Закъснява ми, а тестът е отрицателен

  • 183 684
  • 527
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 1 235
Ама защо ли си губя времето. Тези групи напоследък е толкова малък шанса някой да не те “захапе” или да се хване за най-малкото. Благодаря все пак 🙂

Хем биологията ти куца, хем се сърдиш, когато някой се опита да обясни. Овулацията е отделянето на яйцеклетката от яйчника. Ако няма яйцеклетка, няма какво да има да оплодят сперматозоидите. Очевидно не си бременна, а има някакъв проблем, който тук във форума не можем да отгатнем. Прочети малко повече за забременяването и успех.

# 466
  • София
  • Мнения: 8 931
И как ще забременееш без овулация? Според теб какво е овулация?!

Чела съм че по време на Овулация е най-голям шанса за бременност, а през другото време не че е невъзможно просто шанса е по-малък.
По време на овулация е единственият шанс за забременяване. По друго време шансът не е малък, а е абсолютно невъзможно. Щом и кръвният е отрицателен не си бременна. Отиди на доктор, за да установи, защо не ти идва.

# 467
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081
Преди малко бях на преглед. Докъорът каьа че невижда нищо напраеи ми тест пак беше (-) а вече е почъи 11 тия ден на закъснение. Та въпросът ми е дали има ветоятност тестът да не е отчел вярно или имам някакъв птоблем. Понеже имам симптоми гърдите ме болят натежаха ми посъоянно имам спазми кръста адски мнохо ме боли а и от 2 седмици съм с посъоянни киселини каквото и да хапна веднага се появяват.
А на колко години си ?
АМХ изследвала ли си ?

Според мен е хормонално  разстройство .
Може и да е прескачане на цикъл , дори и да си на 30, като гледам критическата вече от колко години е Sad

# 468
  • Мнения: 3
[quote author=Desito1328 link=topic=606737.msg40033476#msg40033476 date=15794452
А на колко години си ?
АМХ изследвала ли си ?

Според мен е хормонално  разстройство .
Може и да е прескачане на цикъл , дори и да си на 30, като гледам критическата вече от колко години е Sad
Аз съм на 25 години и досега съм нямала проблеми с цикъла винаги е бил точен освен като бях бременна с другите ми деца.

# 469
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081
Значи почваш да търсиш причините за възрастта ти Wink
Стрес...диета...психологичен проблем. Пускаш хормони , полови , щитовидни и инсулин. Може и поликистоза да е ...при нея цикъла става нередовен. И така...щом на Уз не виждат проблем, няма задържан фоликул...който също забявя цикъла, може да е инцидент. Според мен не рови и не се натоварвай излишно с мисли. Все ще ти дойде.. след 2..5..10 дни...но ще дойде...виж как ще е другия месец.  Ако си нетърпелива и искаш отговори на 2 ри ден  ат цикъла можеш да пуснеш ЛХ, ФСХ и Е2. Те ще са достатъчни за талкуване от АГ. Ама намери човек, който да те вземе на сериозно !
Желая ти успех Wink

# 470
  • Мнения: 7
Здравейте  момичета!
Включвам  се и аз с моята история.
От 1 година правим опит за второ дете.
Април 2019 и юли 2019 бях бременна  и при двете бременности бебета,бяха спряли да се развиват.Изкачахме и от декември  започнахме нови опити,като си следях овулацията.
На.14.01 започна да ми цапа с поняколко кафеви точици.Преди да ми дойде на 17 ми спряха...
Вече е 3 ден от закъснението и (-) текст (ползвам лентичките).
Тази сутрин правих Surecheck  и отново (-)
Първото ми е със секцио,и не се стягах,корема ми стана отпуснат...
Сега ... корема  ми е объл и без резки

# 471
  • Мнения: 11
Здравейте и от мен.Четох много по темата, но така и неоткрих история като моята. Имам проблеми с кисти (фоликулярни). Миналата година на косъм ми се размина операция от 7 см такава. Правих изследвания за ендометриоза беше отрицателно, предизвикахме цикъл и започнах противозачтъчни. За два месеца се изчистих и всичко беше наред. От противозачатъчните получих доста странични ефекти като главоболие, световъртеж и тн. Затова ги пих само два месеца. Сега по същество никога не съм била с редовен цикъл, винаги ми е идвало около 34-38 ден. В петък съм на доктор, но неспирам да мисля и да се притеснявам. Неусещам да имам киста, а вече до толкова съм свикнала, че се познавам в това отношение. С мъжа ми правим опити за бебе, днес ми е 41 ден, правих тест за жалост отрицателен. имам ПМС , но не ми идва. Мислите ли, че може да съм бременна или по-вероятнО е пак да съм задържала фоликул просто да е малки см и да не го усещам. Искам да се надявам, но ме е страх че ще се разочаровам отново Sad

# 472
  • Мнения: 2 515
Хубаво е да те видят на УЗ. Ако няма кисти, предполагам, че може да се надяваш да е бременност. При нередовен цикъл овулацията може да е наспъпила доста късно и развоят да е хубав. Но задължително иди да те видят.

# 473
  • Мнения: 11
Да задължително ще отида имам час в петък, просто има два дни до тогава и се побърквам Sad чудя се какъв е шанса да съм бременна, както се казва надеждата умира последна

# 474
  • Мнения: 2 515
Стискам ти палци. И, ако не е този месец, поне да е следващия. Hug

# 475
  • Мнения: 11
Здравейте отново, ще трябва да отмена часа за преглед и ще отидата другата седмица. Дойде ми Sad

# 476
  • Мнения: X
А с този дълъг цикъл и фоликулярни кисти фоликулометрия правена ли е? Овулация изобщо има ли? Защото противозачатъчните не лекуват ЛУФ синдром, ако за това става въпрос.

# 477
  • Мнения: 11
Да проверихме го това, правя овулация.

# 478
  • Мнения: 251
Здравейте, преди 3 месеца забременях стана от първият път и го махнах ( много съжалявам) аборта протече с възпаление.. Сега от един месец с приятелят ми се мъчим за дете и преди няколко дни правих тест за бременност положителен след два дни нов и излезе отрицателен. Днес трябваше да ми дойде М, но не идва Grinning . Вчера бях на гинеколог, днес да си правя ли тест или да изчакам още малко? Sad

# 479
  • Мнения: 27
Ето и моя казус-със мъжа ми не се пазихме от последния ден на М,нооо вече ми закъснява трети ден,2 отрицателни тестове,няколко вечери се будя със спиращи въздуха болки в кръста,от време на време имам придърпване ниско в корема,със 300 ста зора се вредих при аг-то,а бе ще откача теа дни

Общи условия

Активация на акаунт