Последна тема е наред за ДЕКЕМВРИйче 2005

  • 52 446
  • 236
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 728
Момичета,имам един въпрос...
Имате ли вече паднало зъбче? Grinning   
Днес си говорихме с една мама,която каза,че ако са му излезли  рано зъбките-започват и да ги сменят рано...  newsm78

# 226
  • Мнения: 9 467
Веси, при Тити всички са налични и нямат никакво намерение скоро да падат..ама и той си е декемвриец, та може би заради това Laughing

# 227
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Ние нямаме зъи които ни се клатят, за разочарование на Катя!
Принципно зъболекари казват че е добре зъбите да се сменят на по - късен етап, защото минерализацията на зъбите протичала в костта, а не в устата. Това било предпоставка за по - здрави зъби.
Но както каза ортидонтката - всичко зависи от това какво ядете и каква е хигиената! Всичко останало е само реклама Peace
В нашата градина има деца със сменени зъби. Ниене сме от тях. Ще дойде и нашия ред  Mr. Green

# 228
  • Мнения: 2 614
Момичета,имам един въпрос...
Имате ли вече паднало зъбче? Grinning   
Днес си говорихме с една мама,която каза,че ако са му излезли  рано зъбките-започват и да ги сменят рано...  newsm78

Привет Simple Smile
Калина има 2 нови зъба, отдолу. Сега се клатят и двата горни Simple Smile
Включително и кътниците постоянните се показаха почти. 2 са напълно излезли, другите 2 ги чакаме и отиваме да ги запечатат, за да предотвратим бързото разваляне, че не се сменят тези кътници Simple Smile)
ТА така, малката акула, отново бърза за някъде със зъбите. Дано тези са по- здрави от млечните, че млечните....имаха толкова пломби, че не ми се говори Simple Smile

# 229
  • Мнения: 728
Галче....за теб!!!

 Hug Hug Hug

# 230
  • Мнения: 337
 Каква пустош е в темата  Mr. Green Да побутна темата и да се похваля, снощи ни падна първото зъбче, е то беше такава радост, не съм виждала детето си толкова щастливо никога  newsm78 Не знам какъв е този мерак да имат паднало зъбче  Thinking

# 231
  • Мнения: 728
Здравейте мами и дечица! Hug
И аз влизам,за да се похваля,че на 2.08. ПЪРВОТО ЗЪБЧЕ НА ИВКО ПАДНА!
 newsm44 newsm44 newsm44
Беше малка мъка,защото милото си помисли,че няма да има повече зъбче и за малко да го изяде докато закусва,но като му обясних,че на негово място ще порастне ново здраво зъбче настана голяма радост! Heart Eyes

# 232
  • Мнения: 992
здравейте на всички
аз отодавна не съм се появявала, но не съм ви забравила. Ние от нова година се преместихме в германия , вече тук е нашия нов дом. Мирелата е добре ходи тук на детска градина, свиква с езика. Много  ѝ харесва , щастлива е и ние сме щастливи. В началото беше малко трудно наѝ вече защото бяхме разделени с Мирела 3 месеца. Наѝ трудните и гадни месеци без детенце, но слава богу вече всички сме заедно и щастливи.
По темата за клатещи зъбчета и на нас от три дена ни се клати долнто зъбче и Мирела е супер щастлива , че ще дойде феяата на зъбчетата и ще й остави парички  Grinning
обещавам да съм по редовна и да се появявам по често
коѝто иска може и във фейсбук да ме намери там съм Maya Ignatova или е мейл maya_mn2003@yahoo.de
поздрави на всички и хубав ден

# 233
  • Мнения: 728
Тане...за теб мила!!!  Hug

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 234
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
Здравейте мили мами ,извинявам се че така нахлувам в темата ви ,но имам един въпрос относно подарък на 6 годишно детенце .Следващата събота съм на рожден ден много ще съм ви благодарна ако ми помогнете със съвет.
Дамата става на 6 годинки и съм се спряла на 2 бр неща :

http://malinkata.com/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%BE% … %D0%BD%D0%B5-4409
Проектор за рисуване върху бели листи формат А4 . със сменящи се картинки ,виждала съм го на живо мн е интересно , за мен де ))))
и
http://malinkata.com/%D1%87%D0%B0%D0%BD%D1%82%D0%B0-%D0%BF%D1%83 … D0%BA%D0%B8-60242

плющенка раникча
Много съм раздвоена не искам да се излагам, защото съм мн близка със семейството и за това ще се радвам да ми дадете съвет
Благодаря ,за да не спамя темата ви може да ми пишете на лични
лека вечер ви желая

# 235
  • Мнения: 728
Нека да са честити РОЖДЕННИТЕ ДНИ на ЖОРКО и ВИКИ!!
Много весели, пълни с прекрасни изненади и усмивки!
Пожелаваме им да си останат слънчеви деца, да имат истински приятели, да радват мама,тати и всички в семйството, с много фантазия и детски мечти да гледат на света.
Бъдете живи и здрави, много усмихнати и добри мили деца!!!!

# 236
  • Мнения: 728
Заповядайте една скромна виртуална почерпка по случай Р.Д. на мъжо!
Нека ми е здрав,щастлив,да ме слушка и ни носи много радости и усмивки,както и ние на него!


Общи условия

Активация на акаунт