Кога един мъж целува жената по челото и защо?

  • 91 139
  • 96
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 0
веднъж през смях вика защото си ниска и челото ми е най-удобно Laughing

ако си наистина ниска .. сещам се къде ти е най-удобно пък ти да го целуваш   Whistling ... еееех .. и му завидях малко   Embarassed... ама малко  Embarassed

# 46
  • някъде ...
  • Мнения: 37
веднъж през смях вика защото си ниска и челото ми е най-удобно Laughing

ако си наистина ниска .. сещам се къде ти е най-удобно пък ти да го целуваш   Whistling ... еееех .. и му завидях малко   Embarassed... ама малко  Embarassed

  202uu  202uu  202uu
И аз завидях  Mr. Green

# 47
  • Мнения: 6
Как добре тълковате жестовете си момчета,впечатлена съм и за да не пускам подобна тема ще ви помоля за мнение. Става въпрос за отношенията ми с един колега,на когото явно съм му симпатична...та дойде един ден,аз работех на РС-то,застана зад мен и ме прегърна толкова нежно,че се разтопих,притисна ме силно към себе си целуна ме по косата(главата 2-3 пъти и после по бузата. Явно не му достигна смелост да продължи към устните Mr. GreenЕ ,това какво е -влюбен ли е в мен или просто иска да преспи с мен ?  Помогнете ми със съвет моля,не искам да съм поредната бройка? Това поведение на сваляч ли е или на влюбен мъж?Въпросният мъж е на около42 години,ако има значение.Моля ви помчета,разтълкувайте ми това поведение Praynig

# 48
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Как добре тълковате жестовете си момчета,впечатлена съм и за да не пускам подобна тема ще ви помоля за мнение. Става въпрос за отношенията ми с един колега,на когото явно съм му симпатична...та дойде един ден,аз работех на РС-то,застана зад мен и ме прегърна толкова нежно,че се разтопих,притисна ме силно към себе си целуна ме по косата(главата 2-3 пъти и после по бузата. Явно не му достигна смелост да продължи към устните Mr. GreenЕ ,това какво е -влюбен ли е в мен или просто иска да преспи с мен ?  Помогнете ми със съвет моля,не искам да съм поредната бройка? Това поведение на сваляч ли е или на влюбен мъж?Въпросният мъж е на около42 години,ако има значение.Моля ви помчета,разтълкувайте ми това поведение Praynig
Има ли значение, влюбен или само иска да преспи с теб, ти пък, дай му на човека. Wink

# 49
  • Мнения: 6
Как добре тълковате жестовете си момчета,впечатлена съм и за да не пускам подобна тема ще ви помоля за мнение. Става въпрос за отношенията ми с един колега,на когото явно съм му симпатична...та дойде един ден,аз работех на РС-то,застана зад мен и ме прегърна толкова нежно,че се разтопих,притисна ме силно към себе си целуна ме по косата(главата 2-3 пъти и после по бузата. Явно не му достигна смелост да продължи към устните Mr. GreenЕ ,това какво е -влюбен ли е в мен или просто иска да преспи с мен ?  Помогнете ми със съвет моля,не искам да съм поредната бройка? Това поведение на сваляч ли е или на влюбен мъж?Въпросният мъж е на около42 години,ако има значение.Моля ви помчета,разтълкувайте ми това поведение Praynig
Има ли значение, влюбен или само иска да преспи с теб, ти пък, дай му на човека. Wink

Има значение ,разбира се,за протокола  Laughing

# 50
  • някъде ...
  • Мнения: 37
Как добре тълковате жестовете си момчета,впечатлена съм и за да не пускам подобна тема ще ви помоля за мнение. Става въпрос за отношенията ми с един колега,на когото явно съм му симпатична...та дойде един ден,аз работех на РС-то,застана зад мен и ме прегърна толкова нежно,че се разтопих,притисна ме силно към себе си целуна ме по косата(главата 2-3 пъти и после по бузата. Явно не му достигна смелост да продължи към устните Mr. GreenЕ ,това какво е -влюбен ли е в мен или просто иска да преспи с мен ?  Помогнете ми със съвет моля,не искам да съм поредната бройка? Това поведение на сваляч ли е или на влюбен мъж?Въпросният мъж е на около42 години,ако има значение.Моля ви помчета,разтълкувайте ми това поведение Praynig

Е ... ти ако не усетиш, няма кой .
Мен да ме целуваше ( колежка ), щях да ти кажа  Mr. Green

Около 42 означава , че не го познаваш достатъчно, а хора, които не си знаят ... хм ... много от нещата за другия, обикновено са странни ( ако целуват други, които също не ги познават достатъчно ) ...

Ако държиш да си с него, не забравяй, че докато не е с теб, никак няма да е невъзможно да целува някъде ( където и да е ), някоя друга ...
Не толкова позната  Mr. Green Peace

# 51
  • Мнения: 1 192
От целувка по челото до целувка по челото има голяма разлика... Wink

# 52
  • някъде ...
  • Мнения: 37
От целувка по челото до целувка по челото има голяма разлика... Wink
Верно ли бе  Shocked


То и от кола до кола има огромна разлика, но това не пречи да обсъждаме Wink
+ че в основата си целувката по челото е точно това, което е описано тук ...

# 53
  • Мнения: 1 192
Изчетох ви- дистанцираност не видях като обяснение...
Доминирането преобладаваше  Laughing

# 54
  • някъде ...
  • Мнения: 37
Изчетох ви- дистанцираност не видях като обяснение...
Доминирането преобладаваше  Laughing
Не си чела внимателно  Mr. Green
За закрила, покровителство и израз на преданост и най-топли чъвства не прочете ли?

# 55
  • Мнения: 763
Изчетох ви- дистанцираност не видях като обяснение...
Доминирането преобладаваше  Laughing
Дистанцираност е добро обяснение също. Peace
Но пък то може може и при целувката по бузата да се прояви. Освен това дистанцираността идва по-скоро от очите, а не от устните.... newsm78
Аз все пак залагам на височината и топлото чувство! Peace
И Пумукъл, честит ти нов ник!  Laughing Да ти донесе много късмет и усмивки!  Hug Peace

# 56
  • Мнения: 116
И аз съм чувала,че целувката по очите може да означава дистанцираност,но може би ако целувката е само там?Мен моя приятел последния път с такава нежност ме целуваше по лицето (включително клепачите),че ми е трудно да го определя като дистанцираност.А за целувките по челото-незнам какво означават,но ме радват,когато ги получавам.

# 57
  • Мнения: 1 192
Челото и бузите са широко поле за действие- за това там целувките могат да имат разнообразни нюанси или поне израз на различна дълбочина на чувствата...За целувките по клепачите не съм съгласна, че трябва да се тълкуват като дистанцираност, а точно обратното, но аз съдя по себе си кога ги прилагам, все пак не съм мъж  Rolling Eyes
Но смятам, че какво е вложено в една целувка би следвало да се усети от отсрещната страна...
 Дистанцираност и поставяне на някаква граница е скоростна целувка по челото (респ. бузата), последвана от леко гузна усмивка  Laughing

Шевролета, а ти си блестяща с този аватар!

# 58
  • Мнения: 2
Моя любим ме целува много често по челото и по нослето и ми е много мило тогава.Понякога ми харесва повече и от по устните, по-нежно и от обич го чувствам.Аз също го целувам по цялото лице, но аз съм по-дръпнатата от двамата и трудно се разнежвам.

# 59
  • Мнения: 763
Челото и бузите са широко поле за действие- за това там целувките могат да имат разнообразни нюанси или поне израз на различна дълбочина на чувствата
Но смятам, че какво е вложено в една целувка би следвало да се усети от отсрещната страна...
Дистанцираност и поставяне на някаква граница е скоростна целувка по челото (респ. бузата), последвана от леко гузна усмивка  Laughing



Да, ако целувката по челото е израз на дистанцираност, така си я представям и аз! Peace

Общи условия

Активация на акаунт