Премахване на боя за коса с витамин C

  • 210 538
  • 624
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: X
Момичета защо не пробвате с ампули вит С  newsm78Дали няма да е по добре вместо да стривате хапчетата Simple Smile

# 31
  • София
  • Мнения: 18
Добро утро и успешна седмица момичета  bouquet Минавам само да кажа че опитах трика с витамин ц , нямах бебешки шампоан и използвах обикновен , аз не забелязвам , но колежката днес каза че косата ми била по светла ,така че благодаря за идеята ще се опитва пак  :Lil:

# 32
  • Мнения: 1 666
А странични ефекти като изсушаване на краищата, втвърдяване на косъма и т.н. има ли?

# 33
# 34
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 547
при мен да  Peace

# 35
  • София
  • Мнения: 18
при мен няма никакви странични ефекти косата ми е мека на пипане.Само докато я изплаквах беше доста твърда ако си със суха коса малко балсам ще оправи нещата при мен не се налага newsm78

# 36
  • Мнения: 6 164
Днес видях тази тема в работата и естествено не мислих дълго и веднага се намацах като се прибрах Grinning Сега стоя с това на главата Mr. Green Дано падне нещо, че в събота съм на кичури и имам боя за сваляне по краищата на косъма и силно се надявам да помогна с нещо дотогава на косата си.

Ред: Да, наистина е по-светла, супер Simple Smile и не само, че не е суха, както се опасявах, ами е и сякаш по-мекичка и лъскава, за което нямам обяснение. Сложих балсам след това, но така или иначе всеки път го слагам, така че не е от това. Ще повторя тия дни, но няма май да спазя условието да я измия поне 2 пъти преди боядисване. То ще е в събота.  Confused Фатално ли ще е?

Последна редакция: ср, 18 апр 2012, 12:51 от Misty

# 37
  • София
  • Мнения: 18
Аз тъкмо влизах да питам какво се случва  Simple Smile а колко често може да се прави ? Трябва ли да се мие преди да се повтори аз мисля днес пак повторя та да видим  baby_neutral

# 38
  • София
  • Мнения: 3 643
много интересна темичка- аз откакто се боядисах и с моите многоблойни перипети около това все чета и чета
Та се чудя - косата им е "прясно боядисана" цели 4 пъти за два дни/от 19,04 е първия път/
Първия път от фризьорката с Матрикс- от която станах като изрусена цигънка, а трябваше да стана светло кестенява към пепеляво...После пак от нея след като ме изми с безамонячна боя уж за правилния цвят
На другия ден  сутринта- от мен самата- първо с 10мин. светло кестенява- за да стане по-тъмна,че все още бях малко по-тъмно руса изрусена цигънка- не се получи--след 10 мин. с Капучино на Арома за 20мин от боята на мама
Сега съм сравнително приятно кестеняво с лек червеникъв отенък
Искам естествено светло кестеняво или тъмно пепеляво русо #Cussing out
Ще трябва ли дя а обезцветя и да си сложа една пепелива боя  отгоре

# 39
  • Мнения: 77
тази тема много ми хареса Heart Eyes.още утре ще опитам.аз съм с черна коса от години,а много ми се иска да си сменя цвета без блондори,изсветлители и т.н.после ще пиша за резултата. Simple Smile

# 40
  • Мнения: 4
Хей, момичета, къде се изгубихте?  Simple Smile  Споделяйте - опитахте ли, доволни ли сте , не сте ли доволни?
Аз тези дни възнамерявам да се намажа пак върху къносана коса. Не очаквам къната да падне, но след процедурата косата ми е много мека и жизнена и реших да си се намажа като с маска. 

# 41
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 268
Много интересна тема.  Peace Аз съм със естествена кестенява коса,т.е нямам боя на косата си и се чудя дали ще ми подейства метода и да ми стане светло кестенява. newsm78

# 42
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 268
Като се замисля щом витамин "с" изсветлява петната по кожата може би ще премахне и пигмента от косъма.  Thinking

# 43
  • Мнения: 4
мартина, силно се съмнявам, че ще промениш цвета на косата си само с витамин С и шампоан. Самата аз не съм пробвала де, но наистина не ми се вярва. Все пак пробвай ако искаш - не мисля, че ще ти навреди, но не очаквай някакви велики резултати  Simple Smile .

# 44
  • Мнения: 1
да ви попитам,месец декември се боядисах с http://www.prphotos.com/mas_assets/thumb/8596/LMK-058596.jpg понеже естествения ми цвят е черен на светлина червенееше,а на стайна светлина не се личеше много,след това месец март отново се боядисах тъмно кафява с червеникав отенък.в момента корените са ми черни,а надолу кафеникаво-червена коса.за първата не се сещам,но втората боя със сигурност беше без амонячна.та въпроса ми е ще мога ли да махна без амонячната боя и дали няма да ми стане по-светъл естествения цвят на косата?

Общи условия

Активация на акаунт