Юлчета 2008 (Тема 147)

  • 69 562
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 479
Ау, Евридика, добре сте се нагласили. Действително, при варицелата, най-тежи изолацията. Дано поне я изкарат заедно, а не последователно.

За Коледен подарък на Катето сме избрали влакче Томас с релси и батерии. Линк не мога да дам, защото в нета не откривам точно такова, но знам, че в Джъмбо го има.
Бях й купила едно най-обикновено такова от Карефур за 2 лв. и това е една от най-използваните играчки  Simple Smile

# 16
  • Мнения: 79
Честит малък Тео на Фио. Стискам палци всичко бързо да се нареди и скоро да се гушкате.

В нашата градина са написали общо писмо до Дядо Коледа и са го сложили на таблото. Йоана иска кукла Барби и розова печка с хладилник. Мисля, че е лесно постижимо, само като видях цените на куклите и ми стана лошо. Но най-вероятно ще купим. Има една кукла Бел (от красавицата и звяра) много си я обича - с нея спи, ходи на градина и се разнася общо взето навсякъде. Като идея за подарък има едно комплекти за рисуване с най-различни неща вътре, бях купила на Йоана такъв без да има повод, много си го харесва и всеки ден се ползва.

Аз напоследък се застоях доста вкъщи, не ми се излиза особено, домакинствам си и плета , когато не се занимавам с децата. Голяма краста ми е. Сега съм се зарибила да се уча на една кука и гледам някакви филмчета в нета, че нямам позната, която да ме научи.

# 17
  • София
  • Мнения: 3 391
Евридика, бързо оздравяване!
Честито бебенце на Фио!

На мен не ми се пише...

# 18
  • Мнения: 17
Фио,честито бебче!Дано по-скоро отминат тези дни на раздяла и болести!Пожелавам ви много хубави дни ,изпълнени със здраве и радост и късмет! Hug

Евридика,скорошно оздравяване! Hug

Има надежда да почна работа...По-голямата част ще е домашен офис-дано се уредят нещата Praynig
На Бора за нова година сигурно ще е нещо на плей дох-сладоледена фабрика или пицария мисля.

# 19
# 20
  • София
  • Мнения: 2 876
Миленка  честита ви варицела, леко да я минете  Peace Бих казала, доста удобно време, дано я изкара, който има да я кара до Коледа и вече да ви е зад гърба  Peace

За Борис  Heart Eyes може да вземеш нещо, което батко му има, но не си го дава, защото идва време на биенето за играчки  Laughing

# 21
  • Мнения: 324
Благодаря още веднъж на всички за честитките, милите пожелания и най-вече за стиснатите палци  Hug

Тео си е вече вкъщи. Вчера го изписаха.
Михаил е по-добре. Оказа се, че има гной в ушенцето. Той все твърдеше, че го боли лявото ухо, а проблема бил в дясното.

Малко ми беше сдухано последните дни - 3г. и 4мес. се борих да не давам АБ на детето си, а накрая по едно и също време и двете ми деца бяха на АБ  Tired  Ще го преживея някак, важното е, че вече и двамата са добре!

Специални извинения на Шада - наистина така съм ви запомнила, че ти си след Мая  Hug

# 22
  • Мнения: 4 371
Момичета, след кратък дебат в чата, ви предлагам да съберем децата по Коледа ето тук: http://www.sakrovishte.com/koledno-parti/koledno-part-v-ostrovat.html
Звънях им, за да питам за условия, цени и т.н., но не вдигат, ще звънна пак.
Ако искате, нека измислим и резервен вариант за място.

# 23
# 24
  • София
  • Мнения: 1 946
аз съм ок за където и да е Wink само моля да пишете и тук, за да знам. стига да сме здрави, ще дойда с двама. подаръци ще разменяме ли?  newsm78 до колко лв?

# 25
  • Мнения: 479
Фио, радвам се за вас  Hug
Шада, късно си призна  Laughing затова си я запомнила след Мая, най-вероятно.

Чудесна идея, Дуци! Аз съм "за", където и да е, само да е след обяд, за да могат и градинските деца да се класират.

Предложението за подаръците ми се вижда примамливо, но това ще ограничи хората, които в последния момент ще разберат дали ще могат да дойдат.

# 26
  • Мнения: 782
Фио, чудесни новини  Hug Мнооого съм ти сърдита, че обърка реда на раждане  Laughing

Гнидка, то май няма не градински деца ... моя глезльо беше останал на домашно отглеждане, но скоро се присъедини към градинската група  Joy

Дуцита, за срещата вече ти отговорих  Whistling

# 27
  • Мнения: 4 371
Чух се с клубчето, изготвили са ми оферта някаква, ще я получа днес на имейла.
Имаха свободни дати и резервирах 17-ти, събота, от 19 часа, за да могат всички да са се наспали, наяли и т.н. Mr. Green Имаше свободен час и сутринта в 10, но като знам някои(като мен)колко са мудни сутриииин и го прескочих Laughing
Надявам се няма сърдити, че така всичко става бързо, но нямаме никакво време. Ако някой не може ще мислим друго, разбира се.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 279
Здравейте, момичета  Hug
Влязох да ви видя и като попрочетох ми стана едно носталгично... Cry
Как пишехме редовно преди, как с бебетата имахме много емоции, време и т н...
Всъщност честито на всички които са отново в майчинство и не съм поздравила във фейсбук или скайп, хубави емоции с бебоците им желая.
Ние сме добре, в Пафос сме си все още.Планираме поне година още да сме тук, в БГ всеки се оплаква..Sad..И тук е криза, но по-лесно май се намира работа, иначе заплатите и тук не са високи, особено като плаща човек квартира..Аз работя по малко - обикновено 3 или 4 дни седмично, за да не ми се налага да влача Павел болен на градина, така прецених.тук няма кой да ми го гледа вкъщи да ми го лекува, болнични никой не те пуска...Павел ходи от тази пролет 2-3 пъти в седмицата на детска градина, така му е добре.Къде слуша къде не...палав е ,да ни е жив и здрав Simple Smile.Говори смесено като цигане.Днеска в магазина сутринта ми вика- Мамо купи едни балони я мена/ за мен/ .Ей такива неща... Crazy
Иначе тук през деня е около 20 градуса, тук след септември е само за разходки, слънце, топличко, без да е горещо.Още не са започнали дъждовете и сме все из близкия парк когато не съм на работа.
За Коледа ще сме си тук, лятото си бях във Варна за 25 дни, повечето варненки се видяхме, бяхме дори на 2 рожденни дни.За малко много, но така е когато си на отпуск..
Подарък сме решили да купуваме един камион багер с педали, кара се като колело.ще събори къщата с него, но така му е легнал на сърце, че не може да не му изпълним желанието.Писмо всеки ден ме пита кога ще пишем и тази елха кога най после ще я украсяваме.. Crossing Arms Laughing
Нещо такова е желаната машина http://feeds2.yourstorewizards.com/2168/images/full/kettler-cate … illar-backhoe.jpg
Това е общо взето, не пиша защото наистина все едно и също и не знам какво да се отчитам.А и на срещи не мога да идвам Crossing Arms.Обичам ви и ви помня всички, гледам снимки във фейсбук и много ви се радвам  Heart Eyes Целувки от слънчев Кипър  Hug

# 29
  • Мнения: 4 371
ОФЕРТА

ЗА ОРГАНИЗАЦИЯ НА ДЕТСКО КОЛЕДНО ПАРТИ
На територията на ДПЦ Островът на Съкровищата 1
Деца – 20деца, 25 възрастни, 17.12.11-19:00 часа

Уважаема г-жо Генадиева,
Имаме удоволствието да Ви предложим нашите услуги, свързани с пълна
организация на коледно детско парти.
Предоставяме на Вашето внимание ВАРИАНТИ на коледното тържество:
1. Посрещане на децата от джуджетата на Дядо Коледа и водещия на тържеството
2. Снимки с джуджета, Снежко Снежния човек и Дядо Коледа
(един диск с дигитални снимки от цялото тържество)

ВАРИАНТ 1

КОЛЕДНА СУМАТОХА
Професионални актьори – 3броя (Снежанка, Джудже, Дядо Коледа)
Коледа е!
В работилницата на Дядо Коледа е настъпила суматоха. Снежанка не
може да спре да киха.Всеки път ,когато кихне събаря всичи подаръци, и прави
още куп бели.Ще успеят децата да памогнат на Снежанка да спре да киха, за да
спасят КОЛЕДА?
ЗАНИМАТЕЛНИ ИГРИ

Занимателните игри, които ще се състоят са забавни, харесвани от децата и са далеч от
щампованите коледни и новогодишни програми от преди години.

Посрещане на Дядо Коледа и раздаване на подаръци, предварително подготвени
от родителите на децата

ДЯДО КОЛЕДА ПРИСТИГА

Цена – 240лв.

ВАРИАНТ 2

на децата (зимни състезателни игри) от 3 до 15 г. Следва смях до припадък и много
неочаквани премеждия, през които всички ще преминат.
ЗАНИМАТЕЛНИ ИГРИ
Занимателните игри, които ще се състоят са забавни, харесвани от децата и
са далеч от щампованите коледни и новогодишни програми от преди години.
ДЯДО КОЛЕДА ПРИСТИГА

Посрещане на Дядо Коледа и раздаване на подаръци, предварително
подготвени от родителите , Джуджански купон с децата.

На гости на Снежната кралица - шоу спектакъл с участието

Цена – 180лв.

ВАРИАНТ 3

- много тревоги и смях около изгубените
и изпочупени играчки, които Дядо Коледа се опитва да донесе на децата.
ЗАНИМАТЕЛНИ ИГРИ
Занимателните игри, които ще се състоят са забавни, харесвани от децата и
са далеч от щампованите коледни и новогодишни програми от преди години.
ДЯДО КОЛЕДА ПРИСТИГА

Посрещане на Дядо Коледа и раздаване на подаръци, предварително
подготвени от родителите , Джуджански купон с децата.

Цена – 180лв.
Коледна почерпка (Вариант 1) - 4лв на дете

Коледна Торта
Натурален сок

Коледна почерпка (Вариант 2) – 5лв на дете

Пицети микс – 30 броя
Весели франзелки – 30 броя
Мъфини какао – 25 броя
Сокче за всяко дете

Коледна почерпка (Вариант 3) – 5.50лв на дете

Кръгла пица с шунка, кашкавал, царевица, кисели краставички
Натурален сок

Тревогите на Снежанка

Наем на детският център

Наемът на зала на ДПЦ Островът на съкровищата за два часа

За Коледно парти също се заплаща по 7лв.

КОЛЕДНА УКРАСА С БАЛОНИ – 30 ЛЕВА

на дете за два часа

Коледна почерпка за възрастни

Варинт 1 – 122лв
Сусамени пръчки от пилешко филе – 1плато от 1кг
Панирани сирена – 1 плато от 1кг,
Хапки с луканка,кашкавал и маслина – 1пллато от 35бр;
Мини банички със сирене – 1 плато от 1кг;
Мини палачинки с филе, топено сирене и бял сос – 1плато от 35бр
Мини кюфтенца – 1плато 1кг

Забележка:

Продължителност на парти програмата - 40 минути
Продължителност на детската почерпка – 20 минути
Продължитлелност на коледната дискотека – 30 минути
Поднасяне на подаръците – 30 минути
Капаро – 30% от офертната цена.
Цената е без ДДС

С желание да допринесемза доброто коледно настроение на Вас и
вашите деца.
ДПЦ „Островът на съкровищата” Ви пожелава весели празници!

Общи условия

Активация на акаунт