Априлчетата чакат 6тия си рожден ден

  • 52 410
  • 387
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 205
Зарка, оставаме си в същия квартал - Дървеница.
Ремонтът, ах, ремонтът. Не искам да мисля за това точно днес  Mr. Green

# 46
  • Мнения: 7 605
На патерица, честит рожден ден на Анна-Мариа, Мати и Преско! Бъдете много здрави и щастливи!

Чесит рожден ден на чаровника Иво!
Юлче, весел ви празник и честит нов дом също! Да е изпълнен само със смях  Hug

В тази връзка и аз мога плахо да се похваля - намерихме си парцел и в момента архитекта чертае. Живот и здраве, скоро ще подпишем договорите и догодина ще се местим - и Милена може да излиза от двора, да пресича един черен път и е в училището  Mr. Green

# 47
  • София
  • Мнения: 958
Юлче, да ти е жив и здрав рожденика!  nbirthday
Да е все такъв чаровник и много да ви радва! И честит нов дом!

Е, Татянко, чудесно е това! Хайде, догодина и на вас да честитим!

# 48
  • Мнения: 766
Юлче, да ти ви е жив, здрав, обичан, чаровен! Честит нов дом, също така! Успешен ремонта без нерви и с постигнат желан резултат (звучи невъзможно, но ви го пожелавам). Замислих се дали да не ти препоръчам майсторите ни, но май по-добре не. Но мога да випоканя на едно гости да рекламирам Икеа:)
Татянко, успех и на вас. Излишно е да казвам, че звучи завидно:)

# 49
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Честит рожден ден на Иво!

Да си живи и здрави рождениците от предните дни - Тони, Вяра, Кало, Мати, Преси и Анна-Мария!

Честити ви имоти и малки да са грижите около тях!

# 50
  • Мнения: 3 205
Честит рожден ден на Симонка, Реа и Пламен! Да са живи и здрави, весели през цялата година! Весел празник!

Татянче, честито и на вас. Вие от нула ли почвате?

Янче, ако ни поканиш, ще премем с удоволствие, ама да не се учудиш, ако почна да плача при вида на мебелите. Не за друго, ами ние до мебели по-рано от догодина няма да стигнем  Simple Smile 

# 51
  • София
  • Мнения: 958
newsm59 Честит вчерашен празник на Симонка, Реа и Пламен!  newsm59
Много здраве, щастие и безгрижно детство!

# 52
  • Мнения: 766
Здравейте!
Много благодаря за пожеланията!
Кате, Рали, Честит Рожден Ден ( на патерица) на наборчетата!
Юлче, то докато се организираме ще ви е време за мебели Simple Smile
Да разкажа за партито вкъщи. Днес се чувствам, все едно съм родила вчера отново - пазаруване, чистене, готвене, украсяване и накрая 10 деца, които са като скакалци в нива.  Бях ги поканила за 5,30, а аниматорите за 6, за да могат да се съберат децата до 6. Докато дойдат аниматорите , което прави около 5-10 минути в пълен състав, пуснати свободно да играят без организация, бяха срутили детската. Преместихме ги в хола, имаше дискотека, игри , рисунки, голяма забава. Когато си тръгнаха аниматорите, набързо срутиха и хола, и накрая играха в коридора на туистър. Но иначе беше страхотно според мен, много се кефеха, аниматорите бяха добри, родителите без да се чуваме и познавам по-голямата част, дойдоха, оставиха ги и се върнаха след 3 часа. Симона е доволна, тя винаги си има едно планче в главата и се притеснявах, да не се разочарова, ако е различно. Единственото и разочарование беше, че са я маскирали като Флора, а не като Блум. Но аз честно казано, не знам дали ще се навия в следващите 6 години на този формат.
О, забравих куриоза на вечерта, едното детенце му падна първото зъбче в къщи. Търсихме и зъб някъде сред всичките разхвърлени играчки. Намерихме го, така че феята трябва да го е посетила вечерта.  

# 53
  • Мнения: 2 631
На патерица, но от сърце:

ЧЕСТИТИ РОЖДЕННИ ДНИ НА ВСИЧКИ
МИЛИ АПРИЛЧЕТА-РОЖДЕНИЧЕТА
ОТ ИЗМИНАЛИТЕ ДНИ!
ДА СА ЗДРАВИ, ОБИЧАНИ И КЪСМЕТЛИИ!

 Heart Eyes   bouquet Heart Eyes

Юлче, Татянка, честити ви придобивки! Много се радвам за вас! Голяма тръпка е приключението, което ви предстои! Wink

Янче, вълнуващо звучи РД на Симона! Grinning

Ренка, добре че напомни за ваксината - аз бях забравила, а и док не сме навестявали скоро.
Peace

Аги, върнахте ли се от Германия? Как изкарахте? Wink

Изумихте ме с дупченето на уши с абокат - не го знаех! Thinking

Дали ще се стопли времето някога трайно най-накрая вече...  Close

Последна редакция: чт, 05 апр 2012, 20:01 от envia

# 54
  • Мнения: 130
Честито на вчерашните рожденици Симонка, Пламен и Реа! С пожелания за здраве и щастливо детство!  Hug

Янче, благодаря, че сподели за вашия празник! Явно децата много добре са си прекарали. На мен обаче ми помогна да избера варианта с детския клуб за нашия РД  Simple Smile. На няколко пъти каним двете най-добри приятелки на Мимата у нас и си прекарват чудесно, но няма да издържа да умножа преживяването по 2-3.

Татянка, честито! Да мине леко и безпроблемно всичко около новото начинание!

Последна редакция: чт, 05 апр 2012, 23:21 от Зaрка

# 55
  • София
  • Мнения: 1 521
Сърдечни поздрави за празнувалите априлчета през последните 4-5 дни, че бях командировка и не успях да се включа. Hug

Еха, страхотно ми звучи р. ден на Симонка. Трябваше да викнете Икеа за реклама в детски вариант за здравите мебели  Wink

Соня си е квъщи предимно заради скарлатината в групата им. Мъчи я и някаква хрема, от която вчера я заболя ухо. Дано нямаме усложнения.

Честити придобивки на Юлчето и Татянка.  bouquet

# 56
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 366
Честит празник на празнувалите последните дни! Много усмивки и слънчево детство!

След цветния разказ - нашия рожден ден просто няма да е в нас ... тази година.

# 57
  • Франция
  • Мнения: 152
 Честит Рожден ден на всички априлчета и от нас! Да имат най щастливото детство!

Моето момиченце Карол днес навърши 6 годинки!




Carol_2012 by mimikrasteva, on Flickr

Нашият празник съвпадна и с тукашния Великден. Утре ще празнуваме цялата фамилия.

# 58
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 366
Да ви е жива и здрава принцесата! Умерено палава и много щастлива!

# 59
  • Мнения: 766
Честит отминал празник на Инес и Ники, на Давид и Карол! Много усмивки!

Общи условия

Активация на акаунт