Кола маска в София

  • 93 338
  • 213
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 19
Здравейте, може ли инфо за Дървеница, Младост, Студентски град...

# 121
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
Здравейте,

А може ли да споделите дали има някоя от препоръчаните козметички, която ако не да сменя бурканчето с кола маска, то поне да ползва еднократни шпатули при обезкосмяване?

# 122
  • Мнения: 4
Здравейте!
Аз си търся къде да отида на кола маска като за пръв път и да не ме откажат. Няма ли ниаквки отзиви за Студентски?
Имам и питане за Здравка - навих се да отида при нея, но кога работи и колко време по-рано трябва да запишеш час?

Хей,
малко късно отговарям, но някой по-горе беше дал номера на Милена. Наистина работи много добре, много съм доволна препоръчвам ти да отидеш там,няма да съжаляваш. Simple Smile

# 123
  • София
  • Мнения: 79
Здравейте,бихте ли оставили или пратили актуален номер на Здравка.Ще съм много благодарна!

# 124
  • софия
  • Мнения: 25 576
Здравейте!
Аз си търся къде да отида на кола маска като за пръв път и да не ме откажат. Няма ли ниаквки отзиви за Студентски?
Имам и питане за Здравка - навих се да отида при нея, но кога работи и колко време по-рано трябва да запишеш час?

Хей,
малко късно отговарям, но някой по-горе беше дал номера на Милена. Наистина работи много добре, много съм доволна препоръчвам ти да отидеш там,няма да съжаляваш. Simple Smile
Радвам се, че си доволна.
Да ми е чиста съвестта, че не съм подвела някой. Тя си е "моята" козметичка и според мен работи страхотно, въпреки че е малко странна като комуникация, особено в началото. Ходила съм и при Здравка и Милена работи не по-зле от нея. И двете са много добри, но Милена ми е по-близо и е на пълен работен ден, всеки ден.

# 125
  • София
  • Мнения: 197
А някой да знае салонът на Здравка във Варна къде точно се намира?

# 126
  • Мнения: 678
Здравейте, има ли добри отзиви за добра козметичка в София, района на Борово, Гоце Делчев, Бели Брези, Красно село, Манастирски ливади? Нещо не мога да попадна на кадърен салон в района. 

Благодаря предварително    bouquet

# 127
  • Мнения: 31
Здравейте,

Прочетох темата и съответно се обадих на Здравка, Тони Кирова и на още един салон, но на всичките места не правят кола маска интим за мъже newsm78.

Моля, препоръчайте място за топла кола маска-интом. В момента ходя в Люлин при една много добра жена, но тя работи с ленти и ми се иска да пробвам с топла кола.

п.с. За предпочитане е салонът да е в северните квартали.

Поздрави!

# 128
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
В хотел Аккорд има салон- козметичката се казва Емилия, прави кола на мъже и не е с ленти  Peace

# 129
  • София
  • Мнения: 35
Здравей rockyraccoon ,

Ако искаш мога да ти изпратя на ЛС координатите на моята козметичка. Намира се в Красно село. Много съм доволна от нея и не взима скъпо.

# 130
  • Мнения: 1
Някой може ли да сподели кои са актуалните телефон и адрес на Здравка?

# 131
  • Мнения: 114
Здравейте, да побутна малко темата - аз също се интересувам от актуалния адрес на Здравка, много ще съм благодарна ако някой се включи и каже Simple Smile

# 132
  • Мнения: 12
Здравейте, да побутна малко темата - аз също се интересувам от актуалния адрес на Здравка, много ще съм благодарна ако някой се включи и каже Simple Smile

Здравейте, и аз също се интересувам от Здравка, защото ми е близо. Споделете повече - чистота, цена?
Преди ходех при Нина на ул. Оборище и тя прави такава восъчна гореща кола, но ми е доста далече и неудобно като транспорт

# 133
  • софия
  • Мнения: 25 576
Здравейте, да побутна малко темата - аз също се интересувам от актуалния адрес на Здравка, много ще съм благодарна ако някой се включи и каже Simple Smile

Здравейте, и аз също се интересувам от Здравка, защото ми е близо. Споделете повече - чистота, цена?
Преди ходех при Нина на ул. Оборище и тя прави такава восъчна гореща кола, но ми е доста далече и неудобно като транспорт
Доколкото знам Здравка вече не работи на мястото, което беше споменато. Ако районът е удобен, аз препоръчвам Милена. Тя е на ул. Триадица. Има-няма подлез разстояние.

# 134
  • Мнения: 1 525
То зима, зима, ама красотата е всесезонна Wink
И аз се сетих за Здравка, но виждам, че липсва актуална информация за нея.
zvanche, сподели за Милена  bouquet

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт