Премахване на боя за коса с витамин C

  • 210 543
  • 624
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
И аз пробвах и съм доволна,личи си ,че има ефект.При мен косата ми е на светло кафяви кичури и те станаха още по светли,а другата коса все още си тъмнее. Смятам да пробвам още 1-2 пъти и след това да се боядисам с цвета който искам Simple Smile . Пробвайте нищо няма да изгубите. С тези римувъри само се изгаря косата и после трябва с месеци възстановяване. 

# 16
  • Мнения: 5
Извинявам се за въпроса, но на суха или мокра коса го сложихте.

# 17
  • Мнения: 4
Според мен най-добре става на суха или съвсем леко навлажнена (няколко пръскания с пулверизатор) коса. Иначе на мокра коса се пени много и ефектът не е същия.

# 18
  • Мнения: 5
И аз на суха го пробвах, но видимо няма ефект, въпреки, че кърпата ми беше черна (синьо - черна съм от 14 години, може би за това), та си помислих, дали не бъркам някъде. Както и да е, следващия път се надявам  да имам по-добър резултат.

# 19
  • Мнения: 4
Да, мисля, че след още няколко нанасяния ще видиш ефекта. Моята коса вече почти възвърна стария си цвят, след две процедури  Simple Smile. Но аз се бях боядисвала само 2-3 пъти, а при теб черното се е наслоило. Пробвай още 1-2 пъти, едва ли ще ти навреди.
Успех  Flutter

# 20
  • Мнения: X
Изчетох,целият материал,преведох си го,и сьм решила и аз да пробвам и сега сьм намазала един кичур за проба,защото всички са толкова доволни от този метод а аз за пьрви пьт го чувам,и ще видя след 20 минути,какьв ще бьде резултата Simple Smile)

При теб има ли резултат, и аз утре мисля да пробвам първо на един кичур.  Laughing

# 21
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 547
Ще пробвам утре и ако съм доволна ще пиша  Peace

# 22
  • Мнения: 0
Да споделя и аз, наскоро си махнах черното от косата с обезцветяващ крем- станах червеникаво -оранжево- жълта, след това разбира се се боядисан няколко пъти и сега пробвах това с витамин С-то само че вместо с шампоан го направих като маска за коса със зехтин загрят, и оцет.Стоях така около два часа и имаше ефект бутна ми поне с един -два тона ....скоро ще се мажа пак.Благодаря ти за тази ЕФИКАСНА рецепта

# 23
  • Мнения: 33
Да споделя и аз, наскоро си махнах черното от косата с обезцветяващ крем- станах червеникаво -оранжево- жълта, след това разбира се се боядисан няколко пъти и сега пробвах това с витамин С-то само че вместо с шампоан го направих като маска за коса със зехтин загрят, и оцет.Стоях така около два часа и имаше ефект бутна ми поне с един -два тона ....скоро ще се мажа пак.Благодаря ти за тази ЕФИКАСНА рецепта
Аз съм с леко морковено в момента от 2 обезцветявания и се чудя дали да се боядисам Лешник на арома
дали няма да стане тъмно? Ти с какъв цвят се боядиса и какво ти беше основата след обезцветяване?  bouquet

# 24
  • Мнения: 0
Според мен най-добре първоначално сложи тъмно рус , и вече на второто боядисване си направи цвета които искаш, аз преди мнооого години се бях правила с лешник -но основото ми беше руса и си спомням че станах тъмна в началото но след няколко измивания изветля.Трябва да имаш предвид че след обезцветяване обикновено каквото и да сложиш винаги става по тамно и то доста по тамно затова пробваи с 6-ца парво натурален цвят без отенаци. Тамно русото се води 6.0 в повечето марки бои. Аз се обезветих не с ремоувер а с обезветяваш крем което също има значение станах оранжево руса

# 25
  • Мнения: 33
Ами аз тук там съм руса от обезцветяването(линео био и денис прахчета ), а на други като морковено, но от черно няма и следа, та сега ще сложа както казваш тъмно русо, не искам да се връщам към тъмна коса.Мерси много   bouquet

# 26
  • Мнения: X
Много съм доволна от резултата, червеното се маха много трудно, а сега доста изсветля, мисля да пробвам още веднъж, преди да се боядисам кафява. Използвах една опаковка витамин C (40 таблетки) и бебешки шампоан, стоях един час.  Peace

# 27
  • Мнения: 1 666
И аз благодаря за споделенята идея!
При мен също тъмните тонове, които не щат и не щат да се махнат, са от безамонячното Палете.
Задължително ще пробвам този начин за премахването им, дано се получи. Че след злополучния ми опит с Палетето си ходя с двуцветна коса - по-тъмни дължини и по-светли корени Confused ...

А дали след тази процедура може да се боядиса след няколко дни косата?

# 28
  • Мнения: 16
Ползвах така наречената система за обезцветяване на Роза Импекс и съм много доволна!Не ми изтощи косата и изсветли пове1е от колкото се бях надявала.

# 29
  • Мнения: 4
Радвам се, че засега сте доволни  Simple Smile
els, мисля, че след процедурата трябва да изчакаш няколко дни през, които да миеш косата си, както обикновено. Не съм много запозната, но според мен след като отмиеш сместа с витамин Ц, по косата остават някакви следи. Променя се киселинността един вид...  Thinking и нещо с боята може да се обърка. Много смотано обяснявам  Laughing .. та искам да кажа, че най-добре е да се боядисаш след 1-2 измивания след процедурата.

Общи условия

Активация на акаунт