Нова тема - нов късмет! Юнчета 2007

  • 39 411
  • 113
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 529
Много готин виц  Joy
Vielen Dank!

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 972
Опаа нова темичка имало вече, супер  Hug Дано сме по-активни сега с писането Simple Smile) Честито на чакащите бебенце  Hug Дано мине всичко безпроблемно!
При нас нищо ново...на градина, на работа и така... Новото е, че Вики си има вече самостоятелна стая, и е изключително щастлива.. не спи вечер там все още, че нямаме отопление за сега, но пък през деня събота и неделя играе с удоволствие. За мен щастието е,че вече играчките са само там, иначе бях из цялата къща  Rolling Eyes Много обича да си подрежда стаята, да си я разчиства. За сега я пази и поддържа чиста, да видим в последствие как ще е  Grinning
Целувки на всички юнчета сладунчета  Heart Eyes Hug

# 17
  • Мнения: 4 490
Момичета, здравейте!  Grinning От толкова време не съм писала, та се чудя дали ни помните с Максим.  Simple Smile
И ние сме добре, засега не ги пускам с брат му на градина - не искам да ги водя в този ужасен студ навън, а и да прескочим грипа. Не са се разболявали, да чукам на дърво. Ще ми се поне тоя ветрилник навън да спре и да завали хубав, пухкав сняг, за да става за разходки поне.
Иначе абсолютно нищо ново при нас.
Поздравявам бъдещите майки и им желая кротки и здравички бебчета в коремчета!
Ами май това е засега. Бъдете здрави и да ви е топло!

# 18
  • София
  • Мнения: 1 235
Добър ден, момичета!
Хайде да пийнем по едно сафенце!


Асе, браво за детската стая! Ако знаеш как и аз искам Ели да има такава и нейните играчки да са там, а не разхвърляни в целия хол!  Confused
McKitty, еее как ще ви забравим!  Simple Smile Супер, че момчетата са здрави, дано се разминат с грипа, ама тези бацили край няма, всесезонни са!  Close Как е най-малкия принц?

 

# 19
  • Варна
  • Мнения: 167
Здравейте момичета!

Признавам, че отдавна не съм влизала в този сайт.

Ще се постарая да съм по редовна, но .............
Сега ще по прочета малко да видя какво съм изпуснала.

На всички родили честито, макар и с голямо закъснение. Да са много здрави и щастливи малките сладури, а на тези които чакат бебенца лека и безпроблемна бременност.  Hug

# 20
  • Мнения: 2 336
здравейте момичета!
От доста време не съм влизала и направо ме е срам Embarassed
Нещо и съставът е намалял Rolling Eyes
Чета пишете за амостоятелни стаи на децата, аз се чудя как да се отделим? newsm78
Макар че при нас проблем е само приспиването, през ноща рядко ме търси!
п.с. Ще се постарая да влизам по-често тук  Heart Eyes

# 21
  • София
  • Мнения: 1 235

ЧЕСТИТА БАБА МАРТА!!! Да сте много здрави, румени и засмяни!

# 22
  • Мнения: 113
Честита Баба Марта !Бъдете живи, здрави, бели и червени
във вас да блика щастие и любов!
Възраждащата сила на Пролетта отново
да озарява с обич сърцата Ви и нека
вълшебно да пребъде чрез думите навеки!

# 23
  • Мнения: 2 567
Честита Баба Марта!! Живи, здрави, румени и засмени да сме всички!

# 24
  • Мнения: 398
 Честита Баба Марта , много здраве и късмет.

# 25
  • Мнения: 2 529
Честита Баба Марта и от нас с Тони!!!

След месец-два Тони ще започва работа с логопед Sad Имаме проблеми с "р" и "л", но не те ме притесняват, а по-скоро същото, което брат му оправи много бързо при същата логопедка "Ш", "Ж" и "Ч" , а и някак си още ми звучи по-бебешко говорът на Тони  Thinking

# 26
  • Мнения: 4 490
Кики, и ние с Макс натам вървим. Дано успеят логопедите да им помогнат на децата.

# 27
  • Мнения: 2 529
Дано успеят логопедите да им помогнат на децата.

Хич и не бива да се съмняваме  Hug Оправят се тези неща  Wink

# 28
  • София
  • Мнения: 1 235
МОМИЧЕТА, ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!
БЪДЕТЕ МНОГО ОБИЧАНИ, УХАЖВАНИ, ЖЕЛАНИ И УВАЖАВАНИ!


# 29
  • София
  • Мнения: 1 343
След много години,да се присъединя отново към вас!За тия 4г,дето не съм писала,семейството ни се увеличи с още едно момченце,Борислав!
Вкъщи е един малък цирк,като са двамата,пада голяма игра,бой,викане,от всичко по много!
Баткото ни ходи на градина,2-ра група е,много сме доволни,даже с красавицата на Гери са в една група!Много съм доволна от градината,много неща научи!
Малчо си е вкъщи,не се класира за ясла,а аз от 1мес съм на работа вече,след 5 годишна "ваканция",тежко ми е и много ми липсват децата,и не мога да се съсредоточа в работата си,но пусти пари...
Това е в общи линии,надявам се да се включвам по-често!

Общи условия

Активация на акаунт