Всяка майка на Юнско дете да намине да се отчете :)

  • 66 104
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 318
Здравейте и от и Паола  Hug
Роси мерси за темичката   bouquet
хайде дано да сме по активни,но с тия калпазанчета време не ни остава,покрай нас сега стой  въпроса с подаръците,вече не знам на кой какво да казвам,всички баби дядовци,лели и т. н ме питат какво да и вземат  Crazy
Моята Паола е на вълна фризьор,по цял ден ми прави прически скоро няма да имам и коса на главата си,то не е къпане,изправяне,сушене  Mr. Green
Еми това е от нас,хубав ден момичета  Hug

# 16
  • на края на света.....
  • Мнения: 46
Ехоооооооо Party пак изчезнаха всички
Честит празник на всички настоящи и бивши студенти.
При нас нищо ново.София е на ясла,аз съм на работа и така....сиво ежедневие.
Вече чакам празниците с нетърпение.Хем малко да си почина,хем да се съберем цялото семейство.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 535
Да се отчетем и ние и да не ви загубим и дебрите на форума Wink

Роси   bouquet

orhid, стиснати палци и от нас, чакаме добри новини  Praynig

Дано оздравяват всички болни дечица и мами  Peace

Ние от вчера сме тръгнали по зъболекари  Tired. Любо вече се е сдобил с няколко кариеса и може би и пулпит  ooooh!
Треска ме е затресла как ще ги оправят - казаха ми, че под пълна упойка...

Рони, нямате ли кукла за прически - по-скоро е само главата на куклата... Аз не бих изтърпяла подобни "издевателства"  Crazy

# 18
  • Мнения: 318
Рони, нямате ли кукла за прически - по-скоро е само главата на куклата... Аз не бих изтърпяла подобни "издевателства"  Crazy


Имане много кукли,но като косата на мама друга няма  Crazy аз за това и се подстригах  Mr. Green

# 19
  • София
  • Мнения: 225
Ина, как така кариеси??? Как се усъмни, че изобщо ги има, за да го заведеш да заболекар?

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 83
Хайде и на мен да ми остане време да се разпиша... Blush                                                                                        Иво ходи на ясла,както казва баща ми - задочник е,2 дена ходи,2 по4ива...иначе махнахме изцяло памперса юни и дори сам не искаше вечер да му слагаме- ами бучело му на детето Wink.Но ни докара в къщи преди 3 седмици вирус,които той успя да пребори,но Миши -не,изкара бронхиолит,наложи се да ни хоспитализират и все още се възстановява бебока. Crazy CrazyВ тази връзка Роси,ако можеш промени на 1-ва страничка,че съм родила вече на 1.08.
 А за коледните подаръци и аз съм в една чуденка,че ще ни трябват поне 2-един под елхата,а другия -за яслата.Иначе всяка седмица уж му купувам подарък за Коледа ,но не издържам и му го давам hahaha

# 21
  • София
  • Мнения: 1 535
Рони, нямате ли кукла за прически - по-скоро е само главата на куклата... Аз не бих изтърпяла подобни "издевателства"  Crazy


Имане много кукли,но като косата на мама друга няма  Crazy аз за това и се подстригах  Mr. Green

Не ти завиждам  Crazy

Ина, как така кариеси??? Как се усъмни, че изобщо ги има, за да го заведеш да заболекар?

Видя ми се нещо тъмно на едното зъбче, докато си играехме... Водих каката да оправяме нейните и накарах док. да погледне и неговите... и се оказа, че не е само този, който съм видяла  ooooh!

# 22
  • Мнения: 33
orhid, и ние сме с вас!

Момичета, Катето е толкова палава, че изобщо нямам време за нищо! Сега е при баба си в Търново и пет дена още не мога да си събера акъла... Никак не ме слуша и постоянно тормози бебето.
Офи, и другите майки с две, как е при вас? Катерина успява да вдигне бебето и да го остави на леглото, а да не разправям какво го прави - за 2 минути му показва поне 5 вида бойни техники. А Марин реве и й се смее едновременно и постоянно у нея се вре.
С яслата също проблем - всяка сутрин повръща нарочно и се тръшка, за да не ходи. А и там едната сестра си е позволила да я удари, след което засили съпротивата и стана още по-трудно да ходим.
И въобще това при нас, като добавим и болестите, които постоянно прихвърчат и към бебето, и че предната седмица в един ден падна от едни стълби надолу с главата, а два часа по-късно сама си разби носа в лакътя на баща си. Просто я изпратих при баба й, малко да се освестим, а и тя да се поуспокои.
При нас голям проблем е и млякото - пие много мляко поне 3-4 шишета - за приспиване, нощем, сутрин и на обед - като бебето (постоянно и за всичко го имитира - крясъци, пълзене и т.н.). А се оказа, че при баба си изпива най-много половин шише...
Това е, пак ще пиша, като мога,
целувки на всички и честит празник, ако има празнуващи!

Последна редакция: ср, 08 дек 2010, 23:57 от Meg_H

# 23
  • Мнения: 510
Sunny-bs, оправих те, родила си вече  Grinning
Ако им други очакващи сега е моментът да си кажат  Heart Eyes

И аз съм на вълна подаръци..Имам да купувам за 6 деца  Crazy И е голям късмет да уцеля всичките 6 какво ще харесат Joy Моето си поръча скромно раничка за яслата, да си слагал в нея нещата + шоколадче. Друго не споменава. Само повтаря, че Дядо Мраз и Дядо Коледа ще дойдат и ще донесат подаръци.

На зъболекар се каня и аз да го заведа след нова година заради черните зъбки, лошото е,че и аз трябва да ида...А как мразя ooooh!

orhid, Praynig всичко да е наред и да мине леко!

# 24
  • Мнения: 26
Добро утро на групата!
Честит имен ден на всички празнуващи днес-Ана,Яна и техните производни!  bouquet

# 25
  • на края на света.....
  • Мнения: 46
Добро утро Hug Peace
Брей,накарахте ме да се замисля с тези кариеси NeWS78,аз не съм я поглеждала много внимателно,тя не дава много да и бъркам из устата.Иначе на каката ,която е на 9 вече открихме 2 кариеса.И то на на постоянни зъби Sad,има 2 кътника които излизат на 6 години и не се сменят.Аз доста време наблюдавах една много тънка линийка в основата на зъба но не и обърнах внимание.И понеже правя мои зъби реших да я заведа профилактично и така  Sadоказаха се кариеси.Кога излезнаха ,че и успяха да се развалят не ми е ясно newsm78Иначе с млечните не е имала проблеми #Cussing outДовечера трябва да огледам и малката #Cussing out

# 26
  • Мнения: 256
 Heart Eyes Роси!

Честито на всички Анита! А днес освен всичко друго е и празник на майчинството! Нов повод за празнуване!  Hug

Искате ли да помислим за предколедна срещичка? Отдааааавна не сме организирали нищо.

# 27
  • Мнения: 71
Ако  се  съберете ще  завиждам(пак) благородно  и  ще чакам  снимки да  ви  се  радвам,ние  няма  изглед  да  си  идваме  до  догодина  и  то  до  към лятото,за  после  даже и  на  мен  ми  е  неизвестно ,иначе  сме  канени  за  Коледа  при  роднини,но  трябва  да  пътуваме  2 часа  с  влак  до  там,а  като  си  познавам  щерката накрая  ние  ще  управляваме влака,та  може  би  ние  да  си  имаме  гости за  да  предотвратим  инциденти по  железниците.
И  не  мога  да  не  споделя  радостта  си- от  една  седмица  насам и   ние  сме  без  памперси,денем  си ходи  сама,в  детската  гони чак възпитателките  като  тръгнат  да  и  помагат Laughing ,нощем  си  е  с ,но  винаги  е  сух  на  сутринта,две  вечери  дори  ме  буди  нощем да  ходи  на  тоалетна  Heart Eyes
Ние зазимихме доста,остава  само  елха  да  си  набавим...

# 28
  • София
  • Мнения: 388
Мая, браво на Зара - щом те буди през нощта за тоалетна, въобще не се чуди, махай и нощния памперс, да свиква без!

Меги, изуми ме с това удряне в яслата Shocked В коя ясла ходи Катето? Питам, защото имам спомен, че вие живеехте в Студентски град, а Яна е там в 69-а ясла. Аз сигурно бих вдигнала страхотен скандал, ако разбера, че някой си е позволил да ми удари детето в яслата!

Яна от дядо Коледа иска шейничка Grinning и съм поръчала дядо и да купува. Аз още не съм решила какво ще взема..
Миналата неделя бяхме в Мол Сердика и там имаше дядо Коледа, който раздава подаръчета на дечицата, които отидат при него и му изпеят песничка и си поприказват с него (нещо като бате Енчо Grinning). Яна беше в началото плаха и се срамуваше да отиде, но като видя другите дечица как ходят и тя се престраши, изпя цялата "мама ми", въпреки че дядо Коледа се опитваше да я обърка като уж и подсказваше и накрая си тръгнахме щастливи с подаръче - джудченце украса за елха Simple Smile

Като си говорите за кариеси, на мен засега ми се струват белички зъбите на Яна и не мисля още да я запознавам със зъболекаря, но се сетих да ви питам - аз все още и мия зъбките само вечер, а вие?

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 83
Като стана въпрос за кариеси- преди няколко месеца имах пациентче на 2,8 години с 3 кариеса,които без проблем от страна на детето излекувахме.На Иво съм му обещала като награда(понеже много слуша) да му полирам зъбките и само пита кога ще ходим в кабинета.Така,че не се двоумете и не пропускайте преглед при зъболекари-колкото по-рано се хванат нещата,по-безпроблемно детето ще приеме една или друга манипулация.                                                                                               Мегии при нас бебока го отнася.Батето по принцип много оби4а Миши,но никак не може да търпи,когато плаче.Иво досега не е слагал биберон в устата,но след като се появи Миши по 2 ги тъпче в устата.Да не говорим,че е и сукал от ''макото на бебето".
Орхидмного стиснати палци имате и от нас Praynig
Роси мерси за корекцията  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт