Кола маска в София

  • 92 277
  • 212
  •   1
Отговори
# 195
  • София
  • Мнения: 135
Отидох при Тони на място днес, голяма симпатяга е. Записвам си час аз за корем, мишници, интим. При което тя заявява "Аз цял интим не правя, топки и член не пипам. Отпред отзад, да, но не сте гол...."  Напомни ми една моя стара козметичка, която ми правеше всичко, но настояваше да съм с гащи, все едно кой знае какво правим.... Та явно и тази Тони не е моят човек. Продължаваме с търсенето, благодаря ви.

Последна редакция: пн, 15 апр 2019, 17:33 от kevin87

# 196
  • Мнения: 110
Здравейте на всички. Прочетох доста добри мнения за Тони и Здравка и имам желание да си запиша час, за да ги изпробвам. Можете ли да ми кажете обаче, дали използват кола маска с ленти или тази другата, която се маха с ръце? Благодаря предварително!

# 197
  • София
  • Мнения: 1 252
Аз само за Тони мога да кажа - използва кола маска с нагревател и отделно за различните зони - използва патрони май се казваха - примерно ако ти е чувствителна,  тя се съобразява с това и използва съответния вид кола маска (поне при мен е било така). Не се маха с ръце, а с еднократни шпатули...въобще всичко е еднократно там с оглед на по-голяма хигиена. Не искам и да помисля за кола маска, която се маха с голи ръце...бррр

# 198
  • София
  • Мнения: 2 819
Не се маха с голи ръце, а ръцете са с ръкавици. Отлепва се с ръце, а не с ленти, това е разликата в двата вида кола маска.

# 199
  • Мнения: 32
Отидох при Тони на място днес, голяма симпатяга е.

Здравейте. Можете ли да дадете контакти на Тони?

# 200
  • София
  • Мнения: 126
Здравейте,  търся салон, в който използват  безболезнена кола маска, като район Люлин, Обеля са ми удобни, но приемам и др.предложения. Също ако може и цени ?

# 201
  • Мнения: 11
Здравейте Simple Smile Дали някой може да ми препоръча козметичка в Света Троица или някъде на близо...ако пък не дали може да ми кажете страницата във фейсбук на тази Тони и нейни актуални координати. Благодаря !

# 202
  • София
  • Мнения: 3 943
Здравейте, търся козметичка в Банишора за интим, да работи с еластична кола маска.

# 203
  • Мнения: 4
.... Та явно и тази Тони не е моят човек. Продължаваме с търсенето, благодаря ви.
Здравейте,
Намерихте ли козметичка?
Ще съм благодарен ако споделите!
Благодаря предварително.

# 204
  • София
  • Мнения: 135
.... Та явно и тази Тони не е моят човек. Продължаваме с търсенето, благодаря ви.
Здравейте,
Намерихте ли козметичка?
Ще съм благодарен ако споделите!
Благодаря предварително.

От лятото ходя при Моника в Красна поляна в един забутан салон в трета част, оказа се че ми е съвсем близо (никога не съм държал да е до мен, до сега всичките ми са били на другия край на София). Не взима скъпо, много е вежлива и възпитана, салонът е чист. Но не съм много доволен. Пропуска на много места на интима. Ходя, защото нямам избор. Истински добрите са малко и или са много скъпи, или са много далеч или не правят интим на мъже.

Не знам бил ли си при Милена в Ира Бюти в Овча купел, може да я пробваш. Скъпа е, но е една идея по-добра и работи много бързо. Лятото попаднах на една зад Галакси център в Слатина, малък салон, козметичката беше нова, цялата в пиърсинг, не знам дали все още е там, правеше на мъже интим, даже останах доволен. Но беше резачка като цена и в комбинация че ми е ужасно далече реших да си ходя в квартала.

Ако ти си намерил някоя да прави кола на интим на мъже споделяй опит.

Може ли ако има някой от форума, който реално ходи при тази Тони в Хиподрума да я попита дали прави интим на мъже, защото на мен нещо ми филофстваше лятото и така и не я разбрах. Обясняваше ми май, че прави, но без тестиси, което ме озадачи и ми се стори много странно изобщо като предложение. По-добре да ми беше казала, че не прави. Та идеята ми е ако може в прав текст да я питате - прави или не.

Препоръчаха ми и някакъв салон в центъра на София до метростанция Сердика, правели интим на мъже, но като им видях цените в сайта ми стана лошо, май беше 50 лв. То по-добре лазерна епилация да си направиш.

# 205
  • Мнения: 4
.... Та явно и тази Тони не е моят човек. Продължаваме с търсенето, благодаря ви.

От лятото ходя при Моника в Красна поляна в един забутан салон в трета част, оказа се че ми е съвсем близо (никога не съм държал да е до мен, до сега всичките ми са били на другия край на София). Не взима скъпо, много е вежлива и възпитана, салонът е чист. Но не съм много доволен. Пропуска на много места на интима. Ходя, защото нямам избор. Истински добрите са малко и или са много скъпи, или са много далеч или не правят интим на мъже.

Не знам бил ли си при Милена в Ира Бюти в Овча купел, може да я пробваш. Скъпа е, но е една идея по-добра и работи много бързо. Лятото попаднах на една зад Галакси център в Слатина, малък салон, козметичката беше нова, цялата в пиърсинг, не знам дали все още е там, правеше на мъже интим, даже останах доволен. Но беше резачка като цена и в комбинация че ми е ужасно далече реших да си ходя в квартала.

Ако ти си намерил някоя да прави кола на интим на мъже споделяй опит.
Здравей,
Благодаря за изчерпателния отговор.
За съжаление не съм намерил...

Преди 3-4 години съм ходил при Тони и ми разказа същото, както и на теб. Иначе е перфектна... Не ми харесва да съм нахален и не отидох втори път.

Сега ходя в Слатина, но и тя не прави интим на мъже...
Проблема ми сега е, че тези дни ходих  и само за интим никъде не биха ме взели - винаги (а и с право) си мислят, че когато попита човек по телефона е твърде вероятно да е някой перверзник. За пример: звъннах в Студио Мис Кери, замислиха се и отговориха, че не предлагат услугата интим на мъж, а в същото време са публикували обратното:

https://studio24.bg/salon-za-krasota-miss-kerri-s515/c17#sections

Ще съм благодарен ако споделиш контакти на Моника, пък било то и на лично съобщение...

# 206
  • Мнения: 763

Може ли ако има някой от форума, който реално ходи при тази Тони в Хиподрума да я попита дали прави интим на мъже, защото на мен нещо ми филофстваше лятото и така и не я разбрах. Обясняваше ми май, че прави, но без тестиси, което ме озадачи и ми се стори много странно изобщо като предложение. По-добре да ми беше казала, че не прави. Та идеята ми е ако може в прав текст да я питате - прави или не.

Ходих наскоро при Тони, не съм я питала изрично, но на табелата й с ценоразписа за мъже пише "интим без тестиси". Много приятна жена, но на мен ми накъса много космите. Май няма да повторя.

# 207
  • Мнения: 8
Здравейте!

Някой знае ли къде в София правят кола маска с Waxx или подобна, т.е. на гранули ?

# 208
  • Мнения: 15
Случайно да намерихте такъв салон в София и аз издървам от доста време, но неуспешно? Simple Smile

# 209
  • Мнения: 1 348
Доколкото си спомням моята козметичка работи с такава, по заявка на клиента при записване на час.
Иначе попринцип си работи с течна топла кола.

The beauty salon - срещу арката на НСА

Общи условия

Активация на акаунт