Премахване на боя за коса с витамин C

  • 210 536
  • 624
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 1
Искам да попитам как се маха син тонер от коса, защото пробвах много различни начини но дори и обезцветяването не помага изобщо! Чудя се ще се махне ли с витамин Ц, моля дайте ми някакъв съвет! 😊😊😊

# 601
  • Мнения: 1 593
Ами няма как да знаеш ако не пробваш Grinning

# 602
  • София
  • Мнения: 974
Искам да попитам как се маха син тонер от коса, защото пробвах много различни начини но дори и обезцветяването не помага изобщо! Чудя се ще се махне ли с витамин Ц, моля дайте ми някакъв съвет! 😊😊😊
Ще се махне. Писала съм преди в темата.  Когато бях руса , задрямах с тонер на Престиж и станах тъмно синя . Всичко свали витамин Ц-то.

# 603
  • Мнения: X
Аз се боядисвам в черно от около година и вчера реших да пробвам това с витамин ц, смесих 20мл на ампули и шампоан, но нищо не стана. Не знам аз ли бъркам в дозировката, има ли смисъл да пробвам втори път?

# 604
  • Мнения: X
Аз се боядисвам в черно от около година и вчера реших да пробвам това с витамин ц, смесих 20мл на ампули и шампоан, но нищо не стана. Не знам аз ли бъркам в дозировката, има ли смисъл да пробвам втори път?
Значи пробвах втори път, предния път всъщност сложих 15мл, този път 20 + бебешки шампоан и стоях така 2 часа. Принципно се боядисвам с безамонячна боя на лореал, не съм се боядисвала от октомври и цветът ми не мръдна грам.

# 605
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
А защо не пробвате стрити хапчета?На мен ми се струва малко 15 мл витамин ц.
Когато аз пробвах,маската ми свали доста дълго наслагвана черна боя.
Но сложих доста хапчета,стрити на прах.По-назад съм писала как точно,бях ги завила във вестник и ги натроших с чук доста бързо.

# 606
  • Мнения: 140
И аз стрити хапчета пробвах, и то от по-силните. С години наслагвано тъмно кафяво се промени в някакъв приятен нюанс. Мисля два пъти го правих. После с ремуувър продължих и ефекта все повече се увеличаваше.

# 607
  • Мнения: X
А защо не пробвате стрити хапчета?На мен ми се струва малко 15 мл витамин ц.
Когато аз пробвах,маската ми свали доста дълго наслагвана черна боя.
Но сложих доста хапчета,стрити на прах.По-назад съм писала как точно,бях ги завила във вестник и ги натроших с чук доста бързо.

Опитах точно както го бяхте описали няколко страници назад и ефектът отново беше нулев. Не знам аз ли бъркам някъде, нещо от самата ми коса ли е.. След време може да пробвам пак, но засега спирам, защото косата ми стана много суха.

# 608
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 025
Аз не мога да си обясня какъв ефект очаквате от едно нанасяне за махане на черно.Това не е ремувър все пак.
Аз махах с маската черно наслагвано с години.Всяка седмица по веднъж за един месец.Косата изсветля в корените и придоби червеникав оттенък.Дължините си бяха доооста тъмни.

# 609
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Не знам,при мен от две намазвания косата от черна стана червеникава.
Явно при всеки е индивидуално.
При мен още при измиването течеше оцветена боя.
Косата си я боядисвах години наред с черна боя Кастинг на Лореал.

# 610
  • Мнения: 1 593
Безамонячната боя е по-сложна и трудна за махане. Когато аз махах тъмна боя,пробвах 1-2 пъти маската с вит Ц, нямаше осезаем ефект или поне не си спомням. След това 2 или 3 пъти ме мазаха с изсветляващо олио и сложихме руса боя, ниво 11. Оттогава съм пак руса (бях много тъмно омбре). Никакви поражения не прави олиото,то не уврежда косата, пробвайте го,бута тон-два в най-добрия случай. Марката е Монтибело, има и други марки,като Лореал например,но първото е по-добро за мен

# 611
  • Мнения: 64
Привет! На руси кичури съм,но ме матираха и стана цвета на естествената ми коса кафяво,искам да падне по бързо искам да падне матиращото,дали ще стане с ВИТ C ?

# 612
# 613
  • Мнения: 64
Притесняваме да не стана оранжева?

# 614
  • Мнения: 14
При мен се получи много добър ефект с 4 ампули вит.С и малко балсам, но е възможно да проработи и защото бях съвсем прясно боядисана.

Общи условия

Активация на акаунт