Училища в кв.Надежда гр. София

  • 43 913
  • 136
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Предстои ни записване в първи клас!Моля ако има родители с опит да ни препоръчат училища в квартал Надежда!

# 1
  • София
  • Мнения: 1 127
Препоръчвам 101 Бачо Киро  а за учитлка провери за Ева Кирилова ,мисля че тази година трябва да изведе 4 клас и другата учебна година да вземе 1 клас. Имах позната на чието дете преподаваше и беше супер доволна.Успех

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Дъщеря ми също учи в 101 СОУ- втори клас. Аз доколкото знам учителите начален курс в това училище всички са добри. След 4 клас обаче положението не било добро.

# 3
  • София
  • Мнения: 39 718
Това са май всичките

Надежда-1 - 16 ОУ „Райко Жинзифов”; 101-во СОУ "Бачо Киро"
Надежда-2 - 15-то СОУ „Адам Мицкевич”
Надежда-4 - 102-ро ОУ „Панайот Волов”
Надежда-5 (Връбница 1) - 74-то СОУ "Гоце Делчев"
Надежда-6 (Връбница 2) - 61-во ОУ "Св. Св. Кирил и Методий"
Толстой - 54-то СОУ „Иван Рилски”

Дъщеря ми учи в 16то. Училището... като всички квартални у-ще. Преподавателката е добра. За мен това беше важно. Казва се Донкова. 1вокласници обаче ще поеме през учебната 2012/13 г.

Голяма част от децата, с които беше на градина учат в 54то, и родителите са доволни.

15то в никакъв случай.

# 4
  • Мнения: 3
Много ви благодаря!Ходихме на родителска среща в 61 и не останахме много очаровани!Но имаме още малко време да решим.

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 8 221


Голяма част от децата, с които беше на градина учат в 54то, и родителите са доволни.

За 54 СОУ се чуват много добри отзиви. Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 39 718
ivben, нямаха занималня обаче. Някои от децата на занималня ходят в 15то.

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
От тази година нали влезе целодневното обучение?

# 8
  • София
  • Мнения: 39 718
От тази година нали влезе целодневното обучение?
За 1вокласниците не съм наясно.

# 9
  • Мнения: 304
В 54 има занималня,но е една за няколко класа.Срещу училището има частна,която май е доста прилична,а центъра за работа с деца също предлага такава.

# 10
  • София
  • Мнения: 39 718
yan4eto, центъра е далече и няма занималня за ученици.
Води се предучилищна занималня и е за малки деца.

# 11
  • Мнения: 304
Има и училищна занималня.Наистина е малко далече,но довеждат децата до у-ще.Това е за второкласниците!Предполагам,че предлагат вариант и за другата смяна в който взимат децата от у -ще.

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Тази занималня частна ли е?

# 13
  • София
  • Мнения: 39 718
Тази занималня частна ли е?
Аз лично не намирам информация за занималня за ученици. Ето сайта Столичен център за работа с деца

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Едва ли от центъра учителите се ангажират да водят децата до училищата. Все пак могат да го посещават деца от различни училища. Но и другото, което не е за пренебрагване е, че е близо до 54СОУ.
Все пак не е лошо yan4eto да поясни за каква занималня точно става въпрос.

Общи условия

Активация на акаунт