Родени 2004г.

  • 51 796
  • 727
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Направо тръпки ме побиха от разказа на мама Саня. Ужасна работа!
- да, малко като филм на ужасите прозвуча  Sick

# 16
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 483
Направо тръпки ме побиха от разказа на мама Саня. Ужасна работа!
- да, малко като филм на ужасите прозвуча  Sick

Е, чак филм на ужасите не беше. Лошото е, че сме на светлинни години от спазването на елементарни правила и порядки.

# 17
  • Мнения: 4 371
Вихрогонче, много се радвам да прочета това! Успех и дай Боже по-натам да се похвалиш с това, което искаше preggo  ylinfant

# 18
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Мама Саня Shocked Rolling Eyes Rolling Eyes  Цветущо Rolling Eyes Сега добре ли сте иначе Thinking

Да, и аз си мислех за Лаленце и Стели?Някой с някакви новини Praynig

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Вихрогонче, много се радвам да прочета това! Успех и дай Боже по-натам да се похвалиш с това, което искаше preggo  ylinfant

Там е работата, че продължавам да го искам  baby_neutral  Embarassed  Hug

# 20
  • Мнения: 4 371
Ох, тръшнах се болна и ми изветря мозъка, исках да пожелая успех на Стели Мели fingerscrossed

Мери, ти за 14-ти ли си замислила раждането Mr. Green Името решено ли е?

Сання, този добър лекар не преглежда ли и в държавен кабинет, там не успяхте ли да се вредите? И на мен ми е любопитно кой е и какъв специалист е Blush

# 21
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 483
Сання, този добър лекар не преглежда ли и в държавен кабинет, там не успяхте ли да се вредите? И на мен ми е любопитно кой е и какъв специалист е Blush

Преглежда, частният му кабинет си е мой избор. Това не оправдава трагикомизма на ситуацията.

# 22
  • Мнения: 987
Да се запиша и аз в новата тема.
Не ми остава много време да пиша , но ви чета редовно.

Марти тази седмица е в кьщи , че имаше лека темп. в понеделник. Но нищо сериозно - леко зачервено гьрло.
А иньче , май ще го местя в нова градина.....Днес ще ходим да правим нови изследвания.

Сання, наистина трагико-комична ситуация от нашата действителност  ooooh!

# 23
  • Мнения: 581
Я и аз да се разпиша в темата.

Вихрогонче, е дано това се окаже много добро начало за теб и семейството ти  bouquet Ех, дано , дано, дано, дано.

Колибри, снежното конче е много красиво. Как успяхте да го направите?

Мама Саня, този лекар е направо за затваряне. А разказа хем звучи  смешно хем е и жалко, че има такива лекари, работещи при такива условия

Минимо, бързо да се оправя. Марти.А защо ще се местите в нова градина? Нали не е нещо сериозно.
Стискам палци за Лаленце и Стели.
Лек ден на всички.

# 24
  • Мнения: 987
Имамама , просто разминаване между моите и на госпожите методи за възпитание. Съжалявам само , че не го преместих по-рано. Все се надявах да се промени нещо, но уви....
Когато ходи на градина си гризе зверски ноктите , чак до крьв. А и два дена да си остане в кьщи - веднага спира. Просто няма смисъл повече да си тормозя детето.

# 25
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 473
minimo,поздравявам те Hug
Абсолютно си права и щом имаш възможност-давай, не си струва детенце да се травмира и да намразва учението заради първи впечатления от градината/училището  bouquet

# 26
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 905
minimo, наистина в такива ситуации е по-добре да преместиш детето. Правилно решени си взела. И дано на новото място, всичко бъде наред. Praynig
Вихрогонче, хайде, ще чакаме нова лентичка и стискаме палци всички дружно. Grinning

# 27
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
От снощи Виктор не иска да ходи на градина и плаче. Едната госпожа се е пенсионирала, а  той я обожаваше. Сутринта не искаше да става от леглото. Милото ми то, говорих, обяснявах, но все едно не ме чува. Cry

# 28
  • Мнения: 668
Здравейте момичета.  Hug Много ви благодаря, че бяхте с нас. За щастие всичко вече мина. Още снощи се прибрахме в къщи. Вики доста си поплака вчера като се събуждаше от упойката и снощи плачеше на сън. Днес стана и се разхожда. Дребното дори успя да го удари без да иска, ама то само се вре в него да го гуши, та се чудя, него ли да държа, Вики ли да пазя.
Стели  fingerscrossed
Връщам се да чета.
Джони благодаря за новата темичка.   bouquet

# 29
  • Мнения: 1 280
  Да не ви изгубя   Grinning

 Вихрогонче, всичко най-хубаво вече и без повече сътресения  Hug

 Стискам палци на Стели!

Общи условия

Активация на акаунт