На колко годинки заведохте за първи път бебетата си на море?

  • 10 182
  • 170
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 120
Морската вода ни помогна да се отървем от много упорита инфекция на очите.
В родилния дом ни заразиха и 5 месеца безуспешно мъчих детето с капки и мехлемчета.
След няколко бани в морето забравихме за проблема.

# 31
  • Мнения: 51
На годинка и 8 месеца и беше малка лудница.

# 32
  • Мнения: 141
На 4м. и половина

# 33
  • Мнения: 5 531
Големите на 1г, бебето на 2м  - роди се на 1 юни, на 9 август бяхме на море.

# 34
  • София
  • Мнения: 2 056
На 11 месеца беше, водехме го на плаж сутрин и след 4-5 вечер. Беше септември, много меко слънце, приятно време, изключително чисти плажове и вода в Гърция (къмпинг от Натура 2000). Направо ми се плачеше, че си тръгваме, на всички ни се отрази отлично.
Не можа да хване никакви чревни вируси, въпреки, че ядеше пясък непрекъснато, отказваше пюрета и хапваше по малко от нашата храна, но основно си беше на кърма.

# 35
  • Мнения: 6 320
Каката - на 9 месеца
Баткото - на 5 месеца
Изтърсачката - на 4 месеца

# 36
  • Мнения: 2 561
Бебето ми е есенно-зимно,така че море видя в средата на юни,преди 2 седмици,тоест 8ми месец Peace

# 37
  • Мнения: 9 481
От 6 месечни са на море 2 пъти по 10 дни Sunglasses
Естествено не са на слънце и не ги топя в морска вода до 1г-след това-ако искат Mr. Green
В момента сме на море-баткото на 5,5г-не излиза от морето; беб е на 1,4г-предпочита басейнче  Sunglasses

# 38
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Каката на 7 м., малчо на 2 месеца.  Peace

# 39
  • София
  • Мнения: 2 139
Беше на 11м. миналото лято като го заведохме. Беше потресен от пясъка и от водата, първите дни изобщо не пожела да помръдне от хавлията. Впоследствие свикна с пясъка и детския басейн, но морето не пожела да го помирише даже. Crazy

# 40
  • София
  • Мнения: 432
Синът ми беше на 3 месеца и една седмица, когато го заведохме за първи път на море. След това направихме второ, когато беше на 5 месеца и трето, когато беше на 6 месеца и половина. Това лято продължихме с четвъртото му море - на годинка и 4 месеца. Много му харесва на плажа, включително и във водата!

# 41
  • Мнения: 334
но топите ли го в морето бебенцето,когато е на месеци?

# 42
  • София
  • Мнения: 39 740
но топите ли го в морето бебенцето,когато е на месеци?
На моя син му топнах само пръстчетата на краката, но той беше прекалено малък.
На 1,3г пак не се топкаше, защото в началото го беше страх. Седеше на прибоя. На 2г морето му беше до колене Simple Smile

# 43
  • София
  • Мнения: 1 120
Зависи от температурата на водата и дали е чиста. Поне миналото лято водата беше много топла и малката прекарваше дълго време в морето. Тогава беше на 6-7 м., но и по-малка да беше пак щях да я къпя в морето.
Ако детенцето е здраво, водата е топла и чиста, не виждам защо да не го топите. Морската вода е полезна.
Сега се сещам, че трябва плажът да е тих и водата спокойна. Ако има силен шум от вълните детенцето ще се страхува. В такъв случай не бих го потопила.

# 44
  • софия
  • Мнения: 2 140
На 1.2г. го заведохме на моренце за пръв път.

Общи условия

Активация на акаунт