Survivor US

  • 86 265
  • 664
  •   1
Отговори
  • Мнения: 58


Добре дошли,отново,фенове на Сървайвър.Ето,че идва време за 22-ри сезон на шоуто.Основния туйст в сезона ще е т.нар. Redemption Island и връщането на двама бивши участници.Идеята за този остров може би не ни се вижда добре на нас феновете,но тепърва предстои от екипа да ни опровергаят.Надявам се,че ще сме отново заедно в коментиране на любимото ни риалити шоу.
Дано се присъединят и нови "сървайвъри" към нашата тема,така ще се получи по-добра и интересна дискусия.
Ето ги и участниците,които ще се борят за милиона.Тoзи път са 18 оцеляващи:

Ометепе(оранжеви)


Andrea Boehlke,21  student  

Ashley Underwood,26 business owner/model  

Francesca Hogi,35 lawyer

Grant Matos,29 personal trainer  

Kristina Kell,46 law student  

Matthew Elrod,22 pre med student  

Natalie Tenerelli,19  dancer/student  

Phillip Sheppard,52 software sales group  

Сапатера(лилави)


David Murphy,31 criminal defense attorney

Krista Klump,25 pharmaceutical sales rep  

Julie Wolfe,50 fire department engineer

Mike Chisel,31 realtor/ex-millitary  

Ralph "Rooster" Kiser,45 farmer  

Sarita White,36 visual effect producer  

Stephanie Valencia,26 server/student

Steve Wrgiht,51 former NFL player  


Без племе

"Boston" Rob Mariano,33 tv personality  

Russell Hantz,37 oil company owner  

Последна редакция: вт, 13 сеп 2011, 12:56 от Boten Mary

# 1
  • Мнения: 0
Надали съм единственият, на когото му е писнало от Роб и Ръсел, и особено от Ръсел, който ще участва за 3-ти път в последните 4 сезона. Иначе се надявам на интересен сезон. Малко съм скептичен към този остров, който въвеждат. Нали като загасят факлата на даден играч, то той напуска играта. Очевидно е, че това е направено заради Ръсел и Роб. Но дори и с този остров не мисля, че те ще успеят да отидат на финал. Другото, което ми направи впечатление е приликите между някои от играчите и бивши такива:

Мат - на Фабио от 21
Филип - на Джеймс от 15
Стив - на Том от 10
Криста - на Натали от 19
Майк - на Сайлъс от 3
Грант - на Джоел от 16

Дано се получи интересен сезон, това е единственото, което искам. Сигурен съм, че островът в този сезон повече няма да го гледаме в други сезони. И се надявам Джеф Пробст да остане водещ на Сървайвър - поне за още 2 сезона.

# 2
  • Мнения: 58
А тази Джули прилича малко на Скаут от Вануату. Wink
И аз съм скептично настроен за този сезон,главно заради прословутия Остров,който сме виждали в нашия Сървайвър как действа.Пък и това е туйст,като онзи от 7-ми сезон,който беше обявен за най-ужасния в историята на играта,a ето,че го въвеждат отново,само че под различна форма.
Ще видим какво ще се получи.Надявам се да се стане добър сезон,наистина.Роб и Ръсел няма да ги коментирам...

П.С.Като стана въпрос за двойници,на кого прилича Ръсел,тогава ?!  Laughing

Последна редакция: пн, 17 яну 2011, 22:33 от TribeHasSpoken

# 3
  • Мнения: 0
Честита тема. Дано сезона опровергае нашия скептицизъм! Simple Smile

Гледам, че се обсъждат двойници, Дейвид ми прилича на Чарли от Габон Simple Smile

# 4
  • Мнения: 17
Ужас!!!

Надявах се да не отваряте такава тема. Мисля, че на продуцентите вече им е писнало да правят Сървайвър и се чудят как да го закопаят. И понеже не може просто така да го направят се пробват чрез рейтинга. Взимат всичко най-лошо от останалите държави, въртят едни и същи образи (виждам, че ще има даже двама Ръселовци този сезон) и...готово. След 24 сезон се отървават  Wink

# 5
  • Мнения: 0
А пък Сарита като че ли прилича малко на Хелън от 5-ти сезон. Ръсел може би прилича на Ралф ? Simple Smile

# 6
  • Мнения: 0
Здравейте на всички:) Много харесвам Survivor и очаквам сезона с нетърпение.Ще следя темата с интерес.

# 7
  • Мнения: 3 826
къде го гледате тоя сървайвър ?

# 8
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 484
Теглим си го от торенти, както всички сериали... но обикновено от чужди торенти (например eztv.it, или от "пиратите", или от isohunt...). Не че не го качват и в Замунда, но понякога е със закъснение.
Виж, ако ти трябват и български субтитри, това е малко по-сложно, защото няма много ентусиасти да превеждат. Но се надявам този сезон да се съюзим някак си и да се справим с превода своевременно  Grinning

И тъй като винаги привестваме новодошлите в темата, които имат желание да се присъединят към фенското братство на "Сървайвър", то аз лично се ангажирам да пускам линкове за всяка серия (+ субтитрите, когато има такива), след като сезонът започне на 16 февруари.
Може пък да настане оживление... Wink

# 9
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен. Поздравления за темата, ще се получават много интересни дискусии сигурен съм.Все пак Роб и Ръсел са в играта. Simple Smile


Виж, ако ти трябват и български субтитри, това е малко по-сложно, защото няма много ентусиасти да превеждат. Но се надявам този сезон да се съюзим някак си и да се справим с превода своевременно  Grinning


Дано наистина този сезон да се превежда.


Ето линк към страница във Фейсбук, която създадох преди минути.Ще се радвам да се включите. Simple Smile

http://www.facebook.com/pages/Za-vsicki-fenove-na-SURVIVOR/194043567277313?v=wall

Последна редакция: сб, 22 яну 2011, 18:00 от keep.hope.alive

# 10
  • Мнения: 1 775
Здравейте и от мен Simple Smile
Също съм скептична към сезона, но се радвам, че ще видя пак Роб, симпатичен ми стана последния път, за разлика от преди Simple Smile

# 11
  • Мнения: 0
И на мен Роб ми стана много симпатичен след последния сезон с него.По мъдрял е, държеше се много достойно,но и ми се стори някак уморен.

# 12
  • Мнения: 3
Малко късно виждам темата но все пак навреме - остават 4 дни Simple Smile
Тъкмо ми се е пригледал сървайвър, още повече като знам че ще гледаме 2 от легендите. Дано и от непознатите физиономии да има приятни изненади.
Но е крайно време най-големия да ги накаже Stuck Out Tongue

# 13
  • Мнения: 17
И аз реших да ви драсна няколко реда преди началото на сезона, който няма да гледам. Та ще разчитам на това, което пишете тука. Както винаги съм твърдял кастингът прави 80% от сезона. В този смисъл наличието на хора от предишни сезони (плюс техни подобия) не предвещава нищо добро. Особено на такива слаби състезатели като Ръсел. И другия момент - т.нар. redemption island. Имаме го и този опит от бг сървайвъра. Също лош. Т.е. още преди началото на сезона има 90% вероятност това издание да се провали и то дотолкова, че е възможно да задмине и 19 сезон (най-слабия до сега в историята). Какво евентуално може да се случи, което да пооправи малко нещата.
1. Ръсел и Роб да изчезнат максимално скоростно от играта. Едва ли това ще стане още в началото, но поне до сливането. Просто вече са омръзнали на всички. Коментарите, които чета из форумите са в общи линии в тази посока.
2. По този въпрос май нищо не съм намерил, но е крайно време да престанат със скритите идоли. Особено при наличието на redemption island. Това си е един вид идол. Който обаче не е скрит и всички могат да се възползват от него. Стига да имат силна психика и да побеждават в преките двубои. Дупе да му е яко в този случай на Ръсел - ще му отнемат най-важния коз и да го видим тогава как ще я кара  Wink
3. Някой от другите 16 играчи да се прояви ама много ярко. Така както го направи Sugar примерно в 17 сезон. Кредитите за нейното наличие остават все пак в кастинг екипът. Учудващото е, че тя изобщо не е кандидатствала за Сървайвър. Пробвала се е за някакво друго шоу с кучета. И силно се надявам да не се получи това, което стана в 19 сезон - подтискане на останалите участници за сметка на един (който ще бъде и в 22 сезон). По този начин ние не успяхме да видим потенциала и играта на останалите и получихме може би най-смешния победител в историята на сървайвър. А Laura, която единствена ми направи някакво позитивно впечатление се оказа, че също изобщо не е кандидатствала за сървайвър. Пробвала се е за The Amazing Race (това допълнително й вдигна акциите между другото). Просто не разбрах защо продуцентите сами си затапиха потенциала на този сезон.
4. Задължително размесване на племената преди обединението. Това за мене е една от основните предпоставки за добър сезон.

# 14
  • Мнения: 3
1 епизод е излязъл Wink
Аз току що го изгледах. И съм много доволен от развитието като изключим че ще трябва поне още 1 серия да търпя оная злобната Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт