Юлчета 2007 в очакване на пролетта!

  • 55 027
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • Canada
  • Мнения: 231
И аз се присъединявам към форумската ни взаимна любов от предната тема.. Wink

И аз, и аз на опашката Hug, ако е останало малко за мене. Simple Smile

Здравейте мили момичета Hug,
Чета ви и ви мисля, и палци ви стискам когато трябва, но не ми остава време да пиша. Все ми се ще да се изкажа по някоя тема, но така и не стигам до писане, само с мисли си оставам.

Раян е добре, ходи с удоволствие на градина и научава много нови неща там. Като се върне почти винаги с възторг ми обяснява нещо ново, но и аз много го разпитвам как е било, какво са правили, чак май ставам досадна, Laughing ама как иначе да разбера. Laughing
В момента е на вълна "джънк фууд" и е голямо разпитване кое какво е и защо. Вече знае доста за храните, даже на моменти сам си налага ограничения на сладки неща. Mr. Green
Миналата седмица ходих в училището до нас да го записвам в предучилищна. Е, направо, после цял ден коремът ми беше на топка, много реално изведнъж стана всичко. Кога пораснаха толкова...

Като се говореше само за болести в миналата тема, си мислех колко добре би ни се отразила една новина за бременност, много би освежила темата.  Sunglasses Стрелям на посоки - Били?  Hug Там-Там?  Hug Някой с трето?

BOOTY, започнах с теб, да завърша с теб - как са ръженото хлебче и пуканката?

# 16
  • sf
  • Мнения: 10 124
ДУ
Е и аз вчера като писах заглавието на темата и си помислиих,че не чакаме ново бебче и се чудех няма ли кой да се престраши  Joy

Последна редакция: пт, 17 фев 2012, 15:01 от donsita

# 17
  • Мнения: 1 749


Черпя за моите двама рожденници  Grinning точно тази торта поръчахме, на живо е страхотна и става с пълнеж кутузов

Айка, това, което казваш е вярно, но в идеална среда, в реална вина има и третия човек, който се е набъркал в семейството, никой не може да ме убеди в противното. Ако аз преценявам, че моето семейство не  евече това, което искам, реша да си тръгна и го направя е едно. Тази преценка всеки може да я вземе за себе си. Не мога да преценя обаче, че някое чуждо семейство се е разпаднало, защото никой не знае как стоят нещата отвътре. В случая Ирина Сърачинова е отговорна не за това, че е разбила собственото си семейство и е наранила собствените си деца, да прави каквото иска с тях, никой не се интересува от това. Подлостта й се изразява в това, че заради нейното плиткоумие (което е общоизвестен факт), едно детенце вместо да живее с баща си, го вижда веднъж седмично примерно (и всеки ден да го вижда, пак не  е достатъчно). Опосумчето, както и много други мъже (а и жени) в подобна ситуация, не биха си развалили "проблемните" семейства, ако го нямаше този трети човек. В този смисъл третият човек има вина. Интересно, че аз тази, а и всички в нйния кюп, я определям като много манипулативна. Вчера от любопитство реших да й прочета постовете. В един в прав текст даваше съвети по манипулиране и разясняваше как трябва с хитрост да накараш мъжа да направи каквото ти искаш и това видиш ли не било лошо, ако той се чувствал щастлив от това...И последно по темата, от опит казвам, по-добре да живееш в семейство с проблеми, отколкото в никакво семейство.

# 18
  • sf
  • Мнения: 10 124
Е все пак си мисля,че зависи и какве са проблемите. Ако мъжа пие напр. и бие жена си, че и децата и харчи всички пари за пиене и цигари , то по-добре да не са в такова семейство.

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 1 230
Честит рожден ден на малкия тигър-мигър. Да расте здрав и усмихнат. Страхотна торта newsm59

За бебета в темата обръщайте се към Били и Айка  Mr. Green Ако спечеля от тотото, тогава може трето.  Joy

Чета ви с интерес за тази дето я обсъждате, обаче хич не я знам коя е, всъщност чела съм една статия за нея и нищо повече  Embarassed

Съгласна съм с Вики, винаги има много зависи  Peace

# 20
  • Мнения: 984
Марти, честит празник   bouquet Чудна торта си имате!
Третият човек може да е повода, но не и основна причина. Мъжът ми ако не се замисля какво ми причинява на мен и децата да чакам някой друг ли да се сети... Пък и ако има някакво увлечение и другата го спре "защото си женен" дали ще се прибере в настроение...
Вярно, че е време за бебе  Mr. Green Искаме бебе! Искаме бебе!  newsm44 newsm44 newsm44


# 21
  • Асеновград
  • Мнения: 45
Честит pожден ден, поpaснaло момче  newsm59 ! Честит рожден ден и на Десо ! Да са ти живи и здрави , Марти , много да те радват !Весел празник !
Леле какви теми сте зачекнали - ..... и моето забременяване  Mr. Green.
Нямам отговор по първата , не знам дали е добре да живееш в каквото и да е семейство само и само да е семейство.Не знам и дали само по странични съвети ще се решиш да се разделиш , на сестрата на мъжа ми и трябваха години да се осъзнае , че не може повече нищо да направи за това семейство.Имаше късмет , че живеем всички заедно вече толкова години , децата виждат във вуйчо си повече баща , отколкото в баща си.Всяка история си има специфичните особености.
За другото моля ви не ме закачайте още , че и без това съм на ръба психически.Иначе всички искаме бебе , дори и Тедо , всъщност той искал две братчета и едно сестриче , ако може първо братчетата , за да си играе с тях  Laughing.Но още не е дошъл момента.

Последна редакция: пт, 17 фев 2012, 19:05 от billie

# 22
  • София
  • Мнения: 3 414
Аз съм на работа.
Били ама давам за временно ползване две братчета на Тедо.
Трийте си мненията по добре във фейса ги пишете,колко воайори има..... Twisted Evil
МАРТИ ДА СА ТИ ЖИВИ и ЗДРАВИ Hug Hug  bouquet

# 23
  • Асеновград
  • Мнения: 45
Иве , взимам ги  Laughing.

# 24
  • Мнения: 384
Марти,честито!Да са ти здрави и щастливи!Весел празник!  nbirthday

# 25
  • Мнения: 766
 Hug Hug Hug
Да кажа и аз,  че много ви обичам   bouquet  bouquet  bouquet
Не веднъж сте ми били опора и подкрепа и макар с някои да не сме се виждали никога, много ми променихте мирогледа
БЛАГОДАРЯ ВИ   bouquet  bouquet  bouquet
марисса Да са живи и здрави рождениците  newsm59 Тортата е много хубава Simple Smile
November Rain от твоята уста я в божите уши  Praynig
Ама ей го, не става и не става Sad
Обещала съм си да не се психирам и си повтарям, че за всичко си има време и явно има някаква причина /не физиологическа, вече се консултирахме /
Тази години чакам 2 бебета да се родят Simple Smile В края на април по план трябва да се роди сина на брат ми, а и сестра ми чака дете и термина са и го определили на моя РД  Laughing
И кума ще съм. Въобще чакаме доста натоварена година, но това са прекрасни неща и не се оплаквам
За  разделите - ами моето мнение е че никога не е виновен само един човек, вина имат всички участващи в случката - съпруга, съпругата, другият мъж / жена. Но и всичко е много индивидуално. Има поне 100 фактора или личности, които влияят.
Не съм и съгласна, че е добър вариант двама души, които искат да се разделят т.е. нямат вече общ живот, да останат заедно само заради децата. Напрежението и всичко останало не се ли отразяват също върху децата???
Много сложен въпрос!?!?
Не знам нищо за въпросната личност, която коментирате  и не мога да дам мнение
Разписах се
Извинете  Embarassed

# 26
  • Мнения: 1 749
мерси  Hug

имах един професор по Римско право, който на въпроса "основания за развод в РП" отговаряше "ами като и сега - пие, бие и не дава пари"...ясно е, че не говоря за семейства с пиянски истории, побоища и всякакви извращения, то това не е семейство въобще и няма какво да му се разваля

Подарих много хубав часовник на Десо. Отдавна исках да му купя, сега го направих. Този, който той носи е по-спортен, а аз исках да му подаря изчистен, класически, за костюм. Такъв и избрах. Имах малко "страх", че няма да го хареса, но той пък много го хареса

# 27
  • Мнения: 1 098
Марти, честити ти рожденици! Да са ти живи и здрави! Желая ви страхотен празник!
Веси, около вас напоследък само чудеса. Супер е, че и сестра ти чака бебче и то на твоя рожден ден. И Юли гп чакахме на датата на брат ми. Бебчето ще стане в най-подходящия за вас момент Hug
По темата- само знам, че не трябва лесно да съдим хората, защото както Веси каза влияещите факрори са много и различни.
Чакам една приятелка да ме вземе и да се разходим в мола, без деца  Whistling
Исках да питам кърмещите дали им се е случвало да имат бучки в гърдите? имам едно като удебеление на дясната гърда, която е мн. по- голяма и пълна. Не ме боли. Само веднъж след дълга пауза, но се оправих с топла вода и изцокване. След кърмене намалява, но не напълно. Сега напипах и едно мъничко нещо, по- малко от грахче. Личната ми ме опипа, каза че е от кърменето.

# 28
  • Мнения: 1 749
Не ми се е случвало, Бубе. Но е възможно, защото още не си в инволюция и ако си направила рязко по-дълга пауза. Ти си знаеш какво да правиш в такъв случай

Мисля да отбивам...само, където Валери не мисли така... Crossing Arms

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 1 230
Аз като кърмех бях напипала едно такова топченце, натиснах го и то като че се спука. Повече не се появи.  Rolling Eyes

Той Валери може още дълго време да не е на твоето мнение  Joy

Общи условия

Активация на акаунт