СЕПТЕМВРИйчето расте и не млъква то въобще!

  • 65 584
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
  • Бургас
  • Мнения: 145
Благодаря Ви момичета!
 Hug
Разчетоха скенера, всичко с Алекс е наред, повърхностно нараняване е, няма засягане на черепа и мозъка. Ще ни остане голям белег, но какво да се прави. Ако някой е чувал за лекарство, изпитано срещу белези, без значение в коя страна, да пише.

# 736
  • Мнения: 317
Пробвай контатубекс, имаше нещо и от народната медицина - може да провериш в нета нещо..

# 737
  • Мнения: 518
Добре,че влязох да надникна Hug
Нашият хубав септември мина и вече си имаме цял отбор юначета на по 6години Heart Eyes - да са ни живи и здрави Hug
Лекси, кошмарно е било - мога да си го представя,защото преди 2 години катастрофирахме и Ема си удари главата ooooh! - знам колко бясно може да препуска сърцето в такива критични моменти ConfusedИзкарахме 1 безкрайно денонощие с нея в Бургаското спешно и после в отделението по неврология за наблюдение......
Бързо възстановяване на Алекс Hug

# 738
  • София
  • Мнения: 4 895
Момичета, понеже е време за нова тема,

Събирам актуални снимки на децата.

Може да ми ги пращате във Фейсбук на лично съобщение или по Е-мейла (същия, който знаете).

# 739
  • гр.Варна
  • Мнения: 217
Здравейте и от мен , момичета!   bouquet
И аз съм от тези, които отдавна не са влизали тук.  Embarassed

Да са ни живи и здрави всички септемврийчета!  Hug

Лекси, радвам се че няма сериозни последствия от удара. Надявам се бързо да забравите този неприятен инцидент.  Hug  Знам какво е да държиш детенце, докато доктори и сестри се суетят около него. И аз не пожелавам такъв кошмар на никого.
Ние също сме добре. Мимо е станал голям палавник. Каката ни вече е в трети клас.

Целувки и прегръдки на всички мами и дечица!  Heart Eyes Hug

# 740
  • София
  • Мнения: 4 895
Момичета, поради съображения за сигурност, в новата тема няма да се публикуват снимки на децата.
Направих ново оформление, което не е довършено - липсва основната информация (рожденните дати), но някои неща ще ми отнемат повечко време, а в тази тема направихме вече 50стр. Затова пускам  съкратен вариант на 1-ва стр., като през идните дни ще я направя цялата.
Благодаря за разбирането и заповядайте в юбилейната ни 150-та:

НОВА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт