Добър хомеопат в пловдив

  • 8 034
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
здравейте на всички, имам нужда от съвет.Искам да консултирам детето си с хомеопат.Опитах се да му запиша час при Др Недева, която за трети път отменя часа ми. #Crazyи този път с доста тъпо оправдание.Доста съм разочарована от нея, защото всички я хвалят много, а тя ме разиграва от три месеца и след като ми отмени часа ни дава час за след 3-4 седмици.Но както и да е от нея се отказах.Препоръчаха ми Др Новакова в Кичука е кабинета й.Отнасяла се много грижовно и мило с децата и била много загрижена.Моля ви за мнения за нея.Това мнение е само от една майка, а аз искам да чуя и др мнения Simple Smile

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 1 029
Здравей,аз почнах да водя малкия при д-р Филева,за нея има много добри отзиви от форума-класичекси хомеопат е.Само един път сме били обаче,иначе беше много мила с малкия.При нея час също няма веднага,миналия път звъннах началото на ноември и ми записа час за 1 декември.

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 40 741
Виж има отделна тема - Да обсъдим хомеопатите!И също още мноооого въпроси в темата като твоя,но с повече отзиви и препоръки.Първо се поразрови малко и потърси и за теб ще е по-полезно да добиеш представа какво търсиш!!!

Има и сайт Българско Хомеопатично Общество-питаш и ти отговарят!

# 3
  • Мнения: 0
Д-р Юрукова!!! Не бих я заменила, вече почти 5 години сме при нея. Кабинетът й е на ул. "Георги Груев" 6 - зад поделението, което е срещу ВСИ. Телефон за записване на час - 0888 847 480. Трябва да споменете, че отивате за пръв път, отнема малко повече време.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 40 741
Д-р Юрукова!!! Не бих я заменила, вече почти 5 години сме при нея. Кабинетът й е на ул. "Георги Груев" 6 - зад поделението, което е срещу ВСИ. Телефон за записване на час - 0888 847 480. Трябва да споменете, че отивате за пръв път, отнема малко повече време.
Naughty Оооо Не!Само тая не!Не ходете при Боаронци,които ще Ви натъпчат със сто неща и ефект- 0 !!!

# 5
  • Мнения: 1
а при кого да отида, като не при боаронци.И при класическите хомеопати знаете ли какви са съставките на лекарствата които използват.

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 40 741
а при кого да отида, като не при боаронци.И при класическите хомеопати знаете ли какви са съставките на лекарствата които използват.


Попрочети мааалко повече За Хомеопатията и тогава пак ще говорим!Има доста инфо дори и тук в съседния подфорум... Peace И да,знаеш разбира се!Някой или нещо те е заблудило!

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 5 020
От Новакова имам много лоши впечатления!
Знам, че се има и за "хомеопат", не знам как е, но при нея съм била като при алерголог. Не става!  Naughty
Изнудваше ме за тестове в/у детето за сума ти пари, за да ми издаде една елементарна бележка!!!! ooooh!

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 1 350
здравейте на всички, имам нужда от съвет.Искам да консултирам детето си с хомеопат.Опитах се да му запиша час при Др Недева, която за трети път отменя часа ми. #Crazyи този път с доста тъпо оправдание.Доста съм разочарована от нея, защото всички я хвалят много, а тя ме разиграва от три месеца и след като ми отмени часа ни дава час за след 3-4 седмици.Но както и да е от нея се отказах.Препоръчаха ми Др Новакова в Кичука е кабинета й.Отнасяла се много грижовно и мило с децата и била много загрижена.Моля ви за мнения за нея.Това мнение е само от една майка, а аз искам да чуя и др мнения Simple Smile
Доколкото ми е известно Недева, практикува основно в друг град , в Пловдив идва веднъж на 2 месеца. Мен лично това не ме устройва, ако детето е много зле и трябва да го види хомеопат...нея няма да е има Rolling Eyes. Хомеопатката при която ходим е много заета...но като беше зле Борис ни прие Rolling Eyes. Не смея да е препоръчам обаче, понеже тя е много класическа ако мога така да кажа. Изчаква нещата да стигнат до край, което по някога...доста често, е трудно за издържане от страна на родителите ooooh!.
Кючукова която беше спомената по-горе, не е класически хомеопат. Освен това е педиатър....., което за мен би било недостатък. Всеки си решава Peace

# 9
  • Мнения: 468
а при кого да отида, като не при боаронци.И при класическите хомеопати знаете ли какви са съставките на лекарствата които използват.


Същите са съставките.  Grinning

Няма разлика в съставките, а в принципа на който се предписват лекарствата.

Принципни са различията между хомеоаптия и алопатия.

Различно е разбирането за здраве и болест и за това кое и как трябва да се лекува.

Изписването на лекарства, пък били те и хомеопатични, на алопатичен принцип - това не е хомеопатия.

За ваша информация има и лекари класически хомеопати, ако така бихте били по-спокойни.

# 10
  • Мнения: 1
Прочела съм много много неща за хомеопатията, както добри отзиви така и мнаго лоши последствия за деца/както за НПР на децата така и за здравословното им състояние/Чела съм за деца станали много раздразнителни, хиперактивни, отчуждени иза такива стигнали до тежки пневмонии от обикновено зачелвино гърло лекувано с хомеопатия.Има и много доволни майки, които са лекуват децата си с хомеопатия.Точно заради тези абсолютно противоположни мнения искам да знам мнението ви за лекарката на която аз съм се спряла, а именно др Новакова.затова благодаря на тези които са дали мнението си точно за нея.А аз продължавам да чета и да се чудя какво да правя

Общи условия

Активация на акаунт