Връзка с мъж водолей?

  • 174 598
  • 842
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 0
Обичат да се е*ават,не му мисли толкова,казвам ти,щом те търси,значи си му интересна,иначе щеше да ти даде игнор....остави нещата така,бъди естествена и  забавна...не се напрягай много какво мисли той и какво иска,че тях не можеш да ги разбереш на моменти. Wink

# 31
  • Германия
  • Мнения: 240
Той точно това прави. Постоянно ми пуска нежности,комплименти,но някак на майтап и това ме озадачава. Чак започвам да се питам този човек какво цели и дали не си прави някакъв матйп с мен  Rolling Eyes
Моят пък  беше много “романтичен“, през цялото време ми правеше комплименти, пишеше ми любовни писма..обаче се усещаше, че не го прави от сърце. И аз не знам как да го обясня..все едно беше прочел в някоя умна книжка, че така се прави и машинално изпълняваше, без изобщо да му идва от вътре  Tired Уж голяма любов и роматика, пък накрая като се задълбочиха нещата между нас, какво ли не направи, за да ми покаже, че той ще си прави каквото иска, без изобщо да се съобразява с мен. Crazy

# 32
  • Мнения: 4 409
Мъжа ми е водолей. Мога да кажа, че веднъж влезеш ли му под кожата е вечно твой. Виж, като се замисля, може би за някои неща аз съм по-настъпателна, но като се захване с нещо го прави като хората.
Чувствам се обичана, чувам думата обичам те всеки ден за събуждане и заспиване, че и по още няколко пъти. Държи най-много на семейството си (т.е. на мен и кучето). Винаги може да се разчита на него. Свободолюбив е, но и аз съм такава. Имам му пълно доверие.
Вярно е, че като се събрахме се успокои така да се каже, но пък и то в ежедневния ритъм няма как да сме все като на 17. Инъче обича да пътува и да си почива.
Има много приятели, разбира се с всички с лекота.
Ако е сгрешил в нещо винаги си признава и казва извинявай.
Като цяло мога да кажа, че лесно се живее с такъв човек.

# 33
  • София
  • Мнения: 1 426
Определено са много по сексът,не могат без него,а и им идва отръки Grinning.

# 34
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
28 години живея с водолей. Има си своите плюсове и минуси. Има го това , че на моменти е сякаш в негов свят и дори не чува какво му говориш. Той никога не казва"Обичам те"! Той го доказва!!! Добър и грижовен е, обича семейството си и за него то е на първо място. Не обича да сменя често професията си, държи на приятелите... абе с една дума: ИДЕАЛНИЯТ партньор поне за мен. Peace

# 35
  • Мнения: 49
Определено са много по сексът,не могат без него,а и им идва отръки Grinning.

А,да,тази част не сме обсъдили  Laughing

# 36
  • Мнения: 4 668
От седем години съм омъжена за Водолей . Инициативата беше негова - той ме преследваше , той ми предложи , беше много упорит  Laughing
Страхотен човек е - много грижовен , много съвестен , по - скоро той е прилепчивият от двама ни , аз имам повече нужда от лично пространство . Наистина само секс им е в главата  Laughing и добре се справят . Моят мъж е и много магнетичен , ако мога да се изразя - много го харесват хората - и мъже и жени .
Отрицателни качества - много философства на моменти и е трудно да се спори с него , много лети в облаците и ужасно много забравя . Разсеян е наистина много ...
Моят също така е много принципен и много държи на определени морални ценности , така да се изразя . Аз не съм чак толкова ... принципна Mr. Green

# 37
  • някъде ...
  • Мнения: 37
Много залитате по зодиите...всичко е относително...
Най после някой с нормално мнение  Hug

# 38
  • В страната на бурите
  • Мнения: 959
От моя скромен опит:
моят мъж Водолей беше мнооого грижовен, признанието "Обичам те" дойде преди да съм готова за него, но не беше неочаквано, опитваше се да предвиди всичко, да направи модел на всички възможности, без да отчита, че понякога нещата се случват без  причина, свободолюбив - да (но и аз съм такава - губя се, ако ми наложат ограничения - за протокола Риби съм), неуловим - донякъде и същевременно силно привързващ се, верен, твърде зависещ от очакванията на другите към него, неотстъпчив като си науми нещо, инат (до степен, че предпочита да е нещастен пред това да подаде ръка и това ни изигра лоша шега), трезвомислещ, абе странно усещане... Чувствах хем такава сигурност и спокойствие, каквито не съм срещала в никой друг мъж до себе си, хем все оставаше нещо в него, което да не съм разгадала и ме провокира. Когато бях на кръстопът, реши да не се бори за мен, мислейки, че ми дава криле, а аз имах нужда от страст, жар, абе да тропне по масата и да каже "моя си и това е"  Mr. Green
Но това е конкретен човек, колко от тези характеристики са на зодията - не знам. 

Последна редакция: пт, 27 авг 2010, 17:18 от Wonder woman

# 39
  • Мнения: 3 634
28 години живея с водолей. Има си своите плюсове и минуси. Има го това , че на моменти е сякаш в негов свят и дори не чува какво му говориш.

И с възрастта тези моменти при нас зачестяват. Wink Сами сме си достатъчни и не виждам какъв баланс (поне на теория) можем да постигнем с Близнаци.


# 40
  • Варна
  • Мнения: 67
Аз самата съм водолей и повечето неща, които казвате са наистина така. Обаче имаше мъж водолей, който ме преследваше  ooooh! ooooh! ooooh! Чувствата не бяха споделени, а той просто беше откачил. Голяма драма, мисли за самоубийство, не се хранеше със седмици  Crazy много трудно се откачих, а той спря да ми говори накрая...

# 41
  • София
  • Мнения: 7 097
Обаче имаше мъж водолей, който ме преследваше  ooooh! ooooh! ooooh! Чувствата не бяха споделени, а той просто беше откачил. Голяма драма, мисли за самоубийство, не се хранеше със седмици  Crazy много трудно се откачих, а той спря да ми говори накрая...

Рачешко поведение  Thinking Познато ми е, с тази разлика, че мислите за самоубийство не останаха само мисли.

Да кажа за моя мъж водолей:

От седем години съм омъжена за Водолей . Инициативата беше негова - той ме преследваше , той ми предложи , беше много упорит  Laughing
Страхотен човек е - много грижовен , много съвестен , по - скоро той е прилепчивият от двама ни , аз имам повече нужда от лично пространство . Наистина само секс им е в главата  Laughing и добре се справят . Моят мъж е и много магнетичен , ако мога да се изразя - много го харесват хората - и мъже и жени .
Отрицателни качества - много философства на моменти и е трудно да се спори с него 
Моят също така е много принципен и много държи на определени морални ценности , така да се изразя . Аз не съм чак толкова ... принципна Mr. Green

Ще използвам клишето "да не сме омъжени за един и същи мъж"  Wink
Единствената разлика е, че мъжът ми е много организиран и помни всички досадни подробности, с които аз си позволявам да не ангажирам вниманието си. В нашата двойка аз съм тази дето се рее и лети в облаците  Crazy
Но го има и това, че на моменти е някъде много далеч...В такъв момент не го закачам. Оставям го на мира, а той в повечето пъти си казва после  Simple Smile

# 42
  • Мнения: 4 668
А , Нати - подсети ме затова , че всичко си казват  Laughing Моят въобще не е потаен - всичко споделя .

# 43
  • Мнения: X
Мъжете водолей в живота си вече ги разглеждам като един вид карма. Научиха ме на много неща, едното от които- да не бързам да давам мнение, за нещо, което не познавам добре. Те като цяло са един неизчерпаем извор на изненади.
На първо място изненадват с изключителното си благородство. Не, че си нямат злобица и не се палят по някои философски въпроси. Просто много често като по-умни отстъпват,но без да изгубват пътя. Отстъпват точно там, където очакваш да ти се опрат, да си покажат рогата. Понякога са до безобразие наивни, но явно така им харесва, и няма как да не ги харесаш заради това. Бързо си сменят мненията, но винаги запазват мирогледа си. Като цяло доста бързо им омръзва всичко, но иначе държат на думата си и може да се разчита на тях. Поставят всичко под въпрос, но богототворят приятелите си. Наистина е трудно да им се наложиш. Ако мислиш, че си прав, просто е необходимо да ги изчакаш малко време сами да се убедят в същото. Но да им наложиш тезата си- о Боже, никога!

# 44
  • София
  • Мнения: 2 840
Синът ми е водолей.
Когато разбрах, че ще бъде такъв, първо се потресох, после се примирих и се надявах поне да е януарски, щото февруарските са ужасен ужасон.
Накрая си казах:"к'во ми пука, аз съм мама, а за водолея като мама втора няма..."
Всичките ми наблюдения върху тази зодия сочат абсолютна неспособност да се обвързват, деспотизъм, арогантнен артистизъм, маниерност, невъзможност да приемат чуждо мнение...
И куп ужасяващи телешката ми порода "достойнства"
 Thinking

Общи условия

Активация на акаунт