Октомври 2006

  • 70 186
  • 588
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 192
Лелеее, голям смях!  Joy

Херка, не предполагах, че имаш агенти на всякъде! Къде те откриха в нашата бавнодвижеща се темичка, не знам! Моя пост беше само за наша вътрешна информация - да си се посмеем тук десетината мами, които пишем. Не бих предположила, че някой ще те разнесе после и по други отчетни. Twisted Evil Всъщност шегата ми беше нещо като "наказание", че те чакахме с Ели цял следобед в съботата!  Crazy Heart Eyes Нищо, вие пак ще се изкушите от Джъмбото и ще дойдете насам, сигурна съм!  Peace Но тогава с Елито ще барикадираме изходите от Пловдив, за да не се измъкнеш пак по търлъци!  Laughing

Коте, мнооого подходящо клипче! Направо си ги представих Херката и сержа на първия тир - усмихнати до уши и махащи с ръце на децата!  Mr. Green

# 46
  • Варна
  • Мнения: 932
Искам и аз Джъмбо у Варна  Crossing Arms ( да се надяваме , че Хера е купила всичко необходимо и няма да се втурне насам) . Митко си има вече подготвени подаръци - пожарна кола и кран . Някой Макуин ще взема и сме готови .Ама ако Сержа или някой друг дядо Коледа реши да намине през къщи , няма да го върна де.  Още не съм измислила подарък за бебока , който всъщност не е бебе вече . Опитва се да ходи и упорито сваля топките от елхата .

# 47
  • Мнения: 5 178
Вероятно го плануват за следващата Коледа, че да може старозагорките да го опустошат  Mr. Green
Търси се Снегурачка, която да допакетира подарките  Embarassed. Реших, че на децата трябва да са пакетирани в хартия, да има да се къса и  радост да има  Heart Eyes Обаче за 10 деца ми се  взе акъла  Rolling Eyes

# 48
  • Мнения: 490
Ейййййййй, големи мохабети тук Joy, голяма веселба за сметка на кака ви Хера  Mr. GreenОпасна е тя Heart Eyesи агенти има навсякъде - да ни разберат за какво си говорим тук Shocked
И моля, не намесвайте Сержа /той ми е приятел/като Дадо Коледа - човека няма нищо общо с набезите на жена си Grinning. Да хваща кака Хера тира с подаръците santa2 и да тръгва с някой друг Коледа да разнася LaughingСъвсем сериозно, следващия път няма да позволим така да се измъкне от Пловдив smile3534
Абе, без майтап - сигурно не е заради заралийки/щото стоката е далеч от 6 тира/, но вчера магазина ми се стори поопразнен/или поне откъм посетители/. Ами нямаха  Рейнджър гадовете и съм купила влак - да видим Кико доволен ли ще е от Дядо Коледа.
Джъмбото викам, че му стана голяма реклама - китайска стока с малко по-добро качество от познатото ни и съвсем не толкова ниски цени.  WinkСмятам, че са нормални за предлаганото качество.
Сега ставам, че малкото джераме е задрямало - да свърша нещо и пак ще наобиколя.
Целувки и пратете малко Сняг Nature Snowmanнасам.

# 49
  • Мнения: 5 178
Сори, ама снега се стопи.. Има кал - ако си нямате ще ти замета малко от улицата.. Днес защото имам 100 задачи, ме избива на простотия от сутринта ..
А скоро не съм показвала мойто маймун (лъв отскоро) - http://shevdi.snimka.bg/family/razni.225601.16413892

# 50
  • Мнения: 49
Привет сладурани ,страшно весело е станало с джъмбо ,хера и дядо коледа даже ,като ви чета толкова весело ми е,че ми се иска да ви познавам не само задочно Hug
хайде лек и усмихнат ден че имам много задачи и при нас утре идва дядо коледа в детската Hug  bouquet

# 51
  • Мнения: 192
Момичета, днес е тържеството на Али в градинката. За първи път ще види на живо дядо Коледа.  Crazy Стискам палци да мине добре, че тя хич не иска да се среща с добрия старец... Взехме й за там голяма кукла (около 1 метър висока). Тя искаше бебе, но понеже имаме вече 10-тина бебета в къщи, та Боян реши да купим такава кукла. Доста време я обработвахме да си поръча "голяяяямо бебе с дълга коса, рокля и обувки". Накрая поиска точно такова и пуснахме писмото до Дядо Коледа. Моля се всичко да мине добре и да не е разочарована от подаръка. Praynig

А Маги направо ми разказва играта от няколко седмици. Залепена е за мен като гербова марка. Само като види, че излизам от хола и започва ужасяващ, неспирен рев и после се носим по 15 мин. Tired  Не можем да я оставим за ден при нашите, защото много плаче. Сега се принуждаваме да я вземем с нас на Априлци за 3 дни за новата година... Аз вече свикнах с мисълта, че ще съм с двете деца и няма да разбера много от купона, но поне се моля да са здрави...

# 52
  • Мнения: 490
Ей, Са, добре че влизам във форума да видя как сте - не се обаждаш 2 дни ConfusedЩе чакам да разкажеш за тържеството, както и останалите чието такова е минало Wink
При нас празника с родителите е утре във физкултурния салон. Предполагам, че Дядо Коледа ще им даде само торбичка с лакомства, а големият подарък ще е на 22-ри, когато ги заведат на куклен театър и там след това ще идва Дядото с чувала. Не разбирам само, какви са тия срещи по няколко пъти с Дядо Коледа?

Ама, хайде нарушете го това затишие.
Хера, де си бе? Да не се обиди нещо?

# 53
  • Мнения: 5 178
При нас срещата с дядката ще е утре, големи вълнения имат ..Само ми напомня "И кажи на Джуджето, че слушам" Mr. Green Слуша, слуша та като му мине слушането глей ко стаа  #Crazy
Програмата ше е пълна - куклен театър, програма, срещя с Дядо Коледа, подаръци за децата, за групата общи, почерпка

# 54
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Ааааа кви са тези работи с обидите бе Crossing Arms Да не ме познаваш...да се питаш Mr. Green Не просто в офиса нещо немога да публикувам цяла седмица а вечер като се върна все нещо друго правя Crazy
Щях да хокам аз...кви са тези работи...сержа и бил приятел Twisted Evil ами аз горката Crossing Arms де ме сложи в класацията Mr. Green
Утре аз съм на фирмен банкет а сержа е наряд...та ще викна детегледачката вечерта за няколко часа. Лошото е че банкета ни ще е на старозагорските бани и ще трябва да карам през ноща до града...а пътя там е с доста завои и вечер като скрипне става леденко...ама ще карам бавно и да се навядаме да се прибера жива Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Са Hug

# 55
  • Мнения: 518
цял ден писах , писах , ама нали с една ръка , даже по-точно с един пръст , щото с другата ръка крепя най-новия си мъж дето ми виси на цицата  Laughing и ей тъй погрешка изтрих със замах всичко . а беше уникат , вервайте ми , няма да мога да го повторя  , няма и да опитвам:mrgreen:
с една дума (приблизително Mr. Green) , много драго ми беше да чета всички ви ! тез дето често се губят , при следващите включвания , моля да няма болни дечица и притеснени мами ! само хвалби и фукнаници да се чуват !AIR tasi  Ангелина ВерчИтУ Ma4o , бях ви насмела персонално , но сега пък получавате само това Hug Grinning ! за по-редовно списващите същото - Hug !
KOTE,eli_gu , много са хубави и порастнали юнаците !
mariia_  , eva_v , добре ,че Херка вече ви е отбелязала  , ма то кой ли вече гледа заглавната страница - да си пишем тук -кой да се оплаче , кой да ни разсмее - това е важното !

Любопитка , правилно е запомнила - бях планирано секцио . в един момент доста се колебаех дали да се пробвам нормално . в последствие се оказа (макар да продължавам да подозирам докторята в заговор ) ,че операцията е била неизбежна - матката е била изтъняла и разслоена по предишния шев , т. е. пак щяха да ме резнат , но по спешност .
като видях , че не съм способна да променя нищо и като се върна в къщи пак вс. ще е неуредено , последният ден преди операцията се опитах да изкарам в непукизъм и размотавки с Васето . ще кача после и снимки .
на 30-ти рано , рано към 6.15ч. се запътихме пешком към Тина Киркова , заедно с таткото и Васил . аз предпочитах да съм сама , а мъжете да се заведат на детска градина  Wink , ама кога ли някой се е съобразявал с моите желания Confused ! казах чао на Васето като влизах в приемния кабинет , а той направи онази физиономия , която просто ме сразява вс. път като я видя - леко трепереща брадичка , тъжна и примирена муцунка и а-ха да заплаче ! много се притеснявах , защото от както се е родил нито една нощ не сме били разделени - как сега щеше да заспива вечер и как да свикне с мисълта , че не една , а много вечери и дни мама няма да е у дома ?!
ето тук беше най-голямата изненада - една седмица престой в родилното , после той откара още една в бабин дом при свеки - беше със свиркащи гърди и трябваше да годържим далеч от бебето . за тези 2 седмици бях забранила да го водят при мен на свиждане , за да не се присети и да се промени картинката . а тя беше следната : не беше попитал нито веднъж за мен , не е тъгувал , не е кротнал . бил доволен , палав и пакостлив , даже повече от обичайното - това от бабиното глезене предимно . казваше ми по едно дежурно "здрасти" на телефона и го връщаше на баща си , щото си имал интересна игра - да не я прекъсва !
чак започнах да се притеснявам дали е съвсем наред това дете . честно , такава реакция ме изуми просто !

секциото мина спокойно , по план . приета 6.30. , извадиха Емил 7.56 ч. заради йекшъна , който ми организарат домашните , не успях да се притеснявам нито през бременността , нито предишния ден или нощ , нито даже на операционната . докато се усетя и вече бяха готови да вадят бебето , чак тогава ми хрумна да попитам дали веднага дават отговор здраво ли е - това по повод пропуснатата амниоцентеза , но и сега неуспях да се понастрахувам , след миг ми подадоха едно лилаво , омазано в бяло човече - здраво и неочаквано дебело !

самонаблюдавам се и анализирам как аджеба се обичат 2 деца ! винаги ми е било чудно как става номера - как делиш любовта си по равно ! признавам ,че като ми го подадоха току-що уж измит ,умилително ми беше , но не ме напъна нещо отвътре да го нацелувам , само му погалих стъпалцата .
веднага го бяха показали на татко му и брат му ! реакцията на Васил -" ама това бебе не е хубаво - много е мръсно . трябва да го измият " hahaha - много уместна забележка на умното ми детенце !

възстанових се по-добре и бързо от предишното секцио - на следващия ден търчах по коридорите  , обаче на третия ден ми се появи една непозната и странна прерязваща , остра болка ниско в дясно . вчера една дружка ме пита дали ме наболява още . от зора дето виждам в къщи и да ме е боляло и да е спряло - не съм забелязала - пак съм като фъртуна (като изключим ефекта от недоспиването) . 2 седмици след раждане , пак вдигах и продължавам да вдигам Васил - 15кг. , само не смея да го пренасям , както правех дори и последният ден от бременността .

Емчо , не прилича на батко си - нито външно , нито по нрав , доколкото изобщо съм успяла да го опозная на този етап . не ще залъгалка - използва мен за целта , има желание да суче . в понеделник сме на консултация и ще видим имало ли е какво , или и него съм държала гладен като брат му !
положих доста усилия , проявих мъдрост и търпение и като че ли успях да запазя спокойствие този път , макар да  има мн. неща за които не да се ядосвам , ами направо да беснея и пак да е оправдано . ха дано този път имам повече кърма !

който искаше да разказвам за раждането , сега да си бере гайлето с дългия ми пост  Mr. Green Laughing!

пак ще пиша . днес е тържеството на Васил в градината . вписмото до Дядо Коледа пишеше - призрак и вълшебен пръстен . не е смешно , ама никак  Mr. Green. по повода баща му ги надроби едниии.....ще видим довечера резултата !



Последна редакция: пт, 18 дек 2009, 13:52 от oska

# 56
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 437
Оска, специално за теб!  Hug Hug Hug Hug Hug Много, много спокойствие ви желая и здраве, разбира се!

# 57
  • Мнения: 490
Херке Heart Eyes, то и ти си ми приятелка, даже тъ обичам.
OskaHug Hug Hug  bouquetи целувки на младежите Heart Eyes Гайлето си го обрах - не съ плаши!

# 58
  • Мнения: 490
Браво на вас - ще си пиша сама в темата Twisted Evil
Днес от детската градина се обадиха да питат пускаме ли Криско на народни танци, защото танцувал добре и му харесва Mr. GreenЕстествено на мама гордостта започна, но сега се притеснявам да не му секне бързо ентусиазма и да възлагам напразни надежди.
Иначе утре имаме посещение в кукления театър с Големия шарен автобус, а после Дядо Коледа ще минава по групите да раздава подаръци и да се снима с малчуганите Wink

# 59
  • Варна
  • Мнения: 932
Ели - пиши бе , ние ще си четем редовно.
Оска , много гуш и от мен  Hug Hug Hug Ама къде са снимките на младежа? За любовта към двете деца - аз никога не съм се замисляла по въпроса , но нещата някак си идват от самосебе си . С първото си дете изобщо не усетих майчински чувства от начало . Родих го , гледах го - ми бебе като бебе . Аз колко такива съм виждала преди ехеееееей hahaha А второто ми идеше да си го гушкам още като излезе . Но всяко си е само за себе си , всяко си е като отделна вселена и си го обичам като единствено . Изобщо няма място за сравнение . НИе винаги сме искали 3 деца , отдавна съм на ръба да се откажа от тази работа , а колкото повече растат, толкова повече се убеждавам , че в живота ми няма място за бебе номер 3 , не щото няма да го обичам , ами защото ще лудна тотално .
Днес имахме тържество в ДГ . Дядо Коледа донесе камион Мак , който се отваря отзад ( уф , че го рекох Joy) . И детето толкова се зарадва , като го видя , че за дългожеланите пожарна и кран рече - "Тях друга Коледа". Пък и те вече са купени , освен да го убедя , че след 4 дни е друга Коледа .

Общи условия

Активация на акаунт