Кюстендил!

  • 94 292
  • 745
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 22
В авангард над пазара правят грим Simple Smile

# 721
  • София
  • Мнения: 374
Здравейте, има ли лесен и достъпен начин за стигане до Хисарлъка от центъра, пеша?

# 722
  • Мнения: 3 943
Здравейте, има ли лесен и достъпен начин за стигане до Хисарлъка от центъра, пеша?

Здравей, ние често ходим и ще ти кажа нашия маршрут - през ул. Иларион Ловчански(като застанеш на цар Освободител пред съда, това е пряката улица до плод-зеленчука) все направо, минава се улица Хижата, Бохемия. Предполагам пътя по-натам го знаеш - към зоопарка и Хисарлъка?

# 723
  • София, България
  • Мнения: 2 222
Здравейте, има ли лесен и достъпен начин за стигане до Хисарлъка от центъра, пеша?

Пътищата пеша до Хисарлъка са два:

1. През пазара и по стълбите със саламандъра. Като изкачиш стъпалата, минаваш покрай Бохемия, нагоре, и след неколкостотин метра завиваш вдясно по павирана алея към Зоопарка. Като подминеш Зоопарка, след едно стръмно изкачване си на Крепостта, Чешмето и Баба Яга.
Ако не ти се изкачват толкова стръмни стълби, има едни по-полегати покрай лятното кино и ресторант Ловен дом на пазара. Горния край на полегатите стълби е пак при ресторант Бохемия и продължаваш по същия път - павираната алея вдясно, Зоопарка и т.н.

2. През стадиона - от там няма стълби, тръгва се по стръмната уличка преди стадиона /срещу полицията/, като стигнеш до горния край на стадиона, завиваш вдясно пак покрай горния край на стадиона и продължаваш нагоре. Този път стига до Терасата и до долния край на крепостта, като в край на сметка при ресторант Чешмето се събира с пътя, който идва от Зоопарка.

Аз лично препоръчвам качване по единия път и слизане по другия /като ние обикновено се качваме по стълбите и слизаме покрай стадиона /но то си е въпрос на предпочитание/

2. Другия начин е през стадиона. А

# 724
  • София
  • Мнения: 374
а ЖП гарата далеч ли е от центъра на града?

# 725
  • Мнения: 3 943
20 минути пеш през пешеходната алея.

# 726
  • Мнения: 1
Здравейте!
Може ли да ми препоръчате  някой изпитано добър стоматолог в Кюстендил- интересува ме основно поставянето на металокерамика ? Благодаря!

# 727
  • Мнения: 3
Здравейте,

Някой има ли познат dj за сватба за 20ти Юли 2019 в Стримон Спа Гарден?

Благодаря предварително,

Поздрави и усмихнат ден,

# 728
  • Мнения: 1
Здравейте,някой правил ли си е антицелулитни процедури в нашия град и в кой салон е било.Благодаря предварително!

# 729
  • Мнения: 99
Здравейте на всички!
Казвам се Лили и съм родом от Кюстендил, но от години не живея в града (около 13 вече).

С половинката ми ни предстои сватба през 2020. Установили сме се в Пловдив и след като се запознахме с всички възможности за сватбени локации в града, ни се иска да съберем информация и за Кюстендил.

Бихте ли препоръчали ресторант и хотел за подобно мероприятие?
Ще съм много благодарна за всякаква информация по темата!

# 730
  • Мнения: 1
Здравейте,
Мога единствено да Ви препоръчам да не избирате ресторант  "Рай". Ние вече имахме много горчив опит с него. Един месец след като го бяхме избрали за нашата сватба, която също ще е през тази година и бяхме оставили капарао за запазване на датата, собствениците ни се обадиха и ни казаха че е"станало недоглеждане", и на същата дата била запазена и друга сватба един месец преди ние да разговаряме с тях. Ние бяхме запазили съответно вече и часове в Обредвия дом и черквата, но това тях не ги интересуваше и всичко отпадна. Когато отидохме да си вземем капарото( за щастие успяхме),не получихме дори и едно "извинете" или "съжаляваме за причиненото неудобство".
 За нас това да изкключителни непровесиналисти!!!
Успех с намирането на място и внимавайте на кого се доверявата, за да не се превърне вашият вълшебен ден от "Рай" в "Ад"!

Поздрави😊

# 731
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Здравейте!
Моля за информация от вашия град.
В центъра се намира специализирана болница за рехабилитация.  Точно на входа й се строеше малък хотел. Дали е готов,  ако да - как се казва, телефон ?

# 732
  • Кюстендил
  • Мнения: 106
Здравейте! Все още не работи хотела
Здравейте!
Моля за информация от вашия град.
В центъра се намира специализирана болница за рехабилитация.  Точно на входа й се строеше малък хотел. Дали е готов,  ако да - как се казва, телефон ?

# 733
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Благодаря!
Той беше почти готов  преди 8 месеца.
И е на много удобно място. Дано скоро да заработи, че в болницата условията са потресаващи.

# 734
  • Кюстендил
  • Мнения: 106
Здравейте! Има ли някой с пресен опит от раждане в кюстендилската болница? Как са условията, какво е нужно за в родилното, как са лекарите?

Общи условия

Активация на акаунт