Октомври 2006

  • 69 869
  • 588
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 490
Къде се изпонапихте бе, СТУДЕНтКИ  такива? Никой няма в тоя форум Crossing Arms


Така: украсата съм сложила, но чакам естествена елха в саксия . С подаръците съм до под крушата- Кико има минимум 100 желания и накрая Дядо Коледа може да реши съвсем друго, а за останалите деца /пазаруваме за племенниците/ съм готова на 50%. Коледното тържество от детската градина ще бъде в Кукления театър, където Дядо Коледа ще раздава подаръците и торбички с лакомства. После излизаме във ваканция до 4.01.
АИР, радвам се че се обаждате с Ради и сте добре. Много целувки на моя приятел дето сигурно вече не ни помни Heart Eyes
Херке, без майтап - ще ви чакаме Wink

Чакам разказа на Оска и другите да се включите Hug

# 16
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 435
АИР, радвам се че се обаждате с Ради и сте добре. Много целувки на моя приятел дето сигурно вече не ни помни Heart Eyes

ЗА жалост и голямо съжаление е така.. Confused. не помни дори Стоянчо на Мирка и Али на Рени, а беше по цял ден с тях и първите дечица, с които играеше....
Не знам кога бихме дошли в Пловдив..може би лятото....

# 17
  • Варна
  • Мнения: 932
Къде се изпонапихте бе, СТУДЕНтКИ  такива? Никой няма в тоя форум Crossing Arms



Тука сме бре , цапнахме по едно с децата и ги пратих по леглата ( щото сме самички тази вечер , тати ни на работа ).
Елхата е налице от 1 седмица , изкуствена , ама аз много си я харесвам . Вече съборена неколкократно от Митко и еднократно(засега) от бебето .
В саксия ще купим да засадим за Дани . Имаме една , дето я садихме първата година за Митко , вече е по-висока от него  Flutter За подаръците - мъжо ми секна ентусиазъма , утре отива на екскурзийка за няколко дни до Виена и там щял да пазари играчки за децата . Трябваше и аз да ходя , ама пустото кърмаче - как да го оставя   Crossing Arms На пролет е обещал да повтори , този път с всички нас .
Оска трябваше май да е секцио  newsm78 Може би не се  е ситуирала още пред компа да сподели как е било

# 18
  • Мнения: 5 178
Любопитка,  не си взимай бела на главата с децата у Виена, Направо не те виждам с трима мъже на пазар  Crazy
Аз чакам още малко да порасне, като ще се арчим за билет, барем да помни нещо, пък и да може да оръшка всичко у Пратера  Mr. Green Ехх Виенна Heart Eyes

Напоследък много нерви и бягане, абе тоя Дядка Коледа що не си прати джуджетата, ами аз бягам по магазините .. и нали само се пишеше писмо и те идваха сами, а при мен все се празни портмонето Thinking

Ели_гу, ква пиячка, кви пет лева.. Бяха то славни времена.. бтв я съм още студеНка Simple Smile  newsm24

# 19
  • Мнения: 1 207
Хайде и аз да се отчета телеграфно,че хич не съм по писаниците,а да си призная честно и не чета много,много.
С градината сме наникъде.След последното боледуване го спрях и от 1 месец вече не е ходил.Мъжа ми не дава да го пускам,ноооо другата седмица тръгва ,защото ще изкукуригам вече тук в къщи с него.
Лошото от градината е,че започна да не иска никой освн мен.Преди стоеше постоянно при свеки,но вече не иска мама,та мама smile3515.Сега се чудим за Нова година как да го прилъгваме.
Незнам как сте с говоренето,но все си мисля,че Красимир не може да говори.Не,че не може ,но много малко неща казва и са много бебешки.Най-вероятно ще проговори по-късно,но това ми тежи малко.
Аир и ние сме с вашите размери 13кг. 95см., джинсите му 18-24 месеца са му точно Laughing.Поне дрехите вече втора зима ни стават Wink
Не съм украсявала нищо,но тази седмица трябва да започна по-малко и ще чакам елхите в саксии после.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 932
tasi какво сега , ще се хвалим кой е най-фин ли? Митко е малко повече - 14 и нещо , 97 см , ама си е най-дребния от всички познати дечица . Ама то си е файда - хем не се хаби много храна за него , хем и дрехите си ги носи по минимум 2 години . А туй че мадамите са по-едри от него - то в наши времена те нали са силния пол  Joy

# 21
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Ейййй русенки загубихте се вие Hug Точно вчера си мислех, че не сте се отчитали скоро...освен сватята ама тя има страх от мен и за това пише Mr. Green
Нашата градина е до кривата круша..т.е не е отворена още и съм още с детегледачката.
За размерите...Слави носи 104 размер..1метър висок..15 килца Crazy макар, че сега малко отслабна защото по цул ден само плодове яде и супи.
Любопитке...остави децата и иди се наслади на Виената Crazy Hug

# 22
  • Мнения: 5 178
14 кг , 99 см. - за протокола по мерене на фини дяца.
Яде не мога да се оплача. Много ме радва, че набляга на плодове, но явно това му липсва в менюто в ДГ.

# 23
  • Мнения: 49
ехоооо,привет слънца,страшни бърборанки сме,сега ми остана време да ви прочета преди да тръгна на работа-2 смяна.
Хера благодаря ,че ни вписа .
и нашата елха падна няколко пъти ,но трябва да внимава ,че имаме и стъклени играчки от времето на мама Winkи дядо коледа/мраз/ е на мама Wink,.А най -учудващото беше че като видя готовата елха ,след като се върна от детската -"нещо не ми харесва отгоре"понеже не бях и купила звезда за връхи сега от снощи е доволна ,че си има звездичка.Но много ходи да сваля играчките и снощи като се прибирам елхата на терасата ,не слушала тати... Simple Smile
сладурчета Heart Eyes
охо и моята Ева си е едричка -17кг и 1 м.,но си е добре детето
лек ден ,че тук и превалява Wear Umbrella

Последна редакция: чт, 10 дек 2009, 09:09 от eva_v

# 24
  • Мнения: 192
Такаааа. Али е на градинка, Маги спи, а аз мързелувам. Голям кеф!  Grinning

Херка, и ние ще сме си тук в съботата, ще чакам да кажеш кога да очакваме височайшо посещение!  Mr. Green

Не сме украсили още, но си вземам бележка и може още довечера да сложим елхата. Нашата е изкуствена. Преди няколко години решихме, че това е най-екологично, чисто и лесно. Харесва ми идеята за елхичка в саксия, но после не знам къде да я засеем, а и се съмнявам, че ще се хване.

Али е доста ошишана напоследък. Над 15 кила е и около 1 метър висока. Изглежда в градинката добре си похапва. Като я питам какво ядат там казва "филийка". Май на хляба набляга мойта щерка...

Хубав ден от нас!  Hug

# 25
  • Мнения: 669
Здравейте!  bouquet

Оска, да ти е жив и здрав сина ,да порасне голям и красив мъж и добър човек!!  bouquet

За градината- когато не е болна, което е супер рядко, всичко е наред,. Не плаче и не страда за нас. На била индивидуалист,не приема общи команди, а само лично издадени. Но лошото е ,че пет дни ходи, три седмици е болна вкъщи-то не бяха грипове, ангини, синузит. Ужас.

Мерките-16,5 кг. -102 см. Голяма си е още от раждането и това е. Но е адски подвижна. Говори буквално нон стоп, като майка си Grinning

Аз имах доста кофти период-скъсах си менискуса по време на работа, правиха ми операция(артроскопия) и един месец бях в болнични. Тъкмо се върнах на работа и едвам, едвам почнах да танцувам и коляното ми се поду, явно от натоварването, изпускаше лимфна течност. Правиха ми пункция и се оправих, но почна да ми се отразява на настроението това, че не съм в балетна форма.

Виена е страхотен град, Ния направо пощуря по Пратера това лято, така че за по-големи деца става. За нас си е рай Mr. Green

Целувки на всички и пожелания за здраве!

# 26
  • Мнения: 490
Пишем се първи в протокола - Кико е 105см/може и 106/, 18.800кг Mr. GreenНаправо си носим дрехи за 4-ри годишни smile3534

Два дена не бях на кеф, че бера големи ядове със съседите, но сега нещата се оталожиха, аз се успокоих- Съда да разреши проблема..
Сега обаче съм на кеф да ви пусна малко снимки на момчетата:
http://www.snimka.bg/?album;aid=452097
Ангелинке Hug За жалост има такива периоди. Ще се оправиш и пак ще влезеш в балетна форма Heart Eyesи на Ниа.

Криско ми е на градина днес, но очаквам изненада довечера - сутринта тръгна с несериозна кашлица, но до довечера има с какво да се обзаведе ConfusedИмали болни деца.

Последна редакция: чт, 10 дек 2009, 12:25 от eli_gu

# 27
  • Мнения: 5 178
eli_гу, а една паролка на лични плииийз  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 490
направо смених албума Wink
пробвай

# 29
  • Мнения: 5 178
много убави тез дяца, и мойто маймун намерих от преди една година и ми станаа топлоо на душата
Хей децата ни са вече малки госпожици и господа  Heart Eyes Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт