Къде в Русе

  • 92 085
  • 717
  •   1
Отговори
# 30
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Бях търсила преди време, но никъде не намерих. Скоро обаче защо си мисля, че мярнах на Кауфланд или на Карфур  newsm78. Не съм много сигурна обаче.

Аз пък търся едни "килимчета", на които се редят пъзели. Казаха ми за един магазин, но там отдавна е имало, та ако някой е срещал някъде, моля да сподели.

# 31
  • Мнения: 4 841
Ако говориш за това http://vegatoys.com/view/2475.html то освен в този сайт, където е най евтоно, ги има в доналд дък, хиполенд и повечето детски магазини за играчки.

Ще пусна разсузнавач около американското пазарче, но продължавам да търся шАФРАНА. Дояла ми се е паеля да ви споделя така, тука скромно. Обаче сега освен шафрана издирвам и рецептата - оригинална, че в ютюб има много кавър версии на манджата.

# 32
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Не, не, не такова, то трудно за обяснение, но на него се редят нормални пъзели
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/f3/Jigsaw_Puzzle … ssory_Jigroll.jpg. Но като цяло го няма никъде, преди на Лидл бяха пуснали, но не си взех, сега ме е яд.

# 33
  • Мнения: 4 841
Със сигурност не съм виждала такова чудо.

# 34
# 35
  • русе
  • Мнения: 642
А  къде в нашия прекрасен град се продава т.н био козметика ? newsm78

# 36
  • Мнения: 4 864
А  къде в нашия прекрасен град се продава т.н био козметика ? newsm78


Магазин "Здраве"?

# 37
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Един спешен въпрос, вярно ли, че цветята на центъра до бившия младежки дом ги нямало вече и къде евентуално може да се купят по центъра от магазин Русе до Театъра някъде примерно?
Знам магазина в Роял мола, но някъде другаде, ако знаете.

# 38
  • Мнения: 4 864
Един спешен въпрос, вярно ли, че цветята на центъра до бившия младежки дом ги нямало вече и къде евентуално може да се купят по центъра от магазин Русе до Театъра някъде примерно?
Знам магазина в Роял мола, но някъде другаде, ако знаете.

Има магазин за цветя до феникса, по-надоку по същата улица ,където бяха педи цветята. Между Феникс за обувки и Феникс за дрехи

# 39
  • русе
  • Мнения: 642
Аз знам че будките с цветя който са пред бившия младежки ще ги преместят от другата страна на улицата в градинката дори вече имаше изградени будки за постоянно да са там

А къде е този магазин "Здраве"?

# 40
  • Русе
  • Мнения: 2 354
М-н Здраве е по Александровска, като тръгнеш от Дървото към парка, пада се вдясно, до фризьорски салон Ася  Peace
В нета пише, че има и с/у Рила
Преди време имаше и на Ялта, с/у поделението, но отдавна го няма

# 41
  • русе
  • Мнения: 642
Благодаря,този до "Ася" го знам ,но не знаех че се казва така

# 42
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Нов Био магазин има и зад у-ще Възраждане
Не е много зареден, но все още се разработва- жената там е много мила. Предлага се козметика на Биофреш, чайове разни и др.

# 43
  • Мнения: 820
Цветя има и до Общината, съвсем близо да предишното им място, което беше пред операта.

# 44
  • Мнения: 4 864
магазин здраве има и до моето вкъщи Simple Smile На Мария Луиза. Аз като ви казвам,че  около нас има всичко...не се майтапя Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт