Предложете ми местенце в Троянския балкан за 3-4 нощувки

  • 24 647
  • 68
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8 961
Споделете моля, кои места в Троянския балкан са ви направили добро впечатление! Заболяха ме очите да разглеждам оферти от Гугъл, а така и нищо не харесах достатъчно. Ще се радвам на информация от "първа ръка".

# 1
  • Мнения: 674
Шато Монтан - Троян - страхотен е !!!

# 2
  • София
  • Мнения: 830
Шато Монтан - Троян - страхотен е !!!
Подкрепям с две ръце, нашите ходиха там за 50тия си рожден ден (подарък от мен и сестра ми) и много им хареса. Шатото и досега ми пращат промоции и оферти. Имат и сайт, гугъл ще ти го каже Wink

# 3
# 4
  • София
  • Мнения: 830
http://www.hotel-cm.com/
Ето и Шато Монтан

# 5
  • Мнения: 10 681
Виж темите за Априлци и Чифлик.

# 6
  • Мнения: 3 695
странноприемницата в с.Орешак, Троян  Peace

# 7
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
странноприемницата в с.Орешак, Троян  Peace

това е мястото Peace
спокойствие, тишина и страхотна механа....мммммммм Heart Eyes

# 8
  • Мнения: 719
Шато Монтан имат много хубави пакети.  Peace

# 9
  • Мнения: 3 695
странноприемницата в с.Орешак, Троян  Peace

това е мястото Peace
спокойствие, тишина и страхотна механа....мммммммм Heart Eyes
и много вкусно готвеха  Laughing

# 10
  • Мнения: 8 961
Много благодаря на всички за предложенията!   bouquet

# 11
  • София
  • Мнения: 748
хотел Биле
Много приятен и непретенциозен. Готвеха хубаво.

# 12
  • София
  • Мнения: 830
Много благодаря на всички за предложенията!   bouquet
Да пишеш после на къде сте резеревирали.  Grinning

# 13
  • У нас
  • Мнения: 304
Препоръчвам Спа хотел"Фея"-с.Чифлик. Спокойно ,чудно място за отдих ,много любезен персонал .Добра цена с включени в пакета спа процедури,открит и закрит басейн.Малко прозвуча като реклама ,но все пак нали такава е и темата  newsm78

# 14
  • Мнения: 133
Страноприемницата вече не готвят чак толкова добре, а и мое мнение, че в с.Орешак може да доскучае при продължителен престой. Все пак зависи кой какво търси  Peace

# 15
  • Мнения: 3 695
Страноприемницата вече не готвят чак толкова добре, а и мое мнение, че в с.Орешак може да доскучае при продължителен престой. Все пак зависи кой какво търси  Peace
еее наистина ли  Sad

# 16
  • Мнения: 10 681
Страноприемницата вече не готвят чак толкова добре, а и мое мнение, че в с.Орешак може да доскучае при продължителен престой. Все пак зависи кой какво търси  Peace
еее наистина ли  Sad
Не съм съгласна, че може да доскучае престоя в Орешак, защото наоколо има какво да се прави:  да се посети музея в Черни осъм, задължително да се хапне до насита в Колибито, да се разгледа изложбата на занаятите в Орешак и Троянския манастир. Троян също е много хубав град, има чудесна централна пешеходна част с музей. Ама аз съм пристрастна - влюбена съм в тоя край!

# 17
  • Мнения: 3 695
аз съжалявам, че са развалили вкусната храна в странноприемницата, но наистина има много места който могат да се видят  в с.Орешака, в Троян и околностите, много обичам да ходя в къщата в която перат килими / много красиво е направено /  Peace

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 134
Препоръчвам Спа хотел"Фея"-с.Чифлик. Спокойно ,чудно място за отдих ,много любезен персонал .Добра цена с включени в пакета спа процедури,открит и закрит басейн.Малко прозвуча като реклама ,но все пак нали такава е и темата  newsm78

Точно този хотел никога не бих препоръчала. В началото на този месец по една случайност бяхме там и имахме много неприятна случка в ресторанта. Собственичката на хотела/поне за такава се представи/ е изключително неприятна и нагла жена с отвратително отношение към клиентите. Два дена по-късно в нашия хотел/бяхме в Дива/ дойдоха две двойки, "избягали" от "Фея". Бяха много разочаровани от обслужването и отношението там.

# 19
  • Мнения: 2 821
Ако стоиш 10 дена в Орешак без да мръднеш наоколо със сигурност ще ти омръзне, но това важи за всяко едно място. Движение трябва да има Peace

# 20
  • Мнения: 19 523
Препоръчвам Спа хотел"Фея"-с.Чифлик. Спокойно ,чудно място за отдих ,много любезен персонал .Добра цена с включени в пакета спа процедури,открит и закрит басейн.Малко прозвуча като реклама ,но все пак нали такава е и темата  newsm78

Точно този хотел никога не бих препоръчала. В началото на този месец по една случайност бяхме там и имахме много неприятна случка в ресторанта. Собственичката на хотела/поне за такава се представи/ е изключително неприятна и нагла жена с отвратително отношение към клиентите. Два дена по-късно в нашия хотел/бяхме в Дива/ дойдоха две двойки, "избягали" от "Фея". Бяха много разочаровани от обслужването и отношението там.

Може ли по-големи подробности, че на нас ни предстои пътуване за два дни дотам.....

# 21
  • У нас
  • Мнения: 304
Чоки, това ,което написах са мои наблюдения, не сме срещали лошо отношение,нито сме ставали свидетели на такива,преди 1 ден бяхме там.Но нещата сигурно се променят,щом казваш.

# 22
  • Мнения: 5 602
..... в Черни осъм, задължително да се хапне до насита в Колибито, ....
Сакън да не се излъже6-около 1,5 ч. чакахме храната преди 2 седмици,няма6е много клиенти,таратора представлява6е айран с микропар4енца краставица,скарата -забравена и загоряла.
Това буквално!

За хотел-Планински рай в 6ипково,не е претенциозен,но е спокоен,има басейн,кухнята е добра Simple Smile

# 23
  • Мнения: 10 681
..... в Черни осъм, задължително да се хапне до насита в Колибито, ....
Сакън да не се излъже6-около 1,5 ч. чакахме храната преди 2 седмици,няма6е много клиенти,таратора представлява6е айран с микропар4енца краставица,скарата -забравена и загоряла.
Това буквално!

За хотел-Планински рай в 6ипково,не е претенциозен,но е спокоен,има басейн,кухнята е добра Simple Smile
ЕЕЕ, стига бе!!!!
Ние ходихме на 6-7 август, всичко беше супер вкусно, не помня да сме чакали много , а имаше 3-4 маси заети.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 1 134
Чоки, това ,което написах са мои наблюдения, не сме срещали лошо отношение,нито сме ставали свидетели на такива,преди 1 ден бяхме там.Но нещата сигурно се променят,щом казваш.

Не, не казвам, че са се променили или нещо попдобно. Моите впечатления са продиктувани от конкретна ситуация, реакцията и отношението на госпожа хотелиерката в тази ситуация. Което беше недопустимо.
Хората, които дойдоха в нашия хотел бяха доволни от настаняването, храната и обикновения персонал. Но също така са били "нападани" неоснователно по разни поводи/въпроси от тяхна страна/ от собственичката.
Явно хотелът е хубав, спор няма. Но едно лошо отношение може да ти развали почивката.

# 25
  • Мнения: 3 423
utro77 на кой вариант се спряхте?
Има ли нови впечатления от района.
Аз съм затруднена в търсене на най добрия вариант в Чифлик или Троян.Налага се да пътуваме до Ловеч и търся вариант да го съчетаем с кратка почивка в района.
Виждам добри отзиви за Шатото,но там какво правиш, като няма вътрешен басейн  newsm78
А в Чифлик кой е най добрия хотел ? Виждам доволни от спа хотел Фея.
Какви масажи и процедури има в Шатото и във Фея?
Пътя от Троян до Чифлик читав ли е?
Детето лошо пътува  newsm78
В голяма чуденка съм  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78ако някой ме насочи ще съм много благодарна   bouquet

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 134

Пътя от Троян до Чифлик читав ли е?
Детето лошо пътува  newsm78


И моето пътува лошо, но проблеми сме нямали. Пътят е хубав, лесен, няма "повръщащи" завои.

Ние бяхме в "Дива", като цяло впечатленията ми са добри. Чудесна кухня и обслужване, стаите се поддържат добре,но много захабено/не мръсно/ спално бельо и хавлии. Дано да са се усетили да ги сменят.

До "Дива" имаше един хотел "Балкан". Видя ми се читав.

# 27
  • Мнения: 3 423
Чоки   bouquet благодаря за отговора, много   bouquet
В Дива и Балкан ме притеснява,че няма вътрешен басейн. Страх ме е да го събличам на открито детето.

# 28
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
аз съжалявам, че са развалили вкусната храна в странноприемницата, но наистина има много места който могат да се видят  в с.Орешака, в Троян и околностите, много обичам да ходя в къщата в която перат килими / много красиво е направено /  Peace

Дай подробности за тази къща Praynig
В края на октомври ще ходим за няколко дни и ми се иска да видя нещо ново

# 29
  • Мнения: 719
Кой казва, че са развалили кухнята в странноприемницата в Орешака?  Mr. Green
Ние ходихме сега по празниците и си беше повече от добра.   chef Сега не знам, преди как е било, но ние останахме повече от доволни.  Laughing

# 30
  • Мнения: 3 695
Кой казва, че са развалили кухнята в странноприемницата в Орешака?  Mr. Green
Ние ходихме сега по празниците и си беше повече от добра.   chef Сега не знам, преди как е било, но ние останахме повече от доволни.  Laughing
каква хубава новина  Laughing

# 31
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Ааааа и аз невярвам да са развалили кухнята там Peace
Неземната* - чакам инфо за къщата  с килимите Crossing Arms

# 32
  • Мнения: 3 695
давам, давам  Laughing
това е една къща до реката, която собствениците са я направили много красиво, там се перат килими  Simple Smile тя се намира като се застане с гръб на входа на манастира и в дясно, пресича се реката и се продължава по уличката в дясно, не е в началото, върви си се, къщата се пада в дясно, ще я познаете като се стигне до нея  Peace дано да съм обяснила разбираемо  Laughing направени са пейчици и има много цветя, много е красиво
имам снимки и ако не забравя ще ги кача довечера Laughing

# 33
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Мерсииии  Hug
какво друго мога да видя там? някакъви музеи, нещо друго интересно в околностите?

# 34
  • Мнения: 157
 Мила мама,
дойде октомври и обичайните заподозрени се разщъкахме  Joy
Помня преди две години ми даде инфо за Олимп, имам да ти връщам  bouquet
Чифлика е особено място - приказно красива природа, ако се поразмърдаш или се качиш с колата към хижата. Можеш да се разхождаш, Боби вече е голям мъж и няма да му е трудно по козите пътеки.
Иначе Чифлика си е обикновено село, а за хотелите като че ли аз бих предпочела Веника, новата. Има вътрешен басейн, което теб те устройва заради малкия.

# 35
  • Мнения: 719
Мерсииии  Hug
какво друго мога да видя там? някакъви музеи, нещо друго интересно в околностите?

Природо-научния музей в Черни осъм.
Интересно е и за големи, и за малки.  Peace

# 36
  • София
  • Мнения: 5 259

Все се каня да се разпиша и все не ми остава време.
Ние бяхме в Орешак При Братята. Много приятно хотелче. Всичко е ново.
Лошото е, че някой от стаите на първия етаж се минава покрай тях и ако не са си пуснали
пердетата хората се вижда  Mr. Green
Нямат кухня като цяло, но ако искаш ще ти приготвят храна на барбекюто или някой аламинут.
Ако искаш може да ползваш и сам барбекюто и посудата.
Страхотно си изкарахме. Бяхме само за 2 дена и хванахме хубаво време та се покъпахме и в басейна.
Водата е топла, но не минерална - да кажем че беше около 27-28 градуса. Запознахме се само с единия
"брат".  Много любезен... е имаше си заучен "арсенал" от думи, но все пак си личеше, че се старае.
Последната вечер седна при нас и ни черпи с кебапчета, наденички, картофки  Blush
Останахме доволни от обслужване, качество и количество. (Да предупредя - алкохол там няма и си носиш!)

Ходихме до манастира, музея в Черни осъм и до занаятите. Интересно е за 2-3-до 4 дена!

Обаче... за мен по-хубаво от Родопите няма! Като природа и всичко в Родопите по ми хареса.

# 37
  • Мнения: 3 423
Мила мама,
дойде октомври и обичайните заподозрени се разщъкахме  Joy
Помня преди две години ми даде инфо за Олимп, имам да ти връщам  bouquet
Чифлика е особено място - приказно красива природа, ако се поразмърдаш или се качиш с колата към хижата. Можеш да се разхождаш, Боби вече е голям мъж и няма да му е трудно по козите пътеки.
Иначе Чифлика си е обикновено село, а за хотелите като че ли аз бих предпочела Веника, новата. Има вътрешен басейн, което теб те устройва заради малкия.

Привет lady Blu, много ти се зарадвах  Heart Eyes
Верно ,че Олимп го разнищихме отвсякъде тогава, даже един конкретен апартамент  Hug
Много мерси за инфото за Чифлика.Значи е красива наоколо природата.Аз точно исках да го съчетая с разходка в есенна гора ,детето да си събира жълъдчета а аз да си рия краката в шарена шума  Simple Smile
И до Троянския манастир ми се иска да отидем.До музея на занаятите може също.Иначе този музей с умрелите животни мисля да го пропуснем-адски ми е подтискащо.
Мерси за съвета за Веника Палас.Там топли ли са басейните?Имаш ли представа за градусите?
На мен под 30 градуса ми е студено,аз съм много зиморничава.Топли ли са преходите от басейна към стаята?Добри ли са масажите?
За теб   bouquet

# 38
  • Мнения: 3 423
Ние се завърнахме и да дам прясна информация.
Спряхме се на Шатото, защото с мъжа ми се разболяхме и не ни се рискуваше с басейн( плюс ,че се начетох на лоши отзиви за всички хотели в Чифлика във визит.бг а и снимките на стаите там ме притесниха)
Шатото е симпатично скромно хотелче.Пиколото е много старателно.В ресторанта готвят вкусно.Ние бяхме взели пакет "романтична ваканция",която с детето не се оказа точно романтична  Laughing Цената е ниска 114 лв на човек.
Включваше шампанско и бонбони в стаята-детето си поигра с да пресипва леда в чашите  Simple Smile и изяде бонбоните.
Уж вечеря на свещи в ресторанта.Казвам уж, защото свещи и някаква специална украса нямаше.
Вечерята бе вкусна,но включеното в пакета е недостатъчно,тоест допълнително си поръчваш още толкова.Салатеното плато много ми хареса,Млечното също,Пелето рокфор е вкусно но много тежко.Тортите са кофти.
Сутринта имахме закуска в леглото, което е приятно.Компле-нищо особено,кофти шунка,кофти кашкавал.
Има качествен интернет в стаята.Дадоха ни кабел за лаптопа.
За региона се изисква голяяяяяяяяяяямо въображение за да намериш, какво да правиш.
Изключвам Троянския манастир, който наистина е прекрасен и си заслужава да се види.
Издирихме и къщата с килимите.Има атмосфера мястото.Няма какво толкова да видиш, но се чувстваш приятно да седнеш под мушмулите и да гледаш реката.
От чудене, с какво да занимаем малкия, въпреки че мразя препарирани животни все пак посетихме музея на Черни осъм и силно съжалявам, че го сторихме... излязохме си след 5 минути за възмущение на касиера.
Вътре смърди ужасно  Sick.Студено е, като в морга.Животните са зле препарирани,изглеждат ужасно.На всичкото отгоре ни пуснаха някакво озвучаване на виещи животни и ги пуснаха да се въртят.Изглеждаше потресаващо,като виещи смърдящи прашни трупове на животни...Детето си изкара акъла.Не препоръчвам на деца ,хора които обичат животните,хора с чувствителни носове...
Музея на занаятите в Троян е доста по приветлив.Служителката показа на сина ми истински меч,който го впечатли.Иначе за дете на негова възраст е скучно.
Приятно е кафене Антик до Музея.Вкусно ми беше, там обядвахме .
Вечерта си вечеряхме в Шатото-отново вкусно и този път не бяхме сами в ресторанта, както в петък вечер, имаше някаво мероприятие.
А в Неделя обядвахме в Колибито.Скромно кръчме,но наистина много вкусно готвят и не е скъпо за 3-ма ни 45 лв бе обяда.Страхотни са сачовете,особено Черноосъмския ,много ми допадна,пърленките,супите.Тези десерти с цедено кис.мляко и там приготвено сладко от боровинки -страхотни.Само голямата комбинирана салата не бе добре,вътре някои от салатите бяха замразени а доматите не бяха добре измити иначе пастърмите и луканката бяха ок.
Мъж ми си свърши работа в Ловеч и мисля в региона да не повтарям.



# 39
  • Мнения: 350
Новата Веника Палас  Peace Вътрешен и външен топъл мин. басеин температура на горещата секция около 37 гадуса.  Топлите около 30, не става за плуване почти, а само за киснене. Водих и дете бебета края на август. Скъпо е но си заслужава.
 http://egisihora.snimka.bg/children/4iflika-08-2009.416269.14535229

# 40
  • Мнения: 934
Видях, че сте обсъждали Страноприемницата в Орешака.
Бяхме там в неделя, всичко беше много вкусно  Peace
а и времето беше чудно  Wink

# 41
  • Мнения: 157
Mila mama, аз докато се накумя - вие вече сте се прибрали.
С моя мъж сте на едно мнение - не мислите да повтаряте в Чифлика  Joy
За да почиваш там трябва да си в особено състояние на духа  Joy
Шатото не съм го и чувала, три пъти сме били във Веника /старата/, но това вече няма значение.
В неделя пътуваме за Гранда във Велинград, стискай палци водата в басейна да е над 30 градуса, че с теб май си приличаме - прилично зиморничави сме    Blush
За теб bouquet

# 42
  • Мнения: 3 423
lady_Blu  Hug ще стискам палци.
Аз и в Гранда ходих,като аз бях беше 29 в големия басейн ,но в детския 34 градуса някъде) и джакузито беше топла.От все сърце стискам палци сега да е по топла и в големия.
Страхотно да си изкарате   bouquet


# 43
  • Мнения: 1 047
Направо ме навихте за Дива, но някой спомена, че е скъпичко.
Имате ли такива наблюдения?

# 44
  • София
  • Мнения: 163
Здравейте,
Може ли да използвам темата за да попитам как е кухнята във Веника Палас като цена и качество?
И ако може да препоръчате места в региона с хубава кухня.

Благодаря Simple Smile

# 45
  • Мнения: 208
И аз да побутна темата,мисля да отседнем При братята ,,но не знам дали ще можем да посещаваме минералните басейни в другите хотели???Помогнете със съвет.

# 46
  • Мнения: 93
Можете, няма да имате никакъв проблем. На рецепцията на хотела си плащате за ползване на басейн и готово. Peace

# 47
  • София
  • Мнения: 18 679
Добре де, във Веника палас не ви ли дразни това, че спа-то не е включено в цената Rolling Eyes Аз много мразя така...Как да си платя един час парна баня, като аз не мога да издържа повече от 20 минути? Искам след това да си релаксирам, да си поплувам в басейна и пак да вляза - примерно. Не го разбирам аз това да си плащаш под час за сауна, парна баня, джакузи... Crossing Arms

# 48
  • Smallville
  • Мнения: 994
Дайте ми цени за Веника палас,в сайта им няма или поне не мога да намеря? Crossing Arms
Белинда,поне басейните не са ли включени в цената?

# 49
  • София
  • Мнения: 18 679
Аз питах за двойна стая - 110 лв., включва закуска, басейн, ДДС и тур. такса, нищо друго Confused Цената е добра, но това със спа-то много ме дразни smile3516

# 50
  • Smallville
  • Мнения: 994
Благодаря ти Hug

# 51
  • Мнения: 556
Аз препоръчвам хотел "Света гора" в Орешака. Представлява 10 самостоятелни къщи, всяка с гараж, спалня, трапезария и кухненски бокс.

# 52
  • Мнения: 19 523
Добре де, във Веника палас не ви ли дразни това, че спа-то не е включено в цената Rolling Eyes Аз много мразя така...Как да си платя един час парна баня, като аз не мога да издържа повече от 20 минути? Искам след това да си релаксирам, да си поплувам в басейна и пак да вляза - примерно. Не го разбирам аз това да си плащаш под час за сауна, парна баня, джакузи... Crossing Arms
Ами и според мен това е възмутително. В тази връзка препоръчвам х-л Фея - точно срещу Веника, бяхме там лятото на промоция с включена закуска и вечеря и спа услугите също бяха включени (спа центърът им е прекрасен), само масажи и др. по-специални неща се плащаха отделно. Най-малкото човек по хавлия вместо да си сменя басейните, сауната и парната баня и да релаксира да си носи часовник и портмоне за да си засича време и да се разплаща...

# 53
  • Мнения: 2 484
 newsm78  в Черни Осъм някой с впечатления от х-л Здравец  newsm78

# 54
  • Мнения: 2 484
Бяхме в Х-л Здравец http://www.visit.bg/staedte/fewo.php?hotid=259 от 6 до 8 днес се пибрахме,условията и всичко както си го пише си е така,стопаните са много мили млади хора,всичко правят с любов,стопанката знае невероятни рецепти,прави страхотни салатки,домашни питки ,ръжени хлебчета,палачинки,пици,спагети,питки със кайма тип пица,вечеряхме едната вечер страхотно ястие с пържоли и манатарки във сос,и страхотно домашно картофено пюре,обръщаше много внимание на малката дори играха заедно хорце,самите те имат малко внуче и са много усмихнати млади баба и дядо.Сопанина черпи мъжа ми за добре дошли първата вечер със троянска сливова домашна,страхотна е Peace и аз я опитах,бяхме в апартамента и камината си палихме,знаят пътечки из гората но ние бяхме за малко и не стигнахме до края в гората,за лятото ще е страхотно там из пътечките,..Има домашен чай и повечето неща  от кухнята са си домашно направени Peace
  Заведнеия в Черни осъм-Колибито невероятни пърленки,сачове,шаран,имаше студенти ядяха шишове абе всичко има,хапнахме за това кратко време и във Странноприемницата във Орешак,също проверихме и в Троян кафе старинно,страхотни супички ядохме там и сърми лозови,а на връщане по пътя пак страхотна супа от кокошка във "Тайната вечеря" абе похапнахме си доволно за два дни  chef bowuu
  В Черни осъм много ни хареса музея малката искаше даже да ги пипа животните ooooh! Crazy

# 55
  • Варна
  • Мнения: 1 241
Някакви отзиви за хотел "Виа Траяна"?   newsm78
http://www.viatrayana.net/abouthotel.php

# 56
  • Мнения: 2 484
dolly това което виждам по снимките е супер,но виж цената,това както е описано е на баклемето точно,минахме от там това си е на върха в балкана по пътя и няма нищо друго там само хотелът,за лято е идеално според мен- пътечки,бор,тишина, но сега какво ще правите там само в хотела трябва да седите, а всичко е надалече Peace така си мисля де може да бъркам и да е другаде хотела но никъде не пише къде се намира само на блекемето пише ,иначе обстановката си е "барнато" Само погледни какво се вижда от терасата http://www.viatrayana.net/frameset/gallery/27.jpg  това е страхотно местенце за усамотяване според мен никой не може да те намери къде си  Grinning

# 57
  • Мнения: 1 047
Чудя се между Дива и Веника в Чифлик.
Някой може ли да ги съпостави?
Предварително благодаря!  bouquet

# 58
  • Мнения: 64
Чудя се между Дива и Веника в Чифлик.
Някой може ли да ги съпостави?
Предварително благодаря!  bouquet

Препоръчвам ти едно ново място.  Вилно селище Острова.  Писала съм в тази тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=459094.0

# 59
  • Варна
  • Мнения: 3 243
По-напред в темата видях мнение за хотел Фея, Чифлика. Какво по-точно има в двойната стая, и какво в апартамента? От снимките в сайта им не можах да се ориентирам добре, има ли диван който да може да се ползва като допълнително легло. Идеята е кой вид стая ще е по-подходяща за двама възрастни, едно четиригодишно, и място за сгъваема кошара за малкото newsm78

# 60
  • Варна
  • Мнения: 1 553
В този хотел Фея външния басейн с топла мин.  вода ли е?Става ли да се ползва и сега през зимата?
От снимките в сйта им не става ясно , а и не пишат нищо за него. В сайта само споменато , че вътрешния басейн е с топла мин.вода.

# 61
  • Мнения: 706
В този хотел Фея външния басейн с топла мин.  вода ли е?Става ли да се ползва и сега през зимата?
От снимките в сйта им не става ясно , а и не пишат нищо за него. В сайта само споменато , че вътрешния басейн е с топла мин.вода.
и аз имам същата питанка - колко гр. е водата на външния басейн ,че по-следващият уикенд гласим там 'водно парти'

Последна редакция: ср, 13 яну 2010, 21:50 от morti6a

# 62
  • София
  • Мнения: 721
Ние се завърнахме и да дам прясна информация.
Спряхме се на Шатото, защото с мъжа ми се разболяхме и не ни се рискуваше с басейн( плюс ,че се начетох на лоши отзиви за всички хотели в Чифлика във визит.бг а и снимките на стаите там ме притесниха)
Шатото е симпатично скромно хотелче.Пиколото е много старателно.В ресторанта готвят вкусно.Ние бяхме взели пакет "романтична ваканция",която с детето не се оказа точно романтична  Laughing Цената е ниска 114 лв на човек.
Включваше шампанско и бонбони в стаята-детето си поигра с да пресипва леда в чашите  Simple Smile и изяде бонбоните.
Уж вечеря на свещи в ресторанта.Казвам уж, защото свещи и някаква специална украса нямаше.
Вечерята бе вкусна,но включеното в пакета е недостатъчно,тоест допълнително си поръчваш още толкова.Салатеното плато много ми хареса,Млечното също,Пелето рокфор е вкусно но много тежко.Тортите са кофти.
Сутринта имахме закуска в леглото, което е приятно.Компле-нищо особено,кофти шунка,кофти кашкавал.
Има качествен интернет в стаята.Дадоха ни кабел за лаптопа.
За региона се изисква голяяяяяяяяяяямо въображение за да намериш, какво да правиш.
Изключвам Троянския манастир, който наистина е прекрасен и си заслужава да се види.
Издирихме и къщата с килимите.Има атмосфера мястото.Няма какво толкова да видиш, но се чувстваш приятно да седнеш под мушмулите и да гледаш реката.
От чудене, с какво да занимаем малкия, въпреки че мразя препарирани животни все пак посетихме музея на Черни осъм и силно съжалявам, че го сторихме... излязохме си след 5 минути за възмущение на касиера.
Вътре смърди ужасно  Sick.Студено е, като в морга.Животните са зле препарирани,изглеждат ужасно.На всичкото отгоре ни пуснаха някакво озвучаване на виещи животни и ги пуснаха да се въртят.Изглеждаше потресаващо,като виещи смърдящи прашни трупове на животни...Детето си изкара акъла.Не препоръчвам на деца ,хора които обичат животните,хора с чувствителни носове...
Музея на занаятите в Троян е доста по приветлив.Служителката показа на сина ми истински меч,който го впечатли.Иначе за дете на негова възраст е скучно.
Приятно е кафене Антик до Музея.Вкусно ми беше, там обядвахме .
Вечерта си вечеряхме в Шатото-отново вкусно и този път не бяхме сами в ресторанта, както в петък вечер, имаше някаво мероприятие.
А в Неделя обядвахме в Колибито.Скромно кръчме,но наистина много вкусно готвят и не е скъпо за 3-ма ни 45 лв бе обяда.Страхотни са сачовете,особено Черноосъмския ,много ми допадна,пърленките,супите.Тези десерти с цедено кис.мляко и там приготвено сладко от боровинки -страхотни.Само голямата комбинирана салата не бе добре,вътре някои от салатите бяха замразени а доматите не бяха добре измити иначе пастърмите и луканката бяха ок.
Мъж ми си свърши работа в Ловеч и мисля в региона да не повтарям.
Страхотно мнение, развесели ме и ме информира на 100 процента Simple Smile Пишеш страхотно и съм ти фен!

# 63
  • Мнения: 19 523
В този хотел Фея външния басейн с топла мин.  вода ли е?Става ли да се ползва и сега през зимата?
От снимките в сйта им не става ясно , а и не пишат нищо за него. В сайта само споменато , че вътрешния басейн е с топла мин.вода.
Да, топла е водата, но съм ходила там август, та сега не зная как ще се почувствате. То за такова къпане май трябва да има някаква топла връзка, а иначе по бански и хавлии на студа трябва да влизате и излизате от басейна и на прибежки да влизате в хотела - не е много удобно.

# 64
  • Мнения: 3 423
pontes мерси, мерси   bouquet

# 65
  • Мнения: 581
Здравейте, може ли някой да даде отзиви ако наскоро е ходил в хотел Фея и Дива? Интересува ме дали водата във вътрешният басейн е чиста и как е храната в ресторанта (Фея предлага пакети с включена хранза и не знам дали си струва да се връзва човек да яде там)? Въобще ако имате някаква скорошна инфо за тези хотели, ще съм благодарна да ги споделите.

# 66
  • Мнения: 11
Здравейте, има ли някой наскоро посетил хотел Фея. Мислим да си вземем ваучер за там, питах по телефона за температурата на водата в басейна и ми казаха 33 градуса.Ако има някой скорошни впечатления моля да сподели! Simple Smile

# 67
  • Мнения: 2
НЕ ХОДЕТЕ В ПАРК ХОТЕЛ ФЕЯ!!!
Басейна е студен- макс. 20гр да е водата, а пише 30.
Въ вътрешния дтълбите са трудни за изкачване.
За хавлия таксуват 10лв.
Падат бушоните на тока.
Нямаш право да си носиш собствена вода в стаята, ако не е купена от тях.
Таксуват за посъавяне на неща в хладилника.
Управителката се държи грубо

# 68
  • Мнения: 19 523
Този хотел беше много приличен преди години. За съжаление установявам, че както хотелът, така и целия курорт западат с пълна сила.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт