Манастирски ливади - 2

  • 95 493
  • 593
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 351
хайде да е вторник, че понеделник и сряда съм на зъболекар от 4 и тръгвам към 3, пък преди това е хранене на дете ..... абе, няма време за разпускане

# 46
  • Мнения: 23
Вторник ме устройва и мен, хайде казвайте останалите дали ви е удобно тогава.

Vtrendy, добра идея за тая железария. Аз пък съм харесала още едно място- на Пирин, точно пред блока на Alena. Мястото е огромно и стига до ул.Мур. Винаги като мина оттам и се чудя как още не е застроено и си мисля колко добре ще му дойде една детска градина там Simple Smile

# 47
  • София
  • Мнения: 351
хайде, мацки - среща във вторник
нека да бъде следобед, моля

# 48
Вторник на линия Wink И аз предпочитам следобед, че сутрин докато се намотаме и станало обед Heart Eyes
И големия въпрос къде? ooooh!

# 49
  • Мнения: 23
ако искате пак в комплекса Никми?

# 50
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 423
ех, момичета  Hug , без бой си поризнавам, че напоследък - само влизам, чета ...и аха да пиша и малкият ме вдигнал.....

...но...за хотела - родна стряха - държавное и многопари се искало да порутят бетона ,....затова така щяло да си седи ...единственото хубаво е, че е ниско и съптветно много слънчево в уличката под него (северно) и няма коли и когато ВСлънцето е оскъдно - там винаго е огрянои безопасно - често се движим там с малчо

ама няма да стане одз скоро  Tired

за мястото южно от нас - собственост е на човека с къщата до нас (розовата къща), навремето е искал да изкупи всички места наоколо - да не се строи около него, но не би... а за това място доста апетити има, едва ли ще е с обществено значение  Tired

за срещата - супер, идеялно е в никми - около колко часа -13-14-15-16ч? - в този помеждутък, който когато успее и да се зсечем? newsm78

добре дошли на всички "новобранци" в темата, сигурно изпускам много неща, които съм си мсилила да пиша, докато съм чела  Hug

# 51
Предлагам - вторник в Никми към 14ч (че след 16ч става студено, а и почва да се стъмва вече)

# 52
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 423
идеално  Peace Heart Eyes ние все още всеки ден излизаме сутрин, следобед и привечер икръстосваме - навсякъде Wink))

# 53
  • Мнения: 23
за срещата- там сме, още към 13 ще гледам да излезем.

Алена, за мястото пред вас- ами той собственика на къщата не го е дал да се строи блок, може би защото ще хвърля сянка в неговия двор, но ако се построи една двуетажна детска градина, това със сигурност няма да промени нищо, дори няма да я вижда през зида си, а да не говорим за детска площадка. По- добре да го даде мястото на общината за тази цел- под аренда или да го продаде, отколкото да му пустее и да не носи никакви приходи за него.Въпрос на преговори. А общината със сигурност ще трябва да се бръкне за терен, спор няма. Но нали все пак в нашия квартал са наи-големите данъци  за имотите и такса смет в цяла София, дори са по- големи и от центъра. Една приятелка ми каза, че дори е имало репортаж по телевизията точно за няшия квартал.

# 54
  • Мнения: 322
Предлагам - вторник в Никми към 14ч (че след 16ч става студено, а и почва да се стъмва вече)

аз също искам да се включа в срещата  newsm10 .. но някой да ми каже къде се намира този комплекс Никми  newsm78 и там какво има кафе, детски клуб или кът за игра Mr. Green

# 55
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 423
никми е затворен комплекс между бул. Тодор Каблешков от север и ул.Пирин от юг и бул.България от изток и ул.Родопски извор от запад

алеите му са затворени с бариери за коли и моторизирани влизат само опторизираните за достъп, но за пешеходци няма ограничения

много добре поддържан, като инфраструктура,радинки, скамейки ...няма наркомани, кучета ...есхибиционисти и т.н. Hug

събираме се в средата, адресът е ул.Казбек 59Б, бл.2

огледай се как се пада в бг мапс и на място, като ни видиш с количките - ще ни познаеш  Peace а ние трябва да те познаем по коречето  Peace Hug

# 56
  • София
  • Мнения: 351
какво значи се разбираме

вторник - след 13 ч - в Никми

така ли?

# 57
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 423
ами аз така разбрах и ние така ще направим  Grinning

# 58
# 59
  • Мнения: 322
a.l.e.n.a  Mr. Green Hug Heart Eyes ....  
във вторник към 14ч живот и здраве ще се видим  wavey newsm10 ....

Общи условия

Активация на акаунт