Манастирски ливади - 2

  • 95 403
  • 593
  •   1
Отговори
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 416
Дами,

добре дошли в новата тема   bouquet  bouquet  bouquet

Успешно бременеене на бъдещите мами и ентусиазъъм за тези, които вече сме горди такива  Hug

Линк към старата тема - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=253025.0

# 1
  • Мнения: 2
Привет и от мен!
Добре дошли на новите мами. По повод, че ще се раждат бебчовци през декември, искам да споделя, че моето бебче(вече на 10 м) е роден на 19 декември и да добавя още - колко е хубаво да изживеш този момент точно за коледните празници. Емоциите са несравними. Успех на всички мами - живи и здрави!

Аленка, Гого е добре - днес сме на разходка - а вие?
Със сигурност след 12:30 ще сме на площадката(ако може да се нарече така) на пейките пред "Цар лъв"или на площадката къде се видяхме последният път.
Поздрави!
 Hug

# 2
  • София
  • Мнения: 351
хоп-троп, ето ме и мен

кеки, аз съм родена на 20; като малка беше голям кеф - през 5 дена подаръци и много внимание; сега - ммммммм - през 5 дена изваждане  Grinning

# 3
  • Мнения: 23
Хайде и ние в новата тема!

Алена, добре че пусна нова тема, тъкмо се чудех кой ще го направи, че аз хич не съм на ти с тия магии Simple Smile

Времето наистина ще е хубаво тия дни, ние смятаме утре да мръднем семейно до Витоша.

Какво ще кажете да се видим в понеделник ???

# 4
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 416
ех, keky-късно видях  Tired

vtrendy, а много декемврийчета сме в района  Hug

miss_denise, в понеделник преди обед ще имам разтакаване по институциии ако успея с излизане ще е следобед  Hug - дано времето е хубаво  Hug

за сняг още нищоне се чува? нали  newsm78

# 5
  • София
  • Мнения: 351
сняг по планините да вали, тук не искам и да чувам

# 6
  • Мнения: 1 371
Хоп-потроп.  Flutter

Доживях да видя нова тема.  Laughing

# 7
  • София
  • Мнения: 120
Ухаааааааа, айде честита ни нова темичка Hug Hug
Аленка, мерси  bouquet

# 8
Мерси a.l.e.n.a за темичката  bouquet

# 9
  • Мнения: 11
Хей, мами с тумбачета на които ви предстои раждане, избрали ли сте вече при кой педиатър ще запишете бебчетата? Аз ходих до 20 поликлиника и като че ли съм се насочила към д-р Томов.... А вие?
А дали се случва нещо по-различно в квартала по коледните празници, например да се украсява елха или да се палят лампички  newsm78 изобщо нещо на което бихме могли да заведем малчуганите да почустват коледния дух ???

# 10
  • София
  • Мнения: 351
bebo, ние сме в 20та поликлиника при д-р Илиева и съм мноооого доволна; само че не знам дали записва нови бебчета

# 11
  • Мнения: 322
да цопна и аз в новата тема ....   bouquet Hug
bebo*  още не съм се размърдала до поликлиниките .... 3 дни имахме далечно гости от Бургас  dance dance dance
а сега някакъв мързел ме е налегнал тези дни .... лягам към 1ч най-късно ... ставам в 12:30ч най-рано ... и от 16:30ч-17:30ч до 19ч пак сън  #Crazy

# 12
лягам към 1ч най-късно ... ставам в 12:30ч най-рано ... и от 16:30ч-17:30ч до 19ч пак сън  #Crazy
miss_666 благородно ти завиждам, възползвай се сега докато можеш, че после ще е трудна работа. На мен това ми е най- големия проблем, преди Ради спеше по цяла нощ, но сега се буди непрекъснато и вече съм  #Crazy Снощи спа до 2 и после ела да видиш, чак в 6.30 заспа ooooh! През деня ако и се събере повече от час и половина си е направо постижение.
Хайде банда кога ще спретнем някоя среща Heart Eyes

# 13
  • София
  • Мнения: 351
леле, деска, много гадно така със спането
тодор заспива към 9.30 и се буди към 7.30, с две междинни измърквания за папкане от по 15 минутки; разбира се, понякога второто събуждане за папкане продължава повечко време, но е рядко
ние сме по моя работа в каварна; не е истина каква мъгла ни е налегнала, ужас, добре че вече се поразреди; утре се прибираме

# 14
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 416
Деска? да не са зъбките

нашият шампион добре си спеще от 23ч до 7ч, но напоследък се буди към 4ч ....преживявам го - избор имам ли Wink))))

вече се мъчи да сяда и е много смешен как се оттласква....а види ли нещо да с хване и се набира Wink)) смешко Wink))

едната педиатърка иска да го захранваме с картоф, масло и мляко, а другата с бананова каша .....а аз не искам да бързам Cry(((

а на баба му (свекито) само това й е в акъла и с леля му (зълвата) нон стоп за това ми намилат - да му отрежа бибероните и да слагам бишкоти в клякото и акво ли не

а аз не искам  Sick направо се изприщвам, като ме подхванат  #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт