Връзка с мъж водолей?

  • 177 059
  • 842
  •   1
Отговори
# 825
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 854
То се оказа, че всички водолеи са или с близнаци, или с някоя огнена зодия. Някой има ли отзиви за някоя друга?
Или си хойкат без да задълбават, че да се опре до зодии....Или хич не се занимават с жени

# 826
  • Мнения: 30
То се оказа, че всички водолеи са или с близнаци, или с някоя огнена зодия. Някой има ли отзиви за някоя друга?

Да,с козирог и рак

# 827
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 854
Имам спомен, че в някоя зодиакална тема бях писала за познатите конфигурации. Трябва да си пия Гинко-Билобата Bowtie
Ерген 70+ - 1 бр
Ерген 45+ - 1 бр
Водолей с бивша жена Скорпионка и събрал се след нея с любовницата Близнаци - 1 бр
Водолей, разведен и събрал се с любовницата Стрелкиня - 1 бр (съдра се да й кръшка и тя го знае и го дебне)
Водолей с Рачка - от дълго време са заедно. Тя си се занимава с нейните неща, той с неговите. Нямат деца
Водолей с Телкиня -  от дълго време са заедно. Постоянно пътешестват из БГ. Нямат деца
Водолей с жена Водолей и 2 дъщери Водолейки Smiley Smiley Smiley - като секта са. Все са заедно.
Водолей, разведен, който си имаше приятелка и искаше да си "дружим" по съседски Joy

# 828
  • Мнения: 11 379
Ми и аз да изброя....
Водолей разделен след дълъг брак със жена Лъв с дъщеря Водолей (с гадже Водолей Simple Smile мързеливо) и син Дева, любовницата не се знае каква зодия. Егоцентик, единак, самовлюбен, високо самочувствие, чувство за величие, хитър, студен, прави си каквото иска......
Водолей ерген на 52 год. Мързелив, мрънкащ, стиснат (разказваше ми, че излизал с някаква жена. Качили се на автобуса и представи си колко нагла била искала да й плати автобусното билетче....) Ще си остане ерген е моето мнение
Водолей с жена Дева с дете Близнаци. Изневери й. Девата го разкара. Пълен психопат. Смени до сега 3 жени и все на семейни начала беше с тях. От 2-ри номер има дъщеря, също.
Водолей на 50 години, разведен с една дъщеря. Вечно търси и не намира сродната душа. Там дето може да пробие "не го кефило, нямало тръпка и подобни". Бута се все там дето няма да може да станат нещата и като не станат "рони крокодилски сълзи"... Малко работлив, стиснат, обича лукса.
Водолей 47 годишен. Три жени и от трите деца. Весел, усмихнат, все щастлив за никой нищо лошо не е казвал. Стиснат, мързелив, гледа предимно себе си.
За сега за тез образи се сещам....

# 829
  • Мнения: 7 467
Къде ги срещате тия стиснати Водолеи, че и женкари и несериозни?
А дано да съм изключение, ма нито една черта, която им приписвате не е типична за моя.
Само като му кажа, че искам нещо, ще иде и заем ще вземе и ще го получа.
Нищо в тоя живот не ми е отказал,  а аз съм капризна Лъвица.

# 830
  • Мнения: 2 351
Последните постове на Ева и Джулая - точно в целта.
Забелязвате ли повторенията: стиснат, мързелив и т.н.
А на мен и примери не ми се дават вече. До такава степен съм вече безразлична.
С една дума: "надушвам, че не сме една порода".
Към happy doc: И моя ще вземе заем, но после аз ще се налага да го връщам.

# 831
  • Мнения: 11 379
happy doc, от колко време си с твоят Водолей?

# 832
  • Мнения: 7 467
20 години, за които Слава богу няма промяна.

# 833
  • София
  • Мнения: 17 815
Водолеите, които аз познавам, са щедри и работливи. Laughing
И умни,а жените, които познавам, са готини, но с все сила искат да се топнат в аурата на интелекта, характерен за зодията, ама нещо не им се получава достатъчно добре. Малко си падат каруцарки.

# 834
  • Мнения: 773
Аз познавам разни Водолеи, един ми е много на сърце, отдавна не съм го виждала... Страхотно чувство за хумор, обича живота, все помага на някого, не е скръндза - жена му го напусна, защото бил несериозен човек. Тя е Близнаци, неговата Луна е в Стрелец.

# 835
  • Мнения: 190
Всеки от всеки е различен. Аз като Скорпион не разбирам защо постоянно привличам тях.

# 836
  • Мнения: 773
Всеки от всеки е различен. Аз като Скорпион не разбирам защо постоянно привличам тях.

Имам приятелка Скорпион, омъжена за Водолей и доста добре се погаждат. Имам и приятелка Водолей, омъжена за мъж Скорпион - и те са заедно от много години.

# 837
  • Мнения: 190
Всеки от всеки е различен. Аз като Скорпион не разбирам защо постоянно привличам тях.

Имам приятелка Скорпион, омъжена за Водолей и доста добре се погаждат. Имам и приятелка Водолей, омъжена за мъж Скорпион - и те са заедно от много години.
Да, опира до адаптивност и отстъпчивост. И зрялост😅

# 838
  • София
  • Мнения: 17 815
Едно време имах много щастлива връзка с водолей. Загубила съм тренинг,
Как се флиртува с водолей, харесах си един. Не за връзка, просто искам да разчупим комуникацията Bowtie Joy

Последна редакция: пт, 07 окт 2022, 09:21 от The Catcher in the Rye

# 839
  • Мнения: 36 010
Моля някой да пусне нова тема.

Общи условия

Активация на акаунт