Мъжът ЛЪВ!

  • 79 820
  • 191
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: X
Здравейте!
От скоро излизам с едно лъвче(аз съм везни) и нещата за сега са добре. Притеснява ме факта,че малко е прикрит,наистина почти нищо не казва и не е особено от разговорливите,дали това може да се дължи на това,че все още сме в началото и се опознаваме?

# 136
  • Мнения: 409
Какво е мнението ви за мъж Лъв с жена Лъв?

# 137
  • Мнения: 414
Какво е мнението ви за мъж Лъв с жена Лъв?
Вечен конфликт. Всеки гледа да се налага и не отстъпва. Бившият ми е лъв, настоящият също.

# 138
  • Мнения: 115
Какво е мнението ви за мъж Лъв с жена Лъв?

Лично моето мнение е все едно аз да съм с представител от моята зодия, не...благодаря, това е като да се гледам в огледалото, имат нужда от противоположност. Лъв и Лъв, два силни характера които в определен момент единият ще трябва да отстъпи, а другият да води парада. Трудно е. Иначе имам такъв приятел които приятелката му също е Лъв, щастлив е, секса е хубав по-думите му и за нищо не се карат. Лично за мен това последното, не  е добре.
За мен двойки които не се карат не са за възхищение, а за оплакване защото там няма страст, има покрити неща и нещо не  е както трябва в отношенията. Аз предпочитам да се караме, да ни минава бързо и да има огън и страст във връзката. Успех. Simple Smile

# 139
  • Мнения: 1 983
Някой с наблюдения от мъж Лъв с асцендент Стрелец?

# 140
  • Мнения: 1 855
Аз съм зодия рак, а приятелят ми е лъвче. От две години сме заедно. На моменти едвам го изтрайвам. Толкова самовлюбен във себе си и се има за вечно прав.

# 141
  • Мнения: 182
Какво е мнението ви за мъж Лъв с жена Лъв?
Супер си е! 13 години деля живота си с Лъв. Родени сме на една дата в различни години. Слуша си и кротува:grinning: Покорен е. Погалиш му малко егото и е твой. Емоционален е, не може да скрие тревога, щастие и тн. Добър баща и съпруг. Конте. Не е женкар, тук вече не знам дали не е до човека. Доволна съм от избора си:bowtie:

# 142
  • Мнения: 26
Аз съм Рак с Лъв в пресни отношения.
Не е много романтичен, гледа да се налага, ревнува, не си показва чувствата.
До тук все минуси. Най-големия - не се целува много ОБАЧЕ - либидо, издръжливост- няма грешка! Все повече се напасваме, всеки път е по-яко от предния и започвам да се пристрастявам. Simple Smile  той ми разкри нови , много силни усещания и в момента ми е взел целия интерес и внимание Simple Smile Гледа ме, следи ме да ми е добре, изпълнява ми желания, а гък не казва. И вашите ли са толкова тихи?

Харесва ми, че има мнение за нещата, че е мъж с позиция, но това граничи понякога с мачкане на други хора дори близки, особено ако включва пренебрегване и незачитане на жената до него - за мен е недопустимо.
Правя му 2,3 четки и веднага почва да мърка, но рядко си позволява той да се разкрива и да прави комплименти, по скоро се крие зад фасада на дразнител майтапчия.

# 143
  • Мнения: 1 750
Има планети в Дева - може би Луна ,Меркурий.

# 144
  • Мнения: 414
Аз съм Рак с Лъв в пресни отношения.
Не е много романтичен, гледа да се налага, ревнува, не си показва чувствата.
До тук все минуси. Най-големия - не се целува много ОБАЧЕ - либидо, издръжливост- няма грешка! Все повече се напасваме, всеки път е по-яко от предния и започвам да се пристрастявам. Simple Smile  той ми разкри нови , много силни усещания и в момента ми е взел целия интерес и внимание Simple Smile Гледа ме, следи ме да ми е добре, изпълнява ми желания, а гък не казва. И вашите ли са толкова тихи?

Харесва ми, че има мнение за нещата, че е мъж с позиция, но това граничи понякога с мачкане на други хора дори близки, особено ако включва пренебрегване и незачитане на жената до него - за мен е недопустимо.
Правя му 2,3 четки и веднага почва да мърка, но рядко си позволява той да се разкрива и да прави комплименти, по скоро се крие зад фасада на дразнител майтапчия.

Като цяло в началото са мъже-мечта. С течение на времето си показват истинския характер. Това говори опитът ми с два поредни лъва. Все да се наложат, не търпят чуждо мнение, да не говорим за критика. Изказванията им често граничат със самохвалство. Другите са плебеи, те топ ъф дъ топ.

# 145
  • Мнения: 492
И аз съм рак, от 3 години и половина сме заедно, с бебенце на 4 месеца. Ревнив, властен и претенциозен. Адски ревнив. Обича да готви и с каквото се захване го прави уникално. Играе си с малкия, но "женските"неща като смяна на памперси не го влекат. Не е особено романтичен, но като прави жестове -са с вкус и класа. Абе лъв истински. Като цяло моята спокойна душа и търпение си понасят добре тежкия характер на лъва, но според мен не е за всеки.

# 146
  • Мнения: 1 666
Здравейте 🌼,значи не мога да не се включа,виждам,че темата е създадена още 2011 год,но нашето семейство също се състои от Стрелец(мен) и Лъв(съпружието)....Не съм изчела предходните страници,признавам си,ще го направя првз свободното време-та какво мога аз да споделя....Ревнив е й моят представител на зодията(но той милия си е патил на младини,все пак вече е на 35 Joy )И двамата сме се разбрали,че ще бъдем винаги честни един към друг,та нямаме проблем в това отношение ,за тея 10 години никога не сме имало проблеми в тая сфера,така го нарека ...Това,което ме ядосва и дразни обаче (нз дали е от зодията) хич не обича да говори и обсъжда....Замълчава си там и аз съм длъжна да знам какво има в главата му... Rage Joy Нямам повече време мацки,пак ще пиша при първа възм.... Хубав ден на всички!

# 147
  • Мнения: 2 921
Оххх, не знам, откъде да почна да чета! Защото имам до себе си от известно време точно такъв мъж и много го харесвам. Проблемът е, че и аз съм лъв и то доста своенравен. Успокойте ме моля ви се, че ще ни бъде!
Като капак на всичко на моят (поне за момента) дзвер му е текнало, че трябва да се мести на 2500 км в друга държава, а аз не искам да се местя. То не, че е невъзможно за хора, които се обичат да поддържат и такава връзка. В днешно време комуникациите са много развити. Има и самолети. Ама знам ли? Наляга ме един такъв скептицизъм. Като се знам, колко бързо мога да си намеря друг, се чудя дали и при него не е подобно? Не се познаваме все още добре, но пък за сметка на това връзката ни е много страстна. Не си губим времето. Аз не обичам да губя своето. Изглежда, че и той. За всеки случай се записвам да следя темата.

# 148
  • Мнения: 1 750
Хм, особена ситуация - принципно, двойки с еднакви Слънца  /еднакви зодии/, трябва да се разделят от време на време , за да се презареждат енергийно и емоционално, защото при съвместен живот /ако живеят заедно в един дом/ се изтощават взаимно. Не е често явление двойка от Лъвове Grinning ! Вчера имаше  точен съвпад на Марс и Венера в 20-ия гр. на Лъв - страст,любов,сила,мощ и прекрасни чувства. Като се има предвид, че Лъвовете са "флиртаджии" Simple Smile, но намерят ли  истинската любов, връзката им е трайна и неразрушима. Мога да кажа това и от личен опит : съпруг Лъв, аз съм Водолей с Асцедент в този знак. При всички случаи кратката раздяла е здравословна ,но дългата - не знам.

# 149
  • Мнения: 2 921
Хм, особена ситуация - принципно, двойки с еднакви Слънца  /еднакви зодии/, трябва да се разделят от време на време , за да се презареждат енергийно и емоционално, защото при съвместен живот /ако живеят заедно в един дом/ се изтощават взаимно. Не е често явление двойка от Лъвове Grinning ! Вчера имаше  точен съвпад на Марс и Венера в 20-ия гр. на Лъв - страст,любов,сила,мощ и прекрасни чувства. Като се има предвид, че Лъвовете са "флиртаджии" Simple Smile, но намерят ли  истинската любов, връзката им е трайна и неразрушима. Мога да кажа това и от личен опит : съпруг Лъв, аз съм Водолей с Асцедент в този знак. При всички случаи кратката раздяла е здравословна ,но дългата - не знам.
Хъм, то не е задължително да е чак толкова дълга. Аз поне 4 пъти годишно мога да си взимам отпуска за по 1-2 седмици. Обичам да ходя във Флорида. На мен ми е хвърлен пъпът там. Просто на този етап не мога да си зарежа хубавата работа в Монреал. Освен това, ако на него му провърви бизнесът и той може да идва да ме вижда. Почти цялото му семейство: майка, баща, братя и сестри остава тук. Или пък, ако не провърви е сигурно, че ще се върне тук. Само едно ме притеснява. Има прекалено хубави жени около Маями, повечето латино-американки, рускини , па дори американки, а той е хубав мъж, да му се не види! Ама все пак не мога да съм му пъдар, де! Ще видим. Бъдещето ще покаже, дали е било нещо временно или трайно. Има още време до заминаването, така че засега се опитвам да не мисля по този проблем.

Общи условия

Активация на акаунт