БГ телевизия в чужбина?

  • 224 977
  • 409
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6
milena7303, дай инфо как  намери бг телевизия ,аз нещо не се справям
   

# 31
# 32
  • Мнения: 124
Немерихме решение- преди в БГ имах едногодишен договор и сега мога да взема оборудването за тук. Като да си плащам месец за месец. Което ме устройва екстра! От Булсаткома искат предварително парите за година на пред!
Мерси на всички!
Та...пропуснала съм - към ITV ще гледаме. Някой който гледа в чужбина чрез тях да сподели впечатления?

# 33
  • Мнения: 1 101
Да ние сме с ИТВ Peace
Доволни сме но от време на време сменят настройки и трябва да се търсят програми...мъжа ми се занимава с това но и в Форума им си пише вси4ко Peace.
Ако нещо друго те интересува питай

# 34
  • Мнения: 3 804
lozeva при теб основният транспордер 11138 излиза ли  newsm78-при мен след последните настройки в полето излиза написа с текущото предаване -но,няма картина и звук  Shocked ,пуснах на търсене -пак същото нещо се получава.Иначе останалите транспордери работят.

# 35
  • Мнения: 1 101
Аз много много не разбирам Rolling Eyes но питах мъжа ми и каза 4е имаме програми на тази 4естота Peace

# 36
  • Мнения: 3 804
Благодаря за бързият отговор  Hug  bouquet ,значи повредата е в моята антена  Grinning

# 37
  • Мнения: 1 101
Може би ще ти помогна да резрешиш проблема но 4ак дове4ера Peace правело се нещо на приемника newsm78 ти с какъв модел си?

# 38
  • Мнения: 3 804
Digitalbox -ще съм ти много благодарна  Hug

# 39
  • Мнения: 1 101
За момента не е нужно да се прави каквото и да било Peace
Проблема е с сигнала ...играе...и ако сте с малка 4иния затова  не дава...Но в най скоро време ще го оправят Peace

# 40
  • Мнения: 3 804
Вече го оправиха  Grinning

# 41
  • Мнения: 152
zdraveite momi4eta.mnogo mi se iska da blagodaria na Neli4ka za informaciata.ve4e gledam BG film i mi e mnogo priatno......nadiavam se i vsi4ki vie da se po4ustvate taka,sled kato namerite ,kakvoto vi e lipsvalo.
Радвам се,че съм била полезна. Hug

# 42
  • Мнения: 3 804
Проблемът за който писах се оправи ,но да попитам тези който ползват ИТВ- бтв синема изчезна ли ви  newsm78.И ако не ,на коя позиция е  newsm78

Последна редакция: нд, 28 фев 2010, 13:51 от Вещица обичаща чесън

# 43
  • Мнения: 1 101
На мястото си е Peace на 11011

# 44
  • Мнения: 3 804
На мястото си е Peace на 11011

Благодаря   bouquet ,значи ще си сменям чинията

Общи условия

Активация на акаунт