Родени 2004г.

  • 51 795
  • 727
  •   1
Отговори
# 30
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 473
Лаленце,  Hug
Много се радвам, че всичко е минало вече.Сега бързо да се възстанови и да не се товари Викчо, а ти-повече спокойствие да намериш.  spoko

# 31
  • София
  • Мнения: 2 835
Лаленце, видя ли - мина и замина! Вече всичко е зад гърба ви! Поздравления!

# 32
  • Мнения: 723
Лаленце,много ведра новина  Grinning,
Мама Саня-АУ Shocked-направо чух скърцащи стълби,видях няколкогодишни  паяжини и ми замириса на мухъл,
бягай надалеч и си моли скоро споменът да избледнее Simple Smile
Минимо-емоциите на детето на първо място,писна ми от педагози ,на които "такъв им бил начина на преподаване"
Вихрогонче-дано е за добро Hug
Лек ден момичета Simple Smile

# 33
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 905
Лаленце, страхотна новина  Hug Много се радвам, че всичко вече е наред и вече е в миналото.  Hug

# 34
  • София
  • Мнения: 1 511
Лелеееее...най-накрая ви намерих!   bouquet
Вече си мислих, че няма тема за родени 2004 г.
Така - Тано е роден на 10.09.2004 г.

Холи,
как сте? Как е малкото бръмбърче?

Тан, Дорка,
пишете нещо.
Поздрави от нас!
  bouquet

# 35
  • Мнения: 1 168
Здравейте! Браво на Вики, бързо възстановяване! Връщам се да ви чета, че много сте писали!  Hug

# 36
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Привет и от мен в новата темичка! Джони, мерси!  bouquet

Радвам се за добрите новини при Вихрогонче и при Лаленцета. Hug

И продължавам да стискам палци за Стели Мели. Praynig

На мен тази седмица ми беше доста тежка... Върнах се на работа след 10-месечно отсъствие и сега ми е едно такова нереално... Confused

# 37
  • Мнения: 4 371
О, Чоколина spoko А дребното кой го гледа?

# 38
  • Мнения: 1 283
Привет сладурчета! Нямам много време да пиша, но хвърлям от време на време по едно очо. Бебата си хапва и расте, но сега ни мъчат колики и сме постоянно на ръце. Нямам време нищо да свърша. Баткото и каката много се радват на бебата Simple Smile Виждам,че има още една мама очакваща трето. Пожелавам й късмет от сърце Simple Smile Хей, Септемврийки включвайте се и вие. Май само Вярка пише чат-пат. Кате, благодаря,че писа мила.До скоро момичета и много здраве на дечицата и семействата ви от нас.

# 39
  • Мнения: 9 814
Ха, да видиш ти, сега разбирам, че има отчетна на набор 2004!  Grinning
Ето ме и мен тук.

За статистиката- Катрин е родена на 19 септември.

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Gwen, Франческа  Hug добавени сте в списъка.
Холи - дано скоро на бебочето да спрат коликите, че да се отучи от "на ръце"  Peace
Чоколина - пожелавам ти скорошно адаптиране  Wink
Стели  Praynig дано всичко е минало благополучно  Praynig
Лаленце   bouquet чудесно. Дано днес вече сте ОК.
Момичета ние вчера и днес се наиграхме на снега. То не беше снежен човек, топки, борби и снежни ангелчета  Mr. Green
Лека седмица на всички  Laughing

# 41
  • Мнения: 668

Лаленце   bouquet чудесно. Дано днес вече сте ОК.


O да, вече е добре сладура, малко взе да преиграва дори  Thinking. Ходи така полекичка, мамоооо ела за това, ела за онова.....Хитряга, ама аз му угаждам какво да го правя.  Crazy
Още веднъж много ви благодаря за подкрепата, беше ми много нужна Hug

# 42
  • Мнения: 9 814
 Джони, благораля за включването. Аз пък ще гледам да съм редовна. И ние се наиграхме в снега. Щом и аз го заобичах  Mr. Green
The Tulip, прочетох и се радвам, че сте добре.
Чоколина, ще разкажеш ли как е с двете деца и работата. Знам че, не е кой знае какво геройство работеща майка на две деца, но все пак ме хваща страх като знам, че скоро и за мен майчинството свършва.

# 43
  • София
  • Мнения: 1 511
Gwen, Франческа  Hug добавени сте в списъка.
....

Благодаря!

....
Чоколина, ще разкажеш ли как е с двете деца и работата. Знам че, не е кой знае какво геройство работеща майка на две деца, но все пак ме хваща страх като знам, че скоро и за мен майчинството свършва.

Мдааа... и моето майчинство е към края си. Rolling Eyes
Честно да си призная...допада ми да си стоя вкъщи и да се грижа за семейството ми.
Нооооо...пък да ходиш на работа всеки ден и да срещаш нови хора е чудесно.
Сега през деня се грижа за малкия,приготвям храна за вечеря,почиствам,срещам се с приятели. Недоумявам как ще правя всичко това като тръгна на работа?! Може би ще ядем аламинути или готова храна за вкъщи...странно ми е.

# 44
  • Мнения: 987
Лаленце,  страхотна новина    Hug

Марти утре трьгва на новата градина - да видим как ще му се отрази . За сега е спокоен и ентусиазиран. Ще пиша после как е минало.

Джони, добави ни и нас в списька , моля   Hug

Чоколина, дано бьрзо се климатизираш с работата. А малкият кой ще го гледа.

Аз преди две години се пробвах да работя и да го сьчетавам с гледането на децата и кьщата. Е , не ми се получи - едвам издьржах три месеца. Нямам баби да помагат. Мьжьт ми ми помагаше до колкото можеше , но ... работата му е такава , че почти няма  време за това. И така приключи опитьт ми да работя   Mr. Green

Успешна седмица на всички     bouquet

Общи условия

Активация на акаунт