Майски дечица- 132

  • 43 272
  • 72
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 027
Момичета, извинявам се за вероятно тъпия въпрос - купуват ли се персонални подаръци за учителките и лелката в ДГ? Ако да - дайте идея какви?

# 16
  • Мнения: 480
Мартеа, аз една година им бях купила по една кутия бонбони Мерси. Миналата година им бях купила по една миризлива свещ, не помня бях ли сложила нещо друго. Тази година нито съм купила, нито съм го измислила даже  Embarassed Сигурно пак ще е нещо дребничко.

# 17
  • Мнения: 302
Аз лично не съм купувала. Миналата година събирахме пари и родителския актив купи някакви, не разбрах какви. За тази не знам дали ще има - събирахме по 10лв. за подаръци за децата, защото се купуват еднакви, и може би ако останат пари, пак ще вземат нещо.

# 18
  • Мнения: 2 407
Аз купувам сувенири свързани с Коледа,сега не сам купила още ,но ще купя нещо!

# 19
  • Мнения: 3 818
Периодично установявам, че съм пълна шматка, защото се чудя защо никой не пише, а то има нова тема ooooh! Laughing
Ние вчера напазарувахме подаръците за дребните, Мишка ме уби като разбрах, че в детската градина като са писали писмо, е поискала от дядо Коледа дрешка. Дотук добре, тя си е фръцла по природа Laughing Обаче на въпроса ми каква дрешка иска в очакване да поиска някаква рокличка, тя ми отговаря - шал, шапка и ръкавици Shocked Joy
После от рождения си ден мрънка, че иска виенско колело с понита и когато седнахме да пишем писмото, поиска къщичка за кукли, при положение, че има две ooooh! Взехме й къщичка за джуджета, поне да не са еднакви с другите. Grinning
Косето е лесен, Мишка каза - за Косето нещо музикално по избор на дядо Коледа Joy

# 20
  • Мнения: 465
Ренката ми е дала отговора, сега съм им  купила по една от миризливите свещи (тип луксозни  Wink ), дано им харесат, миналата година им взех тефтер кожен с химикалки, добре изглеждаха по не на външен вид Wink

# 21
  • Мнения: 480
Обаче на въпроса ми каква дрешка иска в очакване да поиска някаква рокличка, тя ми отговаря - шал, шапка и ръкавици Shocked Joy
Кой знае, пускате сигурно детето голичко и му е станало студено  Laughing Гоелми са вече, имат странни мераци  Laughing
Аз като напомних на Наско, че не сме написали в писмото желания за Марти, той каза : "ми той е мъничък още и ще се радва на каквото и да му донесе дядо Коледа"  Laughing

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 603
Е, имаме нова тема, ще драсна и аз един ред.
При мен последните месеци ми донесаха повече неприятни изживявания, но поради коледния дух, озарил темата, няма да споделям сега, нека мине годината, пък тогава ще ви натоваря, мои виртуални посестрими  Hug
Иначе днес ще дойде Дядо Коледа в градината. Сава изкара една небрежна скарлатина, единствен в цялата градина, което допълнително натовари ситуацията. Хубавият момент е, че имаше само един ден Т и обрива изчезна на третия ден. Въобще нямаше други реакции.
На въпроса на Мартеа - до миналата година участвах активно в купуване на подаръци на учителниците/родителски актив - няма как/, но тази година - не. И без това ми омръзна от смяната на учителките, до миналата година поне имаше една постоянна.
Пращам ви положителна енергия, целувки и прегръдки.  Heart Eyes  Hug  Peace

# 23
  • Bristol
  • Мнения: 9 355
Привет от мен отново! При нас стана снежна приказка, невеоятно, но факт  Grinning Пипнали сме вирус и кашляме много лошо всички, но това не ме спря да помъкна моята на ски уроци, а днес се каня да ги водя на ледена пързалка. Много работа имам, а само се помотвам. Следващите 3 дни работя и нищо няма да мога да свърша, но здраве да е. Поне подаръци ще има  Laughing

# 24
  • Мнения: 829
хайде и аз да драсна 2 реда, че не съм влизала от цяла вечност!  Blush
Кроче, пожелавам всичко да се нареди бързо и по най-добрия начин  Hug
Мартеа, аз досега не съм взимала на госпожите нищо, но знам, че от родителския им подготвят нещичко.  Peace
Всички болнички да оздравяват!!! сезонът е такъв, вируси всякакви.. и нас не ни подминават, а откак тръгнах на работа, естествено стана сложно, когато има болнички деца у нас. Мъжът ми ги гледа, но ако на него му излезе работа по-спешна, няма на кого да разчитаме и направо се моля за здраве! Вие си ни знаете, лекуваме се с хомеопатия и бабини деветини (ама действат!), кога минава лесно, кога по-продължително, но крепим фронта общо взето.

с подаръците за децата сме готови, но не опаковани  Crazy обаче с тези за роднините - до никъде, а време няма и аз след работа все бързам вкъщи... някак ще трябва да се организираме, но за пръв път ми е трудно с тези иначе много приятни за мен задачки.  Crossing Arms

Марти и Надето много хубаво се заиграват все по-чесно, но понякога така се карат и дразнят един друг, че в чудо се виждаме... все съдии трябва да сме и е уморително.

аз се чувствам добре на работа, приятно ми е, но още налучквам ритъма с домашните задължения как и кога точно да ги отмятам. За празниците ще ходим при моите родители, там малко ще отдъхна сигурно.

мили майчета, прекрасни жени, пожелавам ви весели празници, много здраве и любов, усмивки и сбъднати мечти!  bouquet понеже не знам кога пак ще вляза  Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 3 818
Марти и Надето много хубаво се заиграват все по-чесно, но понякога така се карат и дразнят един друг, че в чудо се виждаме... все съдии трябва да сме и е уморително.

Малейна, не бъдете съдии, оставяйте ги да се оправят както намерят за добре, ще  видиш, че нещата стават доста по-леко по този начин Grinning Аз също хабях много нерви покрай караниците им, сега им казвам - оправяйте се сами и не ме въвличайте в споровете ви. Наглеждам ги само да не се изпотрепят Laughing Те като видят, че няма на кого да чакат да им реши проблемите, се захващат сами и пет минути по-късно е настъпило мир и спокойствие Laughing

# 26
  • Мнения: 2 407
Мери -голяма скиорка! Heart Eyes
Ники днес беше на тържество на летището във Връждебна-беше много доволна-получи кукла на Уинкс-Флора.
Подаръци тя получи и от баща си - днес -чанта на Уинкс.На Коледа ще има и още.

# 27
  • Мнения: 4 027
На Теа й избиват варицелени пъпки. Когато я приеха на 1ви ни предупредиха, че имат варицела в групата и че инкубационният период е 21 дни. Е, днес е 21ят ден. Ще изпусне тържеството утре, много е нещастна, но това е положението. Утре ще я види лекар, въпреки че сме почти 100% сигурни.
Обсъждано е 1000 пъти, но съм забравила - с какво се мажеше за облекчаване на пъпките, когато стане нетърпимо положението?
Дано поне Рая я подмине, струва ми се много малка за шарки.

# 28
  • Мнения: 302
Мажат се с ментолов спирт доколкото имам спомени. В аптеките мисля имат и някаква пудра. Нашите с нищо не сме ги мазали, но не бяха и много.
Жалко за тържеството, но няма как, важното е да мине бързо. И не се притеснявай за бебето, на позната хлапето беше на 3-4 месеца като я изкара и то съвсем леко.
Аз пък съм с хрема, май натинах оня ден и сега слагам от капките с клеева тинктура. Имам въпрос за тях - колко им е трайността, ще изкарат ли 3-4 дни или трябва да правя всеки ден нови?

Мери,поздравления на скиорката и бързо оздравявайте!

# 29
  • София
  • Мнения: 2 437
Мартеа, аз тампонирах (ужасна ми е тази дума, но не се сещам за синоним) с отвара от смрадлика. Дано я изкара леко! Научи я да "бие" пъпките, а не да се чеше. Смешно е отстрани, но не стават рани и белези.



При мен е едно коледно...само пазарувам,опаковам и въртя подаръци  Laughing В работата мина тържеството и се разбихме от опаковане на подаръци и торбички с лакомства  Crazy Но съм доволна Simple Smile Ще кача снимки във ФБ скоро. На моите деца още не съм...утре съм почивка и ще свърша и тази работа. Поне накупих всичко.
Любака остана разбит от истинският часовник на Бен10. Искаше на Спайдърмен, но явно е забравил  Laughing Държи си го, като бижу и не смее да го сложи...в кутийката, с възглавничката...душичка Simple Smile
При нас вчера мина тържеството в ДГ. Моите се върнаха с грамоти...Любака с грамота за най-обаятелен кавалер  Heart Eyes, а Павката- за най-оригинален костюм  Heart Eyes
Много съм доволна от нашата ДГ!

ЦелиФки и до скоро  Hug

Общи условия

Активация на акаунт