МНОГОДЕТНИ МАМИ

  • 107 569
  • 732
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 001
Като всички ще ходите някъде и аз пък ще отида! Crossing Arms
При Пепелта розова отпрашвам, да видим ще пребъде ли наш'та вечна дружба или ще предизвикаме някой земетръс. Mr. Green

Приятни ви почивки и раздумки
чакам разни свежи хрумки
да си пишете без мен,
докато си хващам тен!   Laughing Laughing Laughing

# 16
  • Мнения: 723
Мария се казвам Laughing,
този ник е творение на сина ми, който така се обръща към  мен Grinning,
смятах,че е по-лесен от предходния,за който ме критикуваха в бургаската тема, но ............явно само за мен е така-отново получих критиките им,
поне ме помнят-казват ми госпожата със сложния ник-и няма объркване -знам,че мен визират Wink
Между другото Юле-много точни и съдържателни постове четох от теб и от Розовата пепеляшка в една оспорвана и остра тема  bowuu,
а Розовото момиче дали си намери пантофката-рискува у дома й да се появи принц и да поиска стъпалцето й за проба Wink

# 17
  • Мнения: 2 433
Като всички ще ходите някъде и аз пък ще отида! Crossing Arms
При Пепелта розова отпрашвам, да видим ще пребъде ли наш'та вечна дружба или ще предизвикаме някой земетръс. Mr. Green

и аз искам розова пепееееееллл newsm45 ама не ще да ме поканииииии
страх я е да  не и изпия водката , черната....  smile3508
Пък аз...ще си донеса каса бира.... ама не ме кани! Не ще!!!!!!! smile3515

# 18
  • Мнения: 2 433
Мария е по-добре Hug

.....

а Розовото момиче дали си намери пантофката-рискува у дома й да се появи принц и да поиска стъпалцето й за проба Wink ...

ааа...той мъжът и ще даде да се разбере....  с принцове разни... Тя и без другото една - майчински настроена , все чужди мъже се кани да гушка...../ ей сега ме разстреля/  Joy hahaha

Между другото Юле-много точни и съдържателни постове четох от теб и от Розовата пепеляшка в една оспорвана и остра тема  bowuu,
благодаря   newsm51

Последна редакция: пт, 31 юли 2009, 17:15 от JuliS

# 19
  • Мнения: 159
Да се запиша и аз в новата тема!
Мамо Цоци,благодаря за нея   bouquet  Как е бебчо?А ти?

За нас вече с пълна сила важи определението многодетни-всички ни се радват и ни сочат за пример,че все сме заедно с децата,че много добре сме се справяли и т.н. суперлативи,които са си харесали хората  ooooh! А на нас нищо не ни е по-приятно от това да сме непрекъснато заедно.В интерес на истината,бабите много често се включват в гледането на каките и аз се оказвам с по едно или максимум 2 деца около мен... Rolling Eyes А отново казвам- най ми харесва,когато сме всички!Вярно,не е много лесно да контролирам и да се справям с малката кака,особено,когато реши да духне нанякъде,докато аз кърмя бебето,но когато и кака й е с нас няма никакъв проблем-тя ми "помага"  Laughing
Моите родители ще заведат Вики и Рали на море за 10 дена от 15 август и вече започвам да се чудя как ще я караме без тях... Не ми е дълъг стажа като многодетна мама,но имам чувството,че през целия си живот не съм имала по-пълноценно време.Да ги гледам как растат пред мен,как се променят и се нагласят една към друга,как приемат новия член на смейството,като че ли това им е липсвало цял живот... Просто ме карат да се чувствам завършен човек и да се уча от техния чист и неподправен детски ум.
Леле...не мога да се позная,какви мисли взех да редя...  Shocked

Е,засега е това.Надявам се,че скоро пак ще ми дойде музата за писане,а и тая,дето ми пуска малко време  Wink

А ето и малко снимки от последните няколко седмици:  http://picasaweb.google.bg/reni.matsureva/July2009#

Много целувки на всички и да си изкарате хубаво ваканцията!Наслаждавайте се на летните дни,че вече им идва края (поне при нас вечер вече е нужна и връхна дрешка).   bouquet   bouquet   bouquet

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 616

Да почерпя за рожденния ден На Пешко.
Нашата торта беше сладоледена и с една свещичка по-малко - но си я хапнахме с кеф.
Дори се радваме, че имамхме гости, защото по това време на годината никой не стои в града. Днес пътувам по града и се чудя - никаде няма задръствания - явно всички са на почивка!

Пред голяма дилема сме - Бургас или Варна за морето - ще оставим накрая татенцето да реши къде да идем... ( все пак той кара колата). Поне за времето по което да идем имаме някакъв консенсус или от 16-ти или от 22-ри - ще се обадя или на варненки или на бургазлийки  Hug зависи къде ще идем накрая  #Crazy

Голямо гуш за всички!  Hug

# 21
  • Мнения: 803
Леле, Рениииииии, какъв е тоя захарен памук дето ни го поднесе сега?Ти милост имаш ли, а? Mr. Green
Страхотни снимки, "пукат по шевовете" от щастие.    bouquet Розови дрешки, вълшебстото на кърменето, радостта на каките, нямам думи! Ех, това розово все ме кара да мечтая. Laughing
А пък и няма как да сдържа любопитството си, което пита:-На Огняново ли сте били?
Стори ми се познато, та затова...миналото лято ходихме за няколко дни и смятаме пак да прескочим за малко в края на месеца.
Юле, ти нещо "таковаш" ли се с мен? newsm78 И нещо много се разписа напоследък.Често виждам "ухиленото" ти присъствие у форумите, което понякога се трансформира в "озъбено" такова. Mr. Green
И ако обичаш, бъди така добра, да спреш да ми простираш кирливите ризи на форумските въжета с щипки, дето не ми харесват.Ясно??? box
Аз споделям с теб съкровени неща, а ти биеш барабана.И това ми било приятелка. Crossing Arms
Е само тук съм съгласна с теб.
Мария, твоят ник се опитах няколко пъти да го изговоря, но успех-никакъв! EmbarassedДори не можех да го напиша, и когато съм се обръщала към теб, ми се е налагало да го копирам.Така...шегата настрана, но...
а Розовото момиче дали си намери пантофката-рискува у дома й да се появи принц и да поиска стъпалцето й за проба Wink
Размислих!Не ща някаква тиквена карета теглена от мишки да ми идва у дома с принц по-изкипрен и къдрав от мен, хич даже няма да го пусна вътре, камо ли да ми мери някаква си златна пантофка, дори и да се превърне в баровец с ферари, носещ ми маратонка адидас, 37 номер, като за мен, пак не би ме изкушил.Предпочитам да си живея в моята приказка "Тримата братя и златната ябълка" и да съм си Ламята Спаска. Mr. Green  
Сега вече сериозно... Naughty Впрегнах се в онази тема, не знам защо се "паля" както казва Радето от НЕразбирането на хората на другата гледна точка, но здраве да е, другото са бели кахъри.И аз съм разсъждавала като тях преди десетина и кусур години, но сега съм различна.И се харесвам повече, оглеждам си се в моето огледало, което е цялото напръскано с всевъзможни детски пасти за зъби, търся си джапанките в пясъка на плажа, докато три диванета ми се хилят, сякаш им изнасям представление в цирка, спъвам се и настъпвам динозаври в разхвърляния си хол, сядам вечер на маса с четирима души, от които поне трима не харесват това, което съм сервирала, седя на канапето вечер, сгушена в съпруга си доволна, уморена и щастлива с трите си деца.
 newsm51 smile3525 newsm51Раденцеее, честит ти рожденик.Здраве, щастие и късмет му желая.Два пъти ли пусна пост или виждам двойно вече? newsm78 Това ще да е от дългото висене във форумите днес.Отивам да се срамувам и да си лягам. Embarassed Embarassed Embarassed
А относно дилемата:До Бургас пътят ви е по-хубав и по-кратък. Heart Eyes И ние минахме през Пловдив, ама като ти нямам телефона. Crossing Arms

Последна редакция: пт, 31 юли 2009, 23:22 от пепел_от_рози

# 22
  • Мнения: 3 479
Раде, честит ти рожденник! Да е жив и здрав и много да те радва!  bigdance2

Момичета, защо се впрягате толкова в ОНАЗИ тема newsm78 Казано е и даже написано - Който има уши да слуша, нека слуша. Който има очи да гледа, нека гледа. Hug

# 23
  • Мнения: 346
  bouquet - да не ви изгубя ...

# 24
  • Мнения: 427
Честито на РАДЕТО.Пепелче и мен ми се мечтае в розово ама нямапри нас розови са само мечтите.Мами токущо довърших и втората торта за партито в неделя.На всичката ми работа днес докараха дърва и ги изтърсиха буквало пред вратата и цял ден вкъщи без разходка, без пазаруване и малко изостанах от графика.

# 25
  • Мнения: 1 410
Добриютро,дами!

Току що изпратих децата за Видин и реших да глътна мялкото с кафе тук ,във вашата компания .....Спи ми е ,ако легна пък няма да заспя .....И ето ме тук - кукам.....

Мади и Кико са станали шоколадчета от морето и басейна на Арбанаси ....Има снимки ,но са много и незнам дали ще имате търпение да гледате...
Куршунските водопади - http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=13902289
Деветашката пещера - http://www.snimka.bg/album.php?album_id=406154&pid=13902297
Пещерния човек - http://media.snimka.bg/3823/013902298.jpg
Шоколадчето - http://media.snimka.bg/3824/013902396.jpg
Маймунджилъци- http://media.snimka.bg/3824/013902426-big.jpg
Риболовец - http://media.snimka.bg/3824/013902442-big.jpg
На Китен - http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=13902459
РАзходка с лодка по Ропотамо - http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=13902488
Изложба на пясъчни фигури - http://www.snimka.bg/album.php?album_id=406154&pid=13902595
Яхтклуба - http://www.snimka.bg/album.php?album_id=406154&pid=13902615
Титаник  Mr. Green  http://www.snimka.bg/album.php?album_id=406154&pid=13902641 
Сигурно вече станах досадна със снимки ...... Rolling Eyes
Много сериозно ми липсва ПИКАСО ,нещо обидихме ли го това момиче? newsm78От моята брадва ли се уплаши  newsm78 но темичкта е пуста без нея - вярвам всички сте съгласни с мен  Thinking

Юле,такава активност от твоя страна не е имало от доста време ,аз нал' те следя    Sunglasses

Канима ,"чер гологан ( в случая сме кокошки ) не се губи лесно"   Mr. Green

Пепелчееее,нещо с Ванчето много се размечтахте напоследък ....не говорете ,а действайте ....Розови,сини бонбони ...... Laughing

Ванче,нали знаеш ,че по-хубав тен от морския няма ....остави го селския ...... Joy (Ванчето е от морето,което в момента  много й липсва)

Последна редакция: сб, 01 авг 2009, 07:22 от Татянка-бърборанка(DIM)

# 26
  • София
  • Мнения: 1 001
Раде, честито на Пешко!!! Здрав, благословен, силен , добър....всичко по- по- най!!!!   bouquet Hug Heart Eyes
И как въобще може да умуваш, моля ти се - БУРГАС, естествено!  Mr. Green Точно по това време ще дишам там аз морския роден (нефтохимски) въздух....съвпадение да съзираш, ааааа?

Рени, Рени...прекрасното ти момичешко царство е вдъхновяващо!

Танчееее, ама тия хубави деца твои ли са  Mr. Green Ех, да , липсва ми морето, ама и вие ще ми липсвате, като се ЗАселя или като акустирам на морския бряг и аз като Пешеходката, дето "си почива от нас"  Mr. Green ще остана при мама до есента.

Лилииииии, дръж се, македонско девойче, идааааааааааааа..... Joy


Прегръдки за всички!  Hug Hug Hug Hug

# 27
  • Мнения: 159
Пепелче,не е на Огняново това басейнче,на Royal Towers в Банско е първото,а там,дето и аз съм поизложила мощни телеса беше на Добринище.Там водата е топличка и Рали много трудно се раздели с нея...Много ни е близо и почти само там си ходим на плаж.Тогава не бяхме в пълен състав,че Вики беше хванала някакъв вирус  Cry и гледах да са разделени,че да не зарази и Лора.Много ми беше мъчно,че трабва да се измъкваме и да се крием от нея,защото за нея плажа е любимо приключение,а нямаше как с тая температура и на антибиотиците да я водя при други деца... Иначе и на Огняново сме ходили и вярвам,че ще си изкарате хубаво там.Ако минеш през Банско,което е неизбежно,звънни за де видим-ще ми  бъде много приятно!  Hug Пускам ти телефона си на лични.

Иначе ние с бебката тази година ще минем без море  newsm45 .Не,защото не искаме или защото е малка,а защото на тати не му се пътува,а и нещо не се получава с бюджета...  ooooh! .Миналите години прескачахме до Гърция (много близо до мястото,където беше Пикасо-на 3 часа път от нас),но на милото му писна вече и от гръцките крясъци... Ама,здраве да е-та ние сме си почти в планината-какво по-хубаво от разходки на чист въздух и пикници с приятели  newsm41 .А  тия на морето,направо не спирам да ги мисля-няма сянка,няма дръвчета,солена вода, пясък навсякъде,лелеее   Nature Sunny

# 28
  • София
  • Мнения: 1 677
Здравейте!!!!!!!!!!!

Ние си дойдохме преди няколко дни, но нещо нямах муза за писане  Embarassed
Поздравления за всички, които са имали поводи! Специално на Лени- да са щастливи и благословени с малкото съкровище!   bouquet  bouquet  bouquet

Рени, видях познати лица.Много хубави снимки.

Аз малко по-късно ще ви покажа снимки.

# 29
  • Мнения: 2 433
лко дни и смятаме пак да прескочим за малко в края на месеца.
Юле, ти нещо "таковаш" ли се с мен? newsm78 И нещо много се разписа напоследък.Често виждам "ухиленото" ти присъствие у форумите, което понякога се трансформира в "озъбено" такова. Mr. Green
И ако обичаш, бъди така добра, да спреш да ми простираш кирливите ризи на форумските въжета с щипки, дето не ми харесват.Ясно??? box
Аз споделям с теб съкровени неща, а ти биеш барабана.И това ми било приятелка. Crossing Arms


Да не си помислите че се караме.... Joy ние така си говорим, и тя често ме "бие" smile3508 - агресивна си е - това е!!!!!
Момичета напускам ви
Отивам в отпуска  
ама до вторник ще се завръщам вечер май Mr. Green Mr. Green
На всички заминаващи - лек път
На всички завръщащи се - добре дошли
Аз ще се отчета по нататък със снимки!! bowuu
Айде - до нови срещи и една ухилена за всички вас!!!! Mr. Green Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт