Имаме си НОВИНА, БОРЯНА роди се във АПРИЛската тайфа!!!!

  • 79 403
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 354
anabana, вие с априлските хлапаци по-имате шанс да се класирате за парти на открито, ние - не...

Вече го решихме - ще имаме парти в детската градина, а след това ще празнуваме троен рожден ден в детски център с две други деца, които са на същата дата ( приятелски семейства, к'во да правиш, пък и така ги нацелихме, та сега е по-забавно)
И след това още веднъж с родата - 3 дни яли и т.н...  Mr. Green

# 31
  • Мнения: 2 022
Хелън, новината е страхотна. Не се притеснявай - ще се изненадаш колко по-лесно се гледа второто дете. Пожелавам ти всичко да е наред с теб и бебчо, да изкараш лека бременност, да родиш лесно и бързо и да гушкаш здраво бебче накрая. А останалото ще си дойде на мястото.  Hug ВЕрвай ми.  Wink

............ и затова ми се иска и третото да не е с много голяма разлика (по принцип сме запланували 4  Grinning )
Ей на това му казвам аз ЕНТУСИАЗЪМ! Браво!  Peace

Браво, я! Подкрепям ентусиазма на Мария. А защо и други не се заразят от него?

# 32
  • Мнения: 200
Хелън честито и от мен. Това е просто прекрасна новина. Желая ти безпшроблемна бременност и живо и здраво мъниче,каквото и да е то,а всичко останало съм убедена,че ще си дпойде на мястото,ще видиш.
Момичета,не съм писала пак от повече от месец. Ники от денс започна третият си антибиотик.  Имаше бронхопневмония,вчера му беше последния прием АБ,а от седмица бе напълно здрав. Уви не ни било писано сега точно да сме здрави. Цяла нощ с температура 40 беше.Голямо мокрене с този оцет падна....детето мрънка,зле му е...цяла нощ не сме спали. Днес с фарингит и нов антибиотик. Направо ще се обеся вече. Как може толкова време да е болничък...направо ми се къса сърцето как го натровихме това дете с АБ.   Иначе си му давам от месец горе долу коластра и водорасли...поне малко да му укрепне имунната система,защото не ми се мисли....  В такава дупка се намирам,че незнам...

# 33
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 424
Милиса, кураж и дано бързо се оправите Praynig

# 34
  • Мнения: 1 095
Емма, мерси за темата, душа, ама най-вече за мъжкото присъствие най-долу Simple Smile))
Много ми стана драго като ги загледах, еле онези ми ти пожарникари Simple Smile))
Не съм изчела всичко от новата тема, сега ще се върна да дочета, но и аз си помислих за нов колаж, като зърнах какви са бебоци нашите априлчета на тоя Simple Smile
Целувки !!!


П.П. Ауу, Хелън, честито !!! Лека и безпроблемна бременност и както е казала Емма, така ще стане !!! Аз не мога да го напиша толкова хубаво,затова се присъединявам към нея Simple Smile
И аз искам мнооого деца, чакам си заповедта от фонда и пак съм в клиниката да правя ин витро, не съм се отказала и хич няма да се разсърдя на близнаци  newsm04

Последна редакция: пт, 18 мар 2011, 01:29 от *Tea*

# 35
  • Мнения: 6 711
Нашият рожден ден сме го замислили парти вкъщи, с дечица на нейната възраст и така. Жалко, че няма да имаме роднини, само майка ми ще идва, но другите няма как.  Rolling Eyes Да му се невиди пуста чужбина, но сега пък на мъжа ми му хареса тука, а нали и аз го довлякох, та засега няма да мърдаме. Да живее скайп! Whistling Crossing Arms
tanzen, вашето празнуване е вярно 3 дни яли, пили и се веселили! Laughing

Милиса, в другата отчетна момичетата говорят за някаква опашка на АБ - дават се някакви пробиотици, които да пооправят "повредената" така да се каже грубо чревна флора. Искаш ли да поровя къде го бяха написали и да ти го дам като инфо?

Теа, стискам ти палци и на теб, да мине всичко както трябва! Praynig

# 36
  • Мнения: 8
Белисима,благодаря  Hug
Tanzen,вярно е,че края на април вече времето е хубаво,но ми се струва,че и вие ще празнувате както подобава  Wink
Теа,дано този път всичко мине успешно и да се появи двойката синеоки младежи  Peace
А и всички останали,които мечтаят за още едно бебче,да се похвалят скоро с хубави новини!

# 37
  • София
  • Мнения: 749
Здравейте, момичета!

Емма, темата е чудесна! Благодаря за труда! И на мен много ми допадат...врабченцата на първа страница Laughing

Хелън, много се радвам за чудесната новина! Това е огромно щастие! Направо ти завиждам за всичко хубаво, което ти предстои !
Аз приключих с бебетата за сега...следващия етап е внуци (ЖиЗ) Simple Smile
Но, честно, ако ми предложат да изживея част от живота си отново, без колебание бих избрала периода от Юли 2007 до момента Simple Smile като бих променила само времето за висене във форума. Наистина това беше най-осъзнатата ми бременност и най-пълната наслада от майчинството. За да бъда честна докрай ще си призная и, че това беше и майчинството, съпроводено с най-много притеснения пак донякъде заради форума Wink

Милиса, адски мъчно ми стана като прочетох поста ти Sad Напълно ти влизам в положението и разбирам как се чувстваш... Дано Ники се оправи по-бързо! А за антибиотиците - не го мислии толкова  Peace Голямата ми дъщеря тръгна на ясла на 1г. и 3 месеца. До 3-тата си година беше постоянно болна и всеки път (тогава така се правеше) е пила антибиотик. Да не говорим, че тогава антибиотиците не бяха толкова пречистени като сега. "Най-луксозният" антибиотик тогава беше Аугментин-а Sad Всичко ще мине, мила, детето ще се възстанови. Само на теб ще ти останат няколко бели косъма от това боледуване  Hug

Тея, стискам всичките си палци !

# 38
  • Мнения: 200
Момичета здравейте  Hug Аз идвам да се отчета за една неприятна случка, която ни сполетя с Габи. Бяхме в Зоопарка , на една пързалка, Габи залитна и падна назад, докато се качваше по стълбичките. Удари си главата в тила на един вертикален, дървен ръб /някои пързалки, нали имат малка заградена площадка със стълбички/ на заградената площадка към самата пързалка. Както и да е, не ни се видя отначало нещо сериозно. Плака, излезе и доста голяма цицина с формата на ръба. После отидохме на гости и там дали от умора или удара, заспа. Казаваше, че я боли главата и ни караше да си държим ръцете на главичката и. Sad  Като се събуди беше малко неадекватна и директно отидохме в Пирогов. Там снимка, преглед- всичко наред, няма наранявания по черепа. Прибрахме се. Вечерта към 1 ч, Габи се събуди и почна да повръща. /Още не знаем, дали от удара или защото имаше малко хрема/. Обадихме се в Пирогов и те ни казаха, че сме директно за приемане. Лошо ми стана. Нахвърлях някакви дрехи, книжки, ТХ, сапун в една чанта и тръгнахме. Приеха ни в детска неврохирургия. В стая с 3 легла. Габи цяла вечер вдигаше лека Т, към 37.5-6. Сестрата каза, че не може да е от удара. С нас имаше едно едномесечно бебче, което баща му го изтървал и си пукнало главичката- пълен ужас. Изписаха ги на другия ден. Беше толкова мъничко  Sad  След това останахме аз, Габи и две момчета-тийнове, дето се били, единият губил съзнание, другият със строшен нос. Иначе условията не бяха зле. Тоалетната беше много чиста, имаше хладилник и микро за пациентите. Отношението също беше повече от добро. Като почнем от лекарите, сестрите, санитарките- всички се държаха страхотно. Габи нали не е от срамежливите и е много приказлива и обяснителна, стана им любимка Simple Smile После и правиха кръвни изследвания, ходихме на УНГ /за хремата/, Т-рата и мина, и лекарите бяха с крайно мнение, че е повръщала от хремата /вируса/, не от удара. Така стояхме, сряда, четвъртък и вчера ни изписаха /като и днес се водим там и ще ни изпищат официално утре/. Момичета да ви кажа, кое най-много ме потресе. То там какво ли не видях. Бебенца с хематоми, тилни удари с ужасни цицини на 3 месечни бебенца.
Но имаше едно момиченце ромче, но толкова красиво. Колкото Габи, може би малко по-голямо. Беше в съседната стая. Преди два месеца, баща му го пребива-счупва му таза, крачето, цялото е насинено, удрял го е по главата. И за капак, майка му го изоставя в болницата и не го потърсва повече. Сега си е там,  хранят го, гледат си го, два месеца. Вчера като тръгвахме, го приготвяха за поредната операция на таза. Просто ви казвам сърцето ми се скъса. Толкова красиво, мило детенце, говори тихичко и се усмихва на всички. Как ли се чувства само, да гледа как другите деца са с майките си, бащите им идват през половин час, целуват ги, а то самичко, обездвижено толкова време. Как може да има такива изроди-родители. Не те не са родители- те са животни, според мен.
Та вчера се прибрахме, Габи с хремата още, но сме си у дома и ни е толкова хубаво! Simple Smile Лекарите казаха, да я пазя 2 седмици да не си удря главата, тя още вчера се тресна в ръба на секцията. Много ми е лудо дятето, казвам ви. За една секунда не стои мирно, но да ми е живо и здраво  Hug

Мелиса стискам палци да се оправяте бързо.  Hug Стискай зъби миличка, ще се оправите  Hug

Последна редакция: сб, 19 мар 2011, 10:26 от Mupka

# 39
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 424
Ужас, Мирка. Добре е, че сте се разминали леко. Жалко и за детенцето, за което споменаваш. Аз така и не можах да гледам и пет минути от "Живота е прекрасен - приемни родители". Два пъти се пробвах и на веднага ме стискаше нещо в гърлото и очите ми се насълзяваха. Преклон на такива хора, които се наемат да гледат децата и да ги обгрижват. Дано и това детенце намери някой, който да се погрижи за него.

# 40
  • Мнения: 6 711
Мирка, мила какво сте преживели! Добре че всичко е наред с Габи, най-важното!!!  Hug
Леле какви ужасии, как може да има такива родители, как може да биеш детето, ужас просто?!!  Sick #2gunfire Да го изоставиш...

# 41
  • Мнения: 354
Мирка, аз пак от неразбралите, мислех, че сте на гости, а пък то - в болница. Радвам се, че сте добре, разбирам те как се чувстваш. Никога няма да забравя като Аси си пукна главата.
И всичко това заради необезопасени площадки - ако я нямаше тази глупава ограда и ако настилката беше от онази, съвременната, може би всичко щеше да е различно.
Нашият вестник в понеделник излиза с тема точно за детските площадки, напомнете ми да ви пусна пдф файла.

Милиса, да се оправяте бързо. Peace

Теа, успех с бебчовците Peace

Кажете с какво да черпя бабите за рождения ден - в петък вечерта ще ни идват на гости и аз съм на работа, та нещо набързо трябва да спретна.  newsm78

# 42
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Мирка, добре, че всичко е наред с ГабиHug
Да нацелуваш това прекрасно дете от нас!  Heart Eyes
Аз пък бях в Пирогов точно на 1 март, добре, че бях за себе си - вече всичко е ОК....
Каквото има да се случва - ще се случи - важното е да минава!!!  Hug

# 43
  • Мнения: X
Мирка, добре че е малкия дявол и вече всичко е наред. И на мен ми стана много мъчно за всички изоставени, бити и тормозени дечица, как може да има такива "родители", ма то кви родители, единия го направил, другия го родил, и до там..бе много несправедливо място е света..
Милиса, дано бързо се закрепите, и да минава вече тази серия.
Хелън, как си, пишеш ли в Октомврийки 2011 Simple Smile
Теа, успех и от мен, дано станат двечки Simple Smile
Мария, браво за идеята за 4 хлапета Simple Smile и 3 пак е добре, мен наистина ме е яд, че не се усетих да си правим 2ро , че да с малка разлика, ама пък тогава исках работа, да се развивам, да научавам занаята Simple Smile нямам угодия аз, нищо, то на кой когато му е писано Simple Smile
Аз пак се мъча да отслабвам, сега с едни хапове Америтек слим, дето уж са само билкови, ама нещо не им вярвам на тея хранителни добавки..Така са ми убили апетита, че не знам тва само от билки може ли да стане. А и тая жажда.. Хелън, имаш ли идея за тях дали са нещо опасни? нали си в тоя бранш, та за това към теб се обръщам Simple Smile

# 44
  • Мнения: 134
Мирка , леле косите ми настръхнаха ...... Sad  имам неописуем страх от падане на деца (ти самата си виждала Сашко на Мальовица ) не прави грешката като мен да го мислиш месеци наред , нацелувай Габи и от мен ! Не и пускаи и телевизора да гледа . Дано бързо забрави за случката  Hug
А що се отнася за другото детенце ........съдба това ,че са го изоставили е по-добрия варянт не му трябват такива чудовища ,дано се намерят свестни хора да го осиновят  Praynig 



Тея , желая ти успех и дано родиш най-чудните близнаци на света  Hug


Хелън , мила толкова се радвам  Hug няма по-хубаво нещо на света от децата ,хич не го мисли как ще се оправяш  Wink всяко нещо с времето си ....сега се притесняваш за това после като се роди ще се притесняваш за градини ,ясли и тем подобни  Whistling винаги ще има какво да мислиш , но щом си погледнеш децата ще забравяш за всичко  Peace  Еличка е голяма вече ,осъзната , ще ти помага (даже повече отколкото искаш ти) желая ти незабравима бременност и леко раждане на сладко момченце  Grinning   Hug Hug Hug


Милиса, много ми е мъчно за вас .... Sad ние със Стефко също минахме през един такъв период ,писна ми от болести ,писна миииииииии запланували сме да го водим на Сандански дано да има ефект , помислете и вие или някъде на планина за по-дълго да го заведете ,между борови гори  Hug дано болестите са останали зад гърба ви вече   bouquet


Аз също искам 3 деца (всъщност искам момиче  Mr. Green ако третото не е момиче ще видим колко деца ще искам  Laughing ) ,но за момента сме на функция изчакване  Laughing  много ни е малко жилището и това ни спира  Tired в зимните месеци спим в едната стая за да не топлим и двете  ooooh! и си представете ако сме и с бебе  Crazy цигански катун  Rolling Eyes

Ласи , да ти е жива и здрава щерката мила   bouquet  bouquet  bouquet нека е най-добрата кака и дъщеря ,много весело и безгрижно детство и желая  Hug Hug Hug

Целувки момичета   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт