Frontierville

  • 21 924
  • 748
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 0
На мен не ми прави проблеми  Sunglasses Ама искам да питам относно мисията, където трябва мъжа да обере 50 жито. Освен житото има да се нахранят 20 кокошки. И питам:
- Може ли да се нахрани една кокошка 20 пъти, или трябва да са 20 кокошки?  Thinking
- И трябва ли кокошките да са възрастни, или зачита и пиленцата?  Thinking
Може да си храниш 1 кокошка 20 пъти (пиленцата също ги отчита ) , но ще става по-бавно и ако имаш мисия и да купиш 20, по-добре си храни 20-те наведнъж  Grinning

# 721
  • Мнения: 560
Как да спечеля по-бързо розова торта?
Трябват ми 4 парчета,а имам само едно взето от помощните линкове.Знам,че се взима от магазина ,но мгазина вчера ми пусна звезди,днес енергия... Confused

# 722
  • Мнения: 48 029
Влез вътре и от огън и храна си правиш торта

# 723
  • София
  • Мнения: 581
Падна ми се мисия да купя 6 броя овце и да ги продам като пораснат ,така поне го разбирам.Купих ги но как ли ще ги продам. newsm78

# 724
  • Мнения: 283
Някой знае ли за колко време пиленцата стават adult chicken newsm78


Някой беше пуснал таблица за това по напред в темата, но не мога да я намеря. А иначе мисля, че на 4 пъти се трансформират, като между трансформациите трябва да се хранят по 3 пъти или иначе казано трябва да се хранят 4х3=12 пъти. Но това е по памет - може и да бъркам бройката. Тук е дадено на колко време се хранят, но не и по колко пъти.
ето я таблицата http://forums.zynga.com/showthread.php?t=611621

# 725
  • там някъде...
  • Мнения: 235
Долу в панела , където е стрелката има опции за въртене и преместване и продажба...сигурно така  Thinking

# 726
  • Мнения: 560
Влез вътре и от огън и храна си правиш торта
Мерси много!  bouquet

Ще ги сготвя,ако благоволи играта да ме пусне вътре. #Cussing out В нито една къщичка не ме пуска днес  smile3511

# 727
  • Мнения: 48 029
Мда, налага се да поработя днес, щом играта не ме пуска

# 728
  • Мнения: 6 998
Мда, налага се да поработя днес, щом играта не ме пуска
Joy

# 729
  • София
  • Мнения: 581
Долу в панела , където е стрелката има опции за въртене и преместване и продажба...сигурно така  Thinking

Благодаря много  Peace

# 730
  • Мнения: 1 902
Само мен ли играта не ме пуска-не се зарежда бито през експлорера нито през мозилата #Crazy
Това вече на нищо не прилича,започвам да се ядосвам,от часове се мъча и нищо,а на стената гледам,че повечето ми съседи постоянно публикуват.

# 731
  • София
  • Мнения: 2 521
Само мен ли играта не ме пуска-не се зарежда бито през експлорера нито през мозилата #Crazy
Това вече на нищо не прилича,започвам да се ядосвам,от часове се мъча и нищо,а на стената гледам,че повечето ми съседи постоянно публикуват.
И аз цял ден не отварям играта, от никъде през всякакви браузъри. С мощен комп. и бърз нет.

# 732
  • там някъде...
  • Мнения: 235
Thanks for contacting Zynga Customer Support. We have received your question or support request and we’ll get back to you within 48 hours. To ensure our responses find their way to you, please set your spam filter to allow incoming messages from support@zynga.com.

Това ми писаха от Зинга. Сега чакам отговор до 48 часа  Crossing Arms

# 733
  • Мнения: 2 778
Аз пък вече втори ден не мога да нахраня 3 коня...за да си мина мисията  Crossing Arms.
На всички конете са нахранени....добре че е този Джак, та там ми отчете 2 хранения.

# 734
  • Мнения: 289
аз трябва да имам едно ненахранено конче.То е скрито из животните и никой не го храни

Общи условия

Активация на акаунт