Фейсбук 2

  • 1 269 637
  • 14 991
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 0
Момичета, как мога да деактивирам получаването на СМС известия? Не става въпрос за мен, затова не мога да обясня по-подробно, но доколкото разбрах е активиран Мобилен ФБ и сега не знаем как да го спрем. Предварително благодаря, ако някоя от вас може да ми помогне  Simple Smile

# 31
  • Sofia, BG
  • Мнения: 394
Лaйкнах няколко страници, но новините от тях ми излизат в малкото клюкарско прозорче (което преди бяха превели като 'Сведения' а сега е 'Телеграфиране') а в нюз фийда не излиза нищо. Как да ги разменя?

Последна редакция: нд, 13 ное 2011, 14:18 от ванесса йо

# 32
  • Мнения: 2 448
Това вярно ли е и от къде може да се разбере дали е така?

Всички коментари и харесвания вече стават публично достъпни в Google.

Получих молба от приятелка да махна отметката за "изказвания и харесвания" и статус ъпдейтс от subscribed, за да се предотврати горното. Обаче ми изглежда абсурдно как така да не мога сама да определям какво да ми се вижда, ами ще трябва да разчитам на "помощ от приятел"?   Rolling Eyes

# 33
  • София
  • Мнения: 11 894
pasinet не е вярно това, някакъв спам е.

# 34
  • Мнения: 1 293
Записвам се,защото ФБ е пълен с изненади lovekiss

# 35
  • Мнения: 2 272
Тук е обяснено подробно и доста нагледно за бутона за абониране Subdscribe и списъците  Simple Smile Като цяло сайта е доста полезен.

# 36
  • Там,където живеят мишетата
  • Мнения: 10
Здравейте!Някой може ли да ми каже как така вече не мога да разглеждам ново публикуваните снимки от приятелите ми-в дясното поле Снимки /под профилната снимка/.Преди можех,но от известно време не-като избера снимки,бутона действа като Refresh.?Благодаря предварително.

# 37
  • Мнения: 3 830
Еййй, добре че е тая тема. Търсих няколко пъти как да настроя кой да ми публикува на стената и все не успявах да се справя. Погледнах в тази тема и за 15 секунди промених настройките.
Благодаря на авторката   bouquet

# 38
  • Мнения: 3 760
Славейче,   bouquet Проблемът е в акаунта ми, а не в компютри и нет - имам го на всички машини, при различни доставчици. От друга страна акаунтът на съпружието се държи адекватно на същите компютри и доставчици. Пълна мистерия ми е  Confused
Подозирам, че може да има връзка с общия брой на бриятелите ми, който е около 4700. Но преди като бяха максималната бройка - 5000, нямах проблеми  Thinking

Последна редакция: пн, 14 ное 2011, 18:41 от Мъни

# 39
  • Мнения: 764
Ей това ми излиза като се опитам да вляза във ФБ, дали наистина до часове ще го оправят или е станали нещо ????

Facebook скоро ще се върне

Facebook is down for required maintenance right now, but you should be able to get back on within a few hours. In the meantime, read more about why you're seeing this message. Thanks for your patience as we improve the site.

# 40
  • София
  • Мнения: 2 521
Ей това ми излиза като се опитам да вляза във ФБ, дали наистина до часове ще го оправят или е станали нещо ????

Facebook скоро ще се върне

Facebook is down for required maintenance right now, but you should be able to get back on within a few hours. In the meantime, read more about why you're seeing this message. Thanks for your patience as we improve the site.

Аз бях така за 24 часа скоро - без достъп до акаунта.
Чистих бисквитките, но нищо не стана.

# 41
  • Бургас
  • Мнения: 2 040
И при мен се е случвало. След час два и се оправя сам.  Peace

Смяна на браузер и чистене на кеш-а и бисквитките не помогна.

# 42
  • Мнения: 4
Как се виждаха приятелите които си добавила последно Simple Smile
Мисля ,че преди имаше такава опция-Последно добавени.
Сега не я намирам.
Благодаря Simple Smile

# 43
  • софия
  • Мнения: 25 203
Такаааа, мога ли от някъде да изключа Social Plugins>Comments?
Това, доколкото разбирам, е някакъв plugin, с който, когато се влиза в страници излиза моят ФБ профил със снимка и име и мога да оставям коментар без въобще да са ме питали в съответната страница. Не искам. Единственото, което мога да направя там е да кажа, че "Публикуване от името на хххххх (Не сте вие?), да цъкна "не сте вие" и да се затвори прозорчето за коментар. Но това не се запомня по дифолт и при следващо влизане в същия сайт пак си излиза моя профил.
Уффф, дано разбрахте какво питам ooooh!

# 44
  • Italia
  • Мнения: 1 059
Абе разбрах те, но няма как. Трябва да използваш Изход всеки път, когато излизаш от фейс-а, така няма да те разпознават разните сайтове. При все, че не е точно това, за което питаш. Няма как да се изключи. В доста сайтове е уж за улеснение ( и реклама за тях) - може да се коментира само, ако си регистриран. Предлагат ти вместо 30 000 регистрации да ползваш фейсбук профила си (улеснението за теб). Когато коментираш ти се пльосва на стената (реклама за тях, защото приятелите ти ще го видят, последват линка и т.н.)

Общи условия

Активация на акаунт