Къде в Русе

  • 92 022
  • 717
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 841
Маргаритка, благодаря ти много. Ако бях тръгнала да го търся утре нямаше да се сетя там да погледна. ПАнтофки има със сигурнист, но незнам дали има налични или са на поръчка както аз предполагам. Все пак моята приятелка е много доволна от тях (овча вълна) и са към 15лв някъде.

Ще я раздвижим темата малко по малко  Hug Hug Hug

# 16
  • Мнения: 4 864
Аз много съм доволна от едни пантофки дето мъжо ми ги взе миналата година от Дайхмана в Кауфланда. Аз там не пазарувам ама тия ги сбърках от носене Simple Smile Много са удобни и  по чудо още не са се скъсали Simple Smile

# 17
  • Мнения: 4 841
Аз за нас си имам обикновенни чехли (от по стабилните) и съм доволна. Обаче за детето все немога да намеря. Той понеже расте по едър, то и крачето му е по - голямо и повечето пантофи са с твърда гумена подметка, а той не я понася и постоянно си сабува пантофите. Пробвала съм поне 5-6 вида и не ги търпи. А тези са много готини и лекички и мекички и тази приятелка като каза, че топлят и не запарват и ... и се навих да му вземат такива. Иначе бабите голям зор да търсят кой да плете терлици за в къщи и са ме заринали, обаче по ламината става писта, та и този вариант не ми е удачен. Незнам колко ще струват пантофите за възрастни, но ще питам и ще споделя.

Днес обух на племенницата ми пухкавите пантофи и много ме напуши смях. Ходех като издоена крава и ми беше толкова неестествено да ги нося. А те едни такива вълци страшни на тях, ама пък пухкави и топлеха. Но не бих си взела такива за мен. За детето, като съдя как на мен ми бяха неудобни може би и на него не бих взела.

# 18
  • Мнения: 4 864
ЧАКАМЕ ДА СПОДЕЛИШ ЦЕНИТЕ НА ПАНТОФИТЕ ЗА ВЪЗРАСТНИ

# 19
  • Мнения: 4 841
12лв са и за големи и за малки  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 4 864
Опааа, ео какво ще се купува ( като дадат заплатите де ) Simple Smile

# 21
  • Мнения: 1 622
Егати Еронията - вчера моят мъж ми показа че има стелки от овча кожа, от които аз изпаднах в захлас. Подарил им ги благодарен клиент, щото му направили нещо без пари, а магазинът му бил някъде до офиса им. Помолих го да вземе и за мен. Познайте кой е магазинът? Именно този първият, описан от мен!  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 4 841
Аз останах очарована. Много съм доволна и от обслужването и от цената и от стоката. Малкия дори веднъж не понечи да си ги свали от краката, за разлика от обикновенните топлинки. Направи ми впечатление, че цените са доста поносими и има различни неща в магазина. Якета, шапки, ръкавици, чанти дори имаше.

# 23
  • Мнения: 4 864
Ще се посети този магазин. Аз да си призная...все си мислех,че е много скъпо вътре.

# 24
  • Мнения: 4 841
А аз даже не знаех, че има такова нещо в Русе. И си мислех дори че е шивашко ателие, пък то цял магазин излезе.

# 25
  • Мнения: 4 864
А аз да споделя нещо друго-  от вчера в Лидл има разпродажба.  Вчера ходхме с мойто мъж и си купихме две големи 50 литрови кофи, които са като тези за боклук, ама ние ги взехме за мръсните ни дрехи.Всяка кофа по 7 лв. И преса за коса си взех за 35 лв. Може, ако искате да минете да видите какво има. Доколкото разбрах, всеки ден различни неща ще са намалени.

# 26
  • Русе
  • Мнения: 656
Здравейте,
само да се включа по въпроса с топлинките от магазина в уличката до "Европа". Там купих на дъщеря си топлички пантофки за 17 лв. (бяха 26 номер, най-малките в момента от тези с твърда подметка), за голямата щерка големи топлинки за 20 лв. Аз самата съм израснала с такива, понеже дядо ми ги шиеше докато беше жив. Адски добре топлят!

# 27
  • Русе
  • Мнения: 656
Знаете ли къде в Русе се продават оризови спагети - онези тъничките, които се готвят в китайските ресторанти търся.

# 28
  • Мнения: 4 841
Може би в Метро, знам ли и аз.

Аз искам друго да попитам. Къде по дяволите в Русе мога да намеря шафран? Намерих само на Кауфланд и то цял грам в опаковка, а на мен ми трябва една чаена лъжица поне. На Карфур днес не открих, но пък може и да не съм търсила на правилното място. Има ли някъде магазин за подправки в нашия скъп голям град където евентуално да намеря тази безценна находка, или да търся минзухари по поляните?!?

# 29
  • Мнения: 4 864
Преди мнооогооо години Simple Smile как звучи само, предвид,че съм само на 26 (  Blush ) срещу американското пазарче имаше едно малко магазинче за подправки. Ама какво имаше там и дали ще има шафран   33uu

Общи условия

Активация на акаунт