватбен подарък - специална тема за случая  Laughing Стига на Ани още да й се занимава с нас Simple Smile

# 5
  • София
  • Мнения: 5 079
А н и, много ме зарадва. Благодаря ти. Heart Eyes

Последна редакция: вт, 21 авг 2012, 12:26 от ღолчеღ

# 6
  • София
  • Мнения: 1 480
Страхотна е темата, Ани!

Олче, радвам се, че се разписа и че напредвате!

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 4 128
  bouquet Честита нова тема! Ани   bouquet

Олче, радвам се, че новините са така добри за Вели!

Аз все повече почвам да се тревожа за Бела, защото никак не напредва с говоренето... На светлинни години е от повечето деца, които познаваме. Ето и най-добрата й приятелка, която е с 2 месеца по-малка вече говори доста добре, а нашто има едва 10-ина думи  Confused
Смятам към септември да я заведа и аз на логопед

# 8
  • Русе
  • Мнения: 526
   Прекрасна нова тема! Поздрави за Ани!
   Змейко, Ема също не говори(в речника влизат числата от 1 до 5, мама, тати, баба), не иска да сяда на гърнето, изобщо... От както тръгнах на работа е много стресирана, буди се нощем, плаче и ме търси. Едва от няколко дни се поуспокои, започна да дава ръчичка и да слуша малко повече, ама много малко Wink
   Олче, чудесни новини за Вели Hug Разписвай се по-често в нашата/ваша тема!

# 9
  • Мнения: X
Привет!Да се запиша и аз в чудесната нова тема/посветена на един страхотен сладур,....Благодаря ти, Ани,за усилието!  bouquet/
Миленка,Миме,ако вашите моми се оправят и без да говорят,не сеппритеснявайте...но наистина не е лошо да идете за по една консултация при логопед/нали помните наш дИвчо как хич не щя да каже "гък" до 3-тата си година....но с малко подбутване от специалист и с узряване така се отприщи,че сега се моля само да млъкне...поне за минутка/
Олче,радвам се за напредъка на Вели!Дано все така да имаш с какво да се похвалиш...
Аз,броя дните до събирането на багажа за към морето...очакваме и пристигане/почти едновременно/ и на английските и американските лели и фемилита-та им.......обаче,вече ми писна да си седя в къщи и да готвя......обаче и времето е против мен/много жега в тоя Пловдив,много #Cussing out/....та,ново-няма...
Сисе,края на август ще ти звъня за кафе/току що получих покана за концерт с приспиване у един ерген в Търнов-ско/...`ма ще има любима група концерт по вашия край и не мога аз да пропусна/не,че не пропускам Elevation в момента,ма то е поради липса на достатъчно луди около мен-никой не иска да ми прави компания Sad/
Дени,Танче,аз се разписах....сега сте Вие на ред.... Wink

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 4 128
Миме, помня, че си споменавала за Ема, че и тя е като Бела - аз ту се успокоявам, че разбира всичко, изпълнява команди, оправя се, обаче като се съберем с нейни връстнички и разликата е доста голяма...
Дори и кака й, която също проговори късно /но за не имаше и факта, че беше недоносена, та си беше в рамките на нормалното/ та Кали на тази възраст доста повече говореше  Rolling Eyes

Любче  Hug Ще те питам скоро за вашия логопед за координати
Така ми се иска да се видим, обаче наистина не е за хора навън... Гледаме да излизаме сутрин възможно най-рано докъм 11 и после само вътре - полудяха тези деца... Къде и кога сте на морето

Ние тези дни пращаме Калина при свекитата на морето и към 14-ти и ние ще се присъединим за седмица  Wink

# 11
  • Мнения: 932
А добър ден!
Миленка, ти пък...Миа едва вързваше две думи на 2. Сега не можеш да й затвориш устата.
Оо, Пепсън, най-накрая новини и от вас! Хич не се стряскай. Щом моята неученолюбива Елла напредна, значи и за твоята блондинка няма да има проблеми. А ти като предлагаш гости, мен предвид имаш ли? Щото ей къде е Белгия! Това лято няма ли да се прибираш?
Ани, благодаря ти за неспирния ти ентусиазъм с нашите теми!   bouquet
Олче, добре завърнала се! Много, много ме зарадва с тази прекрасна новина за Вели! Значи малкият дърдорко най-накрая се престраши  Grinning
При нас новите неща са несъществени. Но за мен това е спокоен и хубав живот  Grinning
Окончателно ще сме в Константин и Елена през август, дано някой от вас също е там! От Мимозка, Ани, Иночка и Виф ще изисквам присъствие  Grinning
Ще купуваме ново легло на хлапетата http://www.bedstar.co.uk/bedstar/stompa-play-2-midsleeper-with-tent.html / като се кликне върху картинката излизат и други цветове/. И понеже стаята им е много малка, Миа ще спи на дюшек в палатката, което е и голямата й мечта. Някой има ли подобно да ми даде отзиви от този вид?
Ох, тази нашата Миа е луда на тема пирати. От къде се взе такова момченце, не знам. Дори когато баща й й се скара за нещо, тя го заплашва с обиден глас, че пиратите са по-големи и силни от него и ще го набият ooooh!
Нямам търпение вече до 24-ти, още само месец!

# 12
  • Мнения: 4 370
Да дам отчета за изминалия уикенд, преди Галя да го е поискала!  Wink
Ние ходихме до Слънчев бряг. Много ми беше интересно да гледам как Никола реагира на всичко ново - пясъка, морето, басейна. Във водата е голям смях и все на там го влече. Не иска да се вози в лодката, а да си пляска във водата.
На Иван изобщо не му стигна това кратко море, но му обещах да го заведа и за по дълго.

Ирка само кажи датата и може да спретнем една мини форумска среща при вас.

# 13
  • Мнения: 2 208
Е, ха добър ден!

Не съм влизала във форума сигурно от седмица и повечко, а вие нова тема сте захванали. Изненадата ми беше голяма.  Mr. Green
Аз почти нямам време името да си кажа - в будно състояние на девойката сме навън. Жега, не жега... под дърветата си е приемливо. Вкъщи не мога да ги затворя и да им се ядосвам. Вечер се прибираме малко преди 22 часа, което води до пропускане на първото полувреме на настоящ мач, че докато ги оправя и ехееее, пропусна някой гол.  Mr. Green
Новото при нас е, че вчера кръстихме девойката. Детето беше изключително послушно през цялото време - усмихваше се и се радваше.
Като сте отворили дума за говоренето да ви споделя любимата дума на малкото християнче - "цибу" (кво е това не знам, но често го използва. Подозирам, че е люлка или люлеене, но само подозирам Simple Smile)

Олче, радвам се, че Велизаркин е напреднал в дърдоренето!

Нещо не мога да си събера мислите, че съм изнервена от факта, че са ни спрели водата, та ви казвам едно доскив и хубав и прохладен (по възможност) ден!

# 14
  • София
  • Мнения: 4 129
Ани, темата е много красива. Олче, много се радвам, че се разписа. Гледах снимки на Елина - много e сладка.

Танче, дано да са ви пуснали вече водата.
Аууу току що видях, че Stryper ще свирят в Каварна. Люба, вие там ли ще ходите? И аз искам, но само за 1 концерт не знам дали ще стане.

При нас имаше посещение на новия CEО на фирмата. Взеха някаки неща за пиене и трябваше да е Beer and Chips party. На мен не ми се пиеше и си останах само с чипса. Хич не се чувствах на място.

Да спирам с глупостите. Напоследък се чудя кое е по-добре - да решавам и уча с Макси, за да успее той. Или да се хвана и да уча, за да се утвърдя в работата.





Общи условия

Активация на акаунт