Януари 2007 - повече от 5 години заедно!

  • 62 047
  • 740
  •   1
Отговори
# 30
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 982
И сега, последно за днес (обещавам!!! Mr. Green Blush):
Мацки, много ви благодаря за цялото търпение да ме изчетете и да споделите какво мислите по ситуациите ми!!! Това наистина много ми помогна! Цял ден мислих, мислих, говорих и с моята приятелка по тел. за това (тя познава майка ми, а и е навътре в събитията).
Обикновено нощем сънувам нещата, които са ме впечатлили много през деня. Мислех си, че ще сънувам майка ми. Но не!  Сънувах голям зъл носорог в клетка hahaha Twisted Evil... (ей, да не стане пак патаклама).
Това значи, че все пак съм изтласкала  Party

Последно по темата, надявам се скоро да нямам поводи да говоря за това отново. Споделените вчера мисли и емоции, съчетани с чувството за вина винаги съм си ги имала. Но те си седят някъде надълбоко в мен. Когато нямам други проблеми (не го казвам, за да ви заливам със семейно щастие и удовлетворение), в съчетание и със свободно време (когато не скитам по улици и молове), те си излизат наяве. Точно по приказката "Като си нямаш проблеми, създаваш си ги"
Радвам се, че вчера така тръгна темата, макар и провокирана по неприятен начин. Много неща премислих отново. Помогна ми да чуя вашите гледни точки. Не че чух нещо кой знае колко различно от това, което съм си предъвквала сама, но когато е от друг човек ми е много по-ценно, защото така съм сигурна, че не е моя самонавивка.
Благодаря отново! Hug
Сега смятам да се обърна към специалист!

Хубав ден на всички!  Hug

Нещо, което може да ви се стори интересно:
http://www.bg-mamma.com/index.php?action=article;id=4663

Последна редакция: сб, 12 ное 2011, 10:41 от Ноеми

# 31
  • Варна
  • Мнения: 965
Викитата тук празнуват ли имен ден днес?
Почерпихме вечерта скромно, но не сме празнували - Вики имаше час с логопед след градина.
Днес мисля да наваксаме Simple Smile)
Благодаря за поздравите!  Hug
Включвам се малко встрани от темата, но да ви върна към списък за 17.11: .....
Хубава дата сте си избрали  Mr. Green - пийнете по едно и за нас.
Лилянчо, как е дядо ти днес?
Ели, а ти как си?

# 32
  • Мнения: 3 405
Да ви е жив и здрав Вики!  Hug
И Вики на Мимоза, и Вики на Галина!   Hug
Вчера се чудех празнуват ли, но не бях сигурна Simple Smile

# 33
  • Мнения: 1 317
На вчерашните именници - честито на патерица  Hug Hug Hug
Лилянчо, чудесата стават! Радвам се, че дядо ти го е доказал! Пожелавам му пълно възстановяване! Моята баба е с инсулт от май месец и е жива мъка. Вкъщи стана като хирургически блок...
Ним, много се радвам, че разултатите на Симона са добри  Hug
Ноем, изпуснала съм постовете по темата за майка ти...

За 17.11 съм твърдо ЗА! Само да измислим мястото.  Hug Лиле, от обгазяването от Румъния ще да е. Явно чак сега им се отразява на мъжете!  Confused

Относно наборите - а кажете ми - в момента стои следната дилема пред мен - '69, '75, '85  Crazy Crazy Crazy Като и трите набора се активизираха едновременно  Joy

# 34
  • София
  • Мнения: 3 249
Елеонора - заложи на '69. Някак сакрално ми се види това число, а и не само! Знаят какво и как...  Wink Ако не скачай с главата напред в осем-пет.  Laughing

# 35
  • Мнения: 871
Ели, 69 е моя мъж  Laughing Знаят, ама дет се вика най го могат 75, а са най-ентусиазирани 85  Joy Joy Joy
Ъъъ кой е имал имен ден вчера?

Последна редакция: сб, 12 ное 2011, 16:19 от Сту

# 36
  • Мнения: 1 317
Абе имам не много добър опит с въпросния 85, 69 е с налични 3 деца и отскоро сам, а 75 ми е колега... В такъв филм не се бях вкарвала отдавна  Crazy
Амиии Викторовците и техните производни  Simple Smile

# 37
  • Мнения: 7 414
   Ха,Ели!Поне няма да ти доскучае от този филм!  Laughing

   Днес се занимавам с това:  Crazy Blush



   Честито на вчерашните именници и именнички!Да сте живи и здрави!   bouquet  bouquet  bouquet

# 38
  • Мнения: 4 111
 Hug Сладурки, много хубаво те ме писали за софийската среща, ама ще съм на русенската, която ще е на същата дата.
Ели, който ти е най на сърце, пък числото отпред няма значение Hug

Намерихме кръв за дядо! Много съм щастлива! Една съученичка на другата му внучка (братовчедка ми) ще дари с мен  Grinning
Дядо е с исхемичен инсулт. Мърда си крайниците, в съзнание е, утре ще имаме повече информация, днес лекарят беше сам дежурен и много бързаше.

# 39
  • Русе
  • Мнения: 249
Абе имам не много добър опит с въпросния 85, 69 е с налични 3 деца и отскоро сам, а 75 ми е колега... В такъв филм не се бях вкарвала отдавна  Crazy
Амиии Викторовците и техните производни  Simple Smile

Така... 69 щом е отскоро сам, отпада; 85 също отпада, значи остава 75  Hug

# 40
  • Мнения: 3 405
69 са дърти за Ели, бре  Laughing

Ели, който вдъхва най-голямо спокойствие у теб Simple Smile

Лили,това, че движи крайниците е голям плюс. Ще се възстанови.
Татко беше с пълна парализа в дясно и 100% речева афазия след инсулта преди 6 години. Раздвижи се и проговори (не съвсем ясно) отново. Майка ми се бори с всичките си сили, за да го вдигне на крака. Каквато ми е крехка и фина  Cry Оф, стана ми мъчно.

# 41
  • Варна
  • Мнения: 965
Ели, за твоята възраст аз залагам на 75  Hug Радвам се, че "звучиш" различно - доста по-добре.
Лилянчо, стискам палци утре още по-хубави новини да споделиш.

# 42
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 982
Абе имам не много добър опит с въпросния 85, 69 е с налични 3 деца и отскоро сам, а 75 ми е колега... В такъв филм не се бях вкарвала отдавна  Crazy
На мен този филм не ми изглежда скучен...  Flutter Whistling

Лилянчо, не знам дали видя, питах исхемичен или хеморагичен е инсулта?

# 43
  • Варна
  • Мнения: 965
Ноеми, писала е  - явно не си го видяла:
Дядо е с исхемичен инсулт.

# 44
  • Русе
  • Мнения: 633
Лили - браво за дядо ти  Hug
Ели още при четенето на поста ти се спрях на 75 ( незнам дали е от това, че живея със 74 или просто по спомени останали отпреди, всички със 7 са ми на сърце ). Но ти ги познаваш и тримата, затова дано вземеш правилния избор  Hug

За срещата искам да ми кажете къде и в колко часа ще бъде на 17-ти. Ако може обаче на скайп, че тук много ви изтървам.

Не се включвам към разговора от вчера, защото трябва много страници да изчета - бегло влязох в нещата, но вече е останало зад гърба ви педполагам  Wink

Лека вечер от мен  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт